Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано10.09.03 15:49



и аз бих се включила с каквато помощ мога да окажа.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: lenny]  
Авторjeli (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 13:16



Подкрепям напълно идеята за създаване на токова сдружение. Не бих могла да се включа като учредител, защото не съм от София. Но що се касае до набиране на средства ще взема участие само посочете банкова сметка или адрес за пощенски запис. Може да се помисли и върху създаване на дарителски фонд за набиране на средства.



Тема И аз съм "ЗА"нови [re: jeli]  
Авторпипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 12:16



Тъкмо щях да ви пиша, че ще рухна психически. Току-що видях една моя позната бременна , въпреки че едва си е пожелала това и хоп забраменя , след колата , апартамента ето и пълната идилия- бебето (да са живи и здрави). Рева с крокодолски сълзи и ми стегнато на гърлото.
От Пловдив съм.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор oganche (мила)
Публикувано13.09.03 16:51



Включвам се и аз, дето е с малко закъснение, но съм тук и ЗА. Чакам инструкции и с какво да помогна.

oganche


Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: oganche]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 00:24



Здравейте момичета и аз със малко закъснение се отзовавам но все пак съм тук.Подкрепям ви изцяло и съм готова да помогна със каквото мога.Тъй като не съм от София ще ми е малко трудно но все пак ще помагам със каквото мога.Чакам да дадете банкова сметка за да изпратя пари и ако има още нещо със което мога да помогна само кажете отзовавам се веднага.



Тема Участвам!!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор zhozho (чаровна)
Публикувано16.09.03 14:55



Здравейте всички!!!

Много отдавна не съм влизала в клуба. Дадох си една голяма почивка, а сега доста пътувам, не знам дали съм закъсняла, но чак сега виждам с какво сте се захванали и много се радвам. Искам да участвам. Кажете ми как. Мога да се включа финансово, както и в организационната работа доколкото ми е по силите, защото съм ангажирана доста, но за такова начинание винаги се намира време.

Бубенце, да ти изпращам ли лични данни или няма нужда??

И, разбира се, поздравления за Синус за страницата. А бе, нямам думи, страхотни сте и аз много ви обичам.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Авторpearl29 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:53



podkrepiam i susto bih pomognala s kakvoto moga.............
lichno na teb, bubence ti se vuzhistavam .............



Тема Надали някой би бил ПРОТИВ!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор maglichka (новак)
Публикувано16.09.03 23:32



Извинете ме, че се включвам по-късно!
От общия брой на хората, заинтересували се от темата /над 3000/ съм напълно уверена, че надали има жена която да бъде против това което Бубенцето предлага!
Дори темата да е обсъждана и преди - за историята - тя ще остане като "Идеята на Бубенцето" и всъщност това е прекрасно!
Ако всички тези които са СЕ ЗАМИСЛИЛИ ....след изчитането на цялата тема, /дори да не са написали мнение/ също решат да се включат било с 10, 20 или 30 лева - мисля, че финансите не биха били проблем за сдружението!
Но ... сериозната работа ще падне на раменете на малцина!
Можем да говорим и за евентуални регионални структури - които да дадат гласност из цяла България! И мисля, че така всички можем да бъдем полезни - независимо от къде сме!
Горещо прегръщам идеята и се включвам във всякакви форми на изява по повод създаването и дейността на сдружението.
Целувам ВИ всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.