Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: diana__]  
Автор Wildberry (пиянде)
Публикувано05.09.03 20:55



Някой да разясни как точно се процедира,аз съм готова да открия сметка!



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: Wildberry]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано05.09.03 21:52



Момичета, безкрайно съм щастлива, че така прегърнахте идеята!

Предлагам на срещата на клуба, да обсъдим всички въпроси които ни вълнуват! Аз ще имам грижата да подготвя пакета от документи - проект! И в момента, в който постигнем съгласие внасям в съда документите...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано05.09.03 21:55



Моля също всяка от Вас да ми прати бележка с личните си данни!
3 имена, постоанен адрес, ЕГН, телефон за контакти...
... така ще знам :))) точно колко сме, а и ще приготвя документите!

Благодаря Ви!


Целунах жабка, а тя била принц!

Редактирано от бyбeнцeтo на 05.09.03 21:56.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: Wildberry]  
Автор diana__ (mama na Velina®)
Публикувано05.09.03 22:40



Отварят се сметки в банка
валутна и в български лева
може валутна в евро+ валутна в долари...Може и само една валутна.
Както решите.

Сметки на сдружение, мисля че се откриват със съдебната регистрация.
Ако преди това трябват пари, мога да пратя на някоя от вас.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано06.09.03 08:20



Аз също съм за.С каквото мога ще помагам.И с дела и пари!
При мен проблема е , че някой трябва да ме ръчка, тоест да ми казва какводасе прави -иначе съм оправна
Така,че само кажете и съм настеща
Страхотна идея е!!!!!!



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 09:06



До края на септември съм в България, ще направя всичко възможно. Подкрепям идеята безрезервно. Разбирам всички рискове и възможни провали. Но, момичета, мисля че всички сме наясно, че по- добре да правим и малкото пред това да не правим нищо. И съм уверена, че каквото и да направим ще е в голяма полза! Кога ще бъде първата среща?



Тема Позволете да се включанови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Meli (непознат )
Публикувано06.09.03 12:13



Здравейте!
Казвам се Мариела Даскалова, лекар съм, работя като старши асистент в Катедра Анатомия, хистология и ембриология към Медицински Университет - Пловдив и имам специалност анатомия, хистология и ембриология от 5 години. Съпругът ми е акушер - гинеколог с 15 годишен стаж.
Следя вашия сайт от почти две години заради професионалния си интерес към темата, въпреки че не съм имала вашите проблеми. От самото начало бях впечатлена от огромното ниво на вашите познания, както и от несломимата ви вяра и задружните ви усилия. От друга страна, винаги съм се дразнела от пренебрежителното отношение на държавата и нейните институции към този изключително сериозен проблем и към усилията на хиляди хора.
Затова, ако ми позволите, бих искала да се включа най-добронамерено и да помогна с каквото мога на вашата идея - с познания, информация, морална подкрепа, ангажиране на медиите, защитаване на проекти или с каквото прецените, че е необходимо.
Изпращам личните си данни с бележка към бубенцето.
Искрено желая успех на всички вас!



Тема bubence-e-eнови [re: Pipe]  
АвторAlisa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 12:26



ПОЗДРАВЛЕНИЯ! Това, което знам е, че ако сдружението се регистрира в частна полза членовете на управителния съвет УС са 3, а ако е с обществена полза, членовете на УС (не учредителите) трябва да са 7. т.е. нужни са повече учредители и меджду тях 7 да влязат в УС. Разходите са малко по-големи ако дружеството се регистрира в обществена полза и мисля, че тази регистрация се подновява всяка година, но изискванията на повечето донори (финансиращи организации) е да има такава р-я. Заради необходимостта от подписи на учредителите наистина е по-добре всички да сте от София. А що се отнася до кандидатстване за финансиране, предложенията за проект също трябва да са одобрени от УС на сдр. ПУБЛИКУВАЙТЕ СМЕТКА ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА. ЩЕ СЕ СПРАВИМ. (Работя в НПО и знам, че могат да се направят много неща. Мобилизарайте се!)



Тема Re: bubence-e-eнови [re: Alisa]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано06.09.03 12:32



Спокойна мила! Имаме здрав гръб :) в лицето на мъжа ми... не исках на всеослушание да намесвам и него, но... може би това ще вдъхне допълнително увереност на момичетата... самият той е в неправителственият сектор от дълги години, сред авторите на самият закон е, няма загубен проект и безусловно ме подкрепя в начинанието! Само да изберем име и правя първите постъпления... запазвам го... тъй като ще ни е необходимо т.нар "уникалност на име", за откриване на набирателна сметка на сдружението...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: bubence-e-eнови [re: бyбeнцeтo]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 13:05



Идеята е много добра! Браво и на Сигнус за прекрасния сайт, който подготвя. Бубе, изпращам ти бележка с данните - ще се включа с каквото мога, най - вече финансово, защото, първо - не съм от София и второ - доста съм ангажирана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.