Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Проблема и роднинитенови  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 10:15



Момичета, знаят ли роднините Ви - разбира се най-близките за вашия проблем Сподели ли сте с тях или предпочитате да мълчите?!
Аз толкова пъти се опитвам да намеря подходящ момент, но като се замисля колко тревоги ще им причиня се отказвам! Мисля, че поне моите родители след това много ще ми се сърдят че съм крила от тях! Какво да правя - кажете?!



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: янa]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано01.09.03 10:21



Аз си мисля, че не е зле да знаят, въпреки че баща ми не знае каква е причината при нас(още не съм му казала).



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: янa]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано01.09.03 10:30



При мен положението е следното:Майка ми и баща ми знаят, а също и бабите ми и дядо, както и сестра ми, но нищо не коментирам с роднините на мъжа ми.
Въпросът ти е много деликатен, тъй като хората са различни и реагират различно, но все пак мисля, че ако споделиш с майка ти ще те разбере. Аз поне така бих направила.( на мен майка ми и баща ми въпреки, че понякога доста се притесняват много ме разбират и подкрепят, а също така заедно с мен се информират за много и различни начини за преодоляване на проблема)
За жалост при мен проблема винаги са били роднините на мъжа ми.Не ги разбирам и много ме нервят защото са доста завистливи и неискренни, което много затруднява и обременява общуването.Винаги трябва да премислям по 1000 пъти какво ще кажа и направя с тях и въпреки това темите и допирните точки са ни много малко.В тоя ред на мисли предполагам, че ако те знаят за проблема ще ми се нахвърлят с упреци и какво ли още не.

Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им придава смисъл на живота.

Редактирано от Silwi25 на 01.09.03 10:36.



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: tutto]  
Автор gerygirl (кротката)
Публикувано01.09.03 10:33



Моите родители знаят и много ми помагат честно казано.
Наистина доста се притесняват, но ми оказавт голяма подкрепа.
Не знам какво щях да правя без тях.



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: Silwi25]  
Автор milo (непознат)
Публикувано01.09.03 10:42



Здравейте момичета!
Аз също не съм споделяла нашият проблем с никого.
Нямам представа как ще реагират, но мисля, че няма да има проблеи, а ще срещна подкрепа и разбиране.Все още няма да ги занимавам, за да не ги тревожа.Ще се борим сами със съпруга ми и разбира се с Ваша помощ!
Само с Вас - в този клуб мога да си споделям без да се притеснявам!
Благодаря Ви, че Ви има!!!



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: milo]  
Автор Wildberry (grief-stricken)
Публикувано01.09.03 12:34



Някои от моите роднини знаят,някои - не. Аз решавам кой да знае.. Който много любопитства бива уважен с красива усмивка,и с питане "а защо искаш да знаеш?" Обикновено млъкват. А най-често казвам,че не му е дошло времето,т.е.,рано ни е.Което ги учудва ,защото хич не ни е ,ама мен какво ме интересува



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: Wildberry]  
АвторBella K (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 13:09



И при мен е така, за проблема ми знаят само най близките ми приятелки! Майка ми не я притеснявам, но мисля че тя се досеща, за какво точно ходя на доктор! но не ме пита, защото знае, че няма да и кажа, не за друго, ами за да не я притеснявам, и тя не е добре със здравето, разбира се други проблеми!
А що се отнася за роднините на съпруга ми! И дума не обелвам пред тях, искам един ден само да им кажа: "Ние чакаме бебе"!!!!
А тя /свекърва ми/ ми споменава :"Ти не знаеш ли, ами еди кои си /примерно техен братовчед/ чакат второ дете"!!! Не мога да ви опиша, как успявам да си задържа сълзите!!!! А си мисля, че ми го казва нарочно, за да се усетя че и тя явно чака да стане баба!!!! Ами на мен ми се иска хиляди пъти повече от нея!!!



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: янa]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано01.09.03 13:31



Ние сме казали на родителите си. Според мен трябва да им кажеш за да те оставят на мира иначе само подпитват!
Мира



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: miroslava]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 13:39



Благодаря Ви момичета! Проблемът наистина е много деликатен! Аз също мисля, че моите родители ще ни разберат и подкрепят. Точно защото много ще се тревожат, а здравословното им състояние не е цветущо искам да им спестя тревогите. Споделила съм само с близки приятели, които наистина много ми помагат.
За сега никой не задава въпроси, сигурно мислят че още ние не сме се решили за това, но...
А за родителите на съпруга ми - положението е същото като при вас! За там аз предпочитам съпруга ми да реши кога да им каже!



Тема Re: Проблема и роднинитенови [re: янa]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано01.09.03 13:48



Здравей,
Аз казах на нашите съвсем скоро и те много се притесниха, особено майка ми. Баща ми като че ли е по-сдържан и не ме пита. Наложи се доста неща да им обяснявам, защото се оказа, че и хабер си нямат от тези проблеми, пък аз си мислех, че интелигентни хора, знаят много. Майка определено е много разтревожена и се налага да я успокоявам вместо тя мен, но пък на мен не ми тежи за сега да го правя. Лошото е, че около нашите има хора без деца, някои си осиновиха, но при нито едно от семействата нямаше бебе и предполагам, че тревогата на майка ми е заради това. Те не знаеха колко е напреднала медицината в тази област вече и единственото, за което са чували е "ин витро". Родителите на мъжа ми не знаят, може да се досещат за какво търчим по лекари, но ние нищо не сме им казвали за да не ги тревожим и макар, че и двамата са изключително сдържани във всяко отношение, аз не знам как ще реагират на такова нещо. Свекърва ми е медицинска сестра и ми помага много за разни доктори, изследвания и пр. но за този проблем не съм я търсила до сега. Ако и те се разтревожат като майка ми, няма да ми е много по вкуса. От приятелите знае само кумата ми, но тя ми е много близка и на нея мога да й рева, за да ме успокои. Според мен трябва много внимателно да помислиш на кого да кажеш.
Успех!



Когато има желание, има и начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.