Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 05.10.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема New kantarion  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано29.08.03 12:23



Momicheta, neka porazdelim taj tema za kantariona i rezultatite, che se pruska po chewowete i stawa mnogo tromawo za chetene.
Haide, klajte koj do kude stigna

Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им придава смисъл на живота.


Тема Резултати...нови [re: Silwi25]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано29.08.03 14:03



... като положителен тест за бременност до този момент няма :)
Като цяло чувствам само странно яйчниците си... отвреме на време и то за максимум 3-4 секунди ме рязва болка :( все едно ми се пуква някоя от кистичките... дано поне тях да мори хубавата магическа отварка... аз си го комбинирам и с билковите таблетки на Тошков...
...иначе ми е гадна на вкус, но пия и мълча, а мъжа ми ми повтаря "Мммм Вкусно, вкусно" и ми се смее на киселите физиономии...



Тема Re: New kantarionнови [re: Silwi25]  
Автор gerygirl (кротката)
Публикувано29.08.03 14:20



Пия го вече от една седмица.
Честно казано нищо не чувствам. Наистина е много гадно но го пия и си мълча.

Резултатите ще видя края на другия месец.

дано да има с какво да се похвалим всички "алкохолички"



Тема моите размислинови [re: Silwi25]  
Авторbony_ (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 17:13



Здравейте всички
И аз вече съм тук и ви дължа отчет
Последен М на 10.07. (по време на отпуската - много гадно!!)
Запо4нах да си пия бъркоча на 18.07. Лично на мен не ми е неприятен, но определено предпочитам водката със спрайт! На втория ден започнах да се чувствам така, както в месеците в които пих Клостилбегит, а именно: почти постоянни болки отляво ( само там имам яйчник), всяко сядане и по-рязко движение е съпроводено с бодежи, дори и кекса. Когато пиех Клостила, лекарят ми обясни, 4е тези болки са нормални и са свързани с уголемяването на яйчника по време на стимулацията. Та понеже при мен началото на "алкохолизирането" започна непосредствено преди овулацията, мислех си че явно кантарионът има някакво стимулиращо действие подобно на лекарствата, които почти всички пием. Тези ми размисли се потвърдиха и от книжката за билки, която си намерих, но там К се пие във вид на отвари - сиреч чайчета. А в4ера в Хеликона видях и едно книжле, заглавието на което беше нещо като "Тази прекрасна билка ЖК", но ще я купя другата седмица по "заплатено" време
Иначе от в4ера боките започнаха да намаляват ....
Резултатът от "пиенето" - на 6-7 септ.
А КАКВО СТАВА С ЛОРА? НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ?
Тя е първата, която "рапортува", но много се притеснявам, защото изчезна след двете бързи теми, които пусна миналата седмица?



Тема Re: моите размислинови [re: bony_]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано29.08.03 17:18



Слава Богу, всичко е наред при нея - днес писа. Сигурно си го подминала



Тема Re: моите размислинови [re: bony_]  
АвторGerygirl (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 17:19



Спокойно Лора е добре слава богу

Тя пусна постинг който можеш да прочетеш.



Тема окнови [re: Gerygirl]  
Авторbony_ (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 17:24



OK отивам да търся
мерси



Тема Re: New kantarionнови [re: Silwi25]  
Авторlz (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 22:01



Много ме интересува през кои дни от цикъла точно се пие тази билка и дали може да се комбинира с допълнително стимулиране на овулацията с хапчета?

Няма ли да се получи хиперстимулация?

Какво мислите?



Тема Re: New kantarionнови [re: lz]  
АвторAЛИCA (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 22:25



Здравейте момичета! Чета Ви отскоро, макар че проблемите ми са стари. Честно казано много ви се възхищавам. И аз като Из се питах в кои дни се пие този лек. Ако си купя билките утре ще трябва да го почна на 23-тия ден. И не разбрах колко дни се пие. Докато свърши ли??? Май много питам



Тема Re: New kantarionнови [re: AЛИCA]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано29.08.03 22:31



Ами смесвате 500 мл. водка с 50 грама жълт кантарион... оставяте в хладилника за 14 дена, на тъмно... прецеждате и от следващият ден пиете 3 пъти на ден 30 мин. преди хранене по една ч.л. Клер /която вече е изпитала билето и резултата е положителен/ сподели, че във вестника пишело, че дава резултат до 2 месеца... Ето Лора я пи само около 2 седмици и тя вече е в клуб "Бъдещи мамчета" Спокойна бременност на тях и усмихнати бебчовци, а ние отпиваме от отварката и лека по лека всички се присъединяваме към тях, докато клуба остане празен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.