Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Това е!нови [re: maglichka]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано30.08.03 13:35



какви са ти преките впечатления от него, как става записването на час? Може ли и малко инфо. за цените на прегледа и въобще...



Тема Сайт на мед . центърнови [re: бyбeнцeтo]  
Автор maglichka (непознат)
Публикувано30.08.03 13:46



Всички координати, телефони и рекламна форма можеш да видиш на сайта на медицинския център в който ходих - www.panaceabg.com
Моля те пусни ми бележка с адреса на пощата си - за да ти пиша подробности!
Просто не искам да се повтарям - писах мои впечатления в темата за поликистозните яйчници
Сърдечни поздрави



Тема И аз съм с васнови [re: maglichka]  
Автор Edem (непознат )
Публикувано01.09.03 19:11



Здравейте!
Аз съм нов човек тук, обаче същите стремежи ме доведоха в този сайт - желанието за хубаво здраво бебе!
За съжаление също имам микрополикистоза - лекувах се 10 месеца с Diane35- изчезнаха уж кистичките, но след 2 месеца почивка прегледа показа отново наличието им, като най-голямата е 1см на ляв яйчник.
Сега е 3 месец без хапчета и първи в който правим опити за забременяване.
Все още не ми е дошло, макар че е 36 ден, и теста който правих е отрицателен.
Ще изчакам да видя тия дни ще дойде ли, ще си направя още един тест и почвам сериозно да се замислям за същия този прословут лекар! Много надежден ми изглежда - прочетох статията!
Но също ме интересуват живо цените и другите подробности...
А сега навършвам 29години и трябва спешно да се действа, докато не е късно!
Нали! Очаквам вашата подкрепа, момичета!



Тема Re: Изнамерих статията :) ето я...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Collibri (непознат )
Публикувано01.09.03 21:42



Поради технически причини ника ми от Едем е вече Колибри



Тема За лечениетонови [re: Edem]  
Автор maglichka (непознат)
Публикувано01.09.03 21:56



Привет от мен!
Нали всички сме тук за да си помагаме!
Интересно ми е сачо Диане -35 ли пи през тези 10 месеца? Правиха ли ти преди и по време на лечението хормонални изследвания? Предложиха ли ти лапароскопия ако се окаже че Диане не е помогнало?
Аз все още не съм го почнала - но ще имам комбинация от други лекарства касаещи нивото на инсулина и това което ще е по-трудно корекция на теглото.
При теб как са тези параметри? И аз очаквам всичко което правим да е за добро!



Тема Re: За лечениетонови [re: maglichka]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано01.09.03 23:48



И аз се нуждая от корекция на теглото и ми изписа Сиофор.Ефекта беше потресаващ за 1 м. цели 4кг. без никаква диета.Изчезнаха и отоците,лесната умора,честото ходене до тоалетна,непреодолимото на моменти желание за сладко,безпричинната нервност. Не вървях а хвърчах,сякаш бях нов човек и исках да върша всичко за което преди не ми се помисляше.След 2 месеца се оказах бременна и не можех да повярвам дълго време.До края на 7 месец нодих на консултации пак при този лекар и не съжалявам.Сега след като приключа с кърменето продължавам да се боря с поликистозните яйчници.Най много се радвам че попаднах на свестен лекар след безрезултатно лутане цели 7 години



Тема Re: За лечениетонови [re: mima]  
Автор maglichka (новак)
Публикувано01.09.03 23:58



А аз се радвам, че попаднах на теб!
И на мен ми изписаха Сиуфор 850, а след 2 дни ще знам какво друго ще ми предпишат в зависимост от първите хормонални изследвания които направих!
Тогава ще е 4 ден на цикъла и ще направя изследване на още 9 хормона.
Ох, аз да знам че така ще ми светне за теглото - и аз ще се понапъна с ограниченията!
Но освен това около 6 месеца ще трябва да пия Диане 35, така че няма да мога да се похваля на 2-3 месец с резултат като твоя, но засега поне съм заредена с оптимизъм.
Прочетох, че от ПКЯ няма окончателно излекуване, явно организма е предразположен /или може би е залажено нещо генетично или придобито през пуберитета, че моето поколение не бе да го тресе Чернобил, не бе сувалки, не бе Пустинна буря/- но поне да намалим вредните симптоми!
НО вярвам, че съм поела по правилната пътека!



Тема Re: За лечениетонови [re: maglichka]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано02.09.03 01:22



Ами не само Диане35 пих... изследвания по време на лечението не са ми правили... днес говорих по Кюто с един приятел гинеколог... според него сега не трябва да пия противозачатъчни, а стимулиращи овулацията лекарства... и аз вече не знам... утре смятам да си запиша час в Панацея... майката на мъжа ми похвали лекаря ти :) и това ме обнадежди! Благодаря Ви за милите думи... и куража който ми вдъхнахте... утре правя първата стъпка... отивам на лекар!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Какво е Сиофор 850нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано02.09.03 10:11



как се изписва на лат. и какво лекува? Благодаря за инфото!



Тема Re: За лечениетонови [re: maglichka]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано02.09.03 10:18



Moeto le4enie 6te prodalzi po wsjaka werojatnost s Diane 35 i Siofor 850.Predi towa dwe godini pih Diane no efekta warhu kistite be6e nulew.Kombinaciata ot dwata medikamenta e mnogo dobar wariant spored lekarja. Smakwaneto na kilogrami stawa ot samo sebesi za6toto se regulira niwoto na insulina t.e krawnata zahar stawa normalna i energijata otdelena ot organizma se raznasja do wsi4ki kletki. Naj hubawoto be6e 4e prez cialata si bremennost ne sam imala nikakwi problemi wapreki 4e pih Siofor do 20 g.s= Ka4ih samo 6 kg. i se 4ustwah prekrasno,oba4e sega sled 6 meseca karmene zapo4wa da mi stawa pak zle kato predi i mi se poqwqwat otoci i wsi4ki drugi ne6ta ot predi bremennosta. Znam 4e imam nuvda we4e ot le4enie no sym w proces na otbiwane na bebka a toj wse pak ne e tolkowa kratak. Predlagam wi da si puskame otwreme na wreme tema za towa kak se razwiwa le4enieto ni pri tozi lekar.
Izwinqwam se za latinicata no w momenta nqmam instalirano BP na komputara a na BDS mi e adski bawno pisaneto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.