Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема азоспермия  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 13:58



има ли шанс с билки или лекарства да се оправят нещата при тази диагноза Някоя от вас бори ли се с такъв проблем и има ли такива които са постигнали резултат



Тема Re: азоспермиянови [re: янa]  
Авторstel (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 17:48



Ние имаме такъв проблем. С лекарства не постигнахме кой знае какво. Проблемът при мъжът ми е, че като малък не са му направили навреме операция за задържан тестис. Изходът - ин-витро. Поне се появиха живи с-ди. Но Цигнус има прекрасен напредък с билки. Трябва да се разровиш малко назад и да видиш темата й за отчет при д-р Кирчева. Успех, зная колко е трудно, но се преживява



Тема може данови [re: янa]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано13.08.03 19:20



но зависи от какво е причинена тя. Направихте ли преглед при специалист уролог-андролог?
Азооспермията може да се дължи на много фактори. В зависимост от диагнозата се предприема и лечението. Понякога се налага оперативно.
Ние лично ходихме при д-р Милен Кацаров - Александровска университетска боница - клиника по урология. В темата "ПОЖЕЛАХТЕ ДА ВИДИТЕ" има още много координати на уролози - здължително андролози.
В момента мъжът ми се лекува с билките на д-р Кирчева от Пловдив. Тя е много добър ирисов диагностик и ако може да помогне ще помогне в лечението. Само няма да се шашкаш ! За всяка болка си има лечение - всички ще имаме бебета



Тема Re: може данови [re: Cygnus]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 11:33



Благодаря ви!
отдавна чета всичко в клуба и благодарение на вас още не съм луднала.
Ходихме при андролози. Предположения, лечения и вместо подобрения - още по зле - напълно изчезнаха всички сперматозоиди. Никой обаче не се наема да даде точна диагноза и причина. Дори проф. Нанов от Варна ни посъветва да си търсим донор! Но при първите две спермограми, които мъжът ми направи при две различни лаборатории и двама различни лекари отчетоха ИМАШЕ СПЕРМАТОЗОИДИ. Е, резултатите не бяха цветущи! Доц. Андонов в АГ твърди, че единствения изход е ин-витро и то след като се направи пункция на тестисите Хубаво от тогава всяка стотинка се събира, ще успеем, но резултата какъв ще е не се знае. Благодаря ви още веднъж



Тема Re: може данови [re: янa]  
Автор stel (новак)
Публикувано14.08.03 11:40



Само спокойно - щом Андонов е казал, че може да стане значи шансовете са напълно приемливи. Ние също ходихме при него и той ни каза, че ин-витрото може да се осъществи. На 22.08 имаме час при доц Маркова - и ще разберем повече неща. Факт е обаче при първата спермограма - резултатите бяха само чертички /азооспермия/, на втората обаче - се отчетаха известна бройка с-ди. Съпругът ми е помолил да погледне пробата и е видял ЖИВ с-д. На зрително поле. Той пиеше ундостор, трибестан и селен около 2 месеца...



Тема Re: може данови [re: янa]  
Автор stel (новак)
Публикувано14.08.03 11:41



Между другото - каква е причината за вашата азооспермия? ПРи нас - като малък съпругът ми е имал задържан тестис, не са го оперирали на време. Ние също събираме всяка стотинка за ин-витрото.... Просто кураж и не се отчайвай...



Тема Re: може данови [re: stel]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 15:49



Никой не се наема да каже каква е причината. Просто изведнъж от лошо стана много лошо.



Тема Re: може данови [re: Cygnus]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 15:55



Как върви при вас лечението с билките на д-р Кирчева. Сякаш искам да опитаме първо по този начин за да не се прави пункция. Не искам да продължава да се тъпче с лекарства, спрях да се надявам на лекарите да намерят точната причина. Мисля, че влошаването може да е и на психическа основа. Какво точно ви предписа?
ако успеем да се откопчим за малко от работа ще отидем до Пловдив. Дано д-р Кирчева да успее да разбере поне на какво се дължи проблема.



Тема Re: може данови [re: янa]  
Авторstel (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 16:54



Вярвам, че всичко ще се оправи при вас. Ще стискам палци, защото зная колко е трудно, когато нещата не зависят от теб....



Тема Re: азоспермиянови [re: янa]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано15.08.03 00:16



az sa6to se brih s takava diagnoza blizo 6 godini i maja mi e izpil kakvo li ne. dobre 4e na raba na ot4aianieto otkrihme d-r Kir4eva i sega ima rezultati i to dosta dobri. ni6to ne ti pre4i da se konsultira6 i s neia. uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.