Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тестът е ---------------------нови  
Автор deb (mint)
Публикувано07.08.03 10:40



Снощи си го взех от лабораторията. Като ми казаха, че е - коленете ми се подгънаха. Едва успях да попитам дали има някаква вероятност да не е точен, заради ранното даване на кръв, но ми казаха, че щом хормонът не се е повишил до определена стойност, значи не съм.
Сложих слънчевите очила, защото всеки момент сълзите щяха да рукнат, метнах се на едно такси и се прибрах. Плаках цяла вечер, мъжът ми се правеше, че нищо не е станало и днес съм като парцал - не мога да мисля, не мога да се усмихна, нямам сили за нищо...
Моля ви, ако някоя знае нещо за стойностите на този хормон, нека ми отговори



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Автор Kokolino (питаща)
Публикувано07.08.03 10:59



Deb, моля те успокой се.
Много съжалявам, че теста е бил отрицателен. Не съм съвсем запозната със хормоналните стойности, но все си мисля, че си избързала малко с теста. Защо не изчакаш още няколко дни и не пробваш пак около датата на цикъла. Тогава кръвния тест ще е 100% точен, за разлика от домашните тестове.
Не че искам да ти вдъхвам напразни надежди, но знам за случаи когато толкова ранни тестове са грешали.
А ако и втория тест е -, мила Деб, не се отчайвай. Ще пробваме пак и пак докато чудото стане, а аз съм сигурна че при всички нас то ще стане.



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:04



Милото... недей така!!! Не се знае! може би наистина по-рано си си направила теста!!! кога трябва да ти дойде мензиса? знаеш ли че на мен тестовете ми бяха отрицателни чак докато не ми закъсня с 2 дена!
Не се отчайвай!!!!!!!!! виж че и момичетата ти писаха че рано отиваш!!



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: sunny]  
Автор deb (mint)
Публикувано07.08.03 11:10



Едва ли вече има надежда, денят беше 7-ми от евентуалното зачеване, а от лабораторията ми казаха, че е минло достатъчно време и хормонът трябва да се повишил. А мензисът ми трябва да дойде около 12.08
Благодаря ви все пак, толкова сте добрички и намирате мила дума за всеки



Тема Споконови [re: deb]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано07.08.03 11:16



Хей deb, недей така.Няма смисъл да хабиш толкова емоции напразно.Като не е станало сега ще стане следващия път.Света не свършва до тук и някак трябва да продължим.
И аз съм в едни настроения тия дни,направо не е за коментиране. Малко ми трябва и като отприщя потоците мога да удавя всичко наоколо, но това не решава нищо.
Бъди силна ще дойде и нашия златен момент


Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им придава смисъл на живота.


Тема Re: Споко [re: Silwi25]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано07.08.03 11:24



А защо толкова рано си си направила тест? Мира каза на 10 ден.На мен трябва да ми дойде на 11 или 12 също, а още не съм правила тест-ще направя като ми закъснее поне с 1 ден. Успокой се и изчакай още малко.Ако не сега ще стане някой друг път-не се съмнявай и не се отчайвай.Вярвай!



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано07.08.03 12:04



Я кажи колко точно е хормона и какви са реф.стойности?
Мира



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
АвторStel (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 12:09



Успокой се, всичко ще бъде наред. Отчаянието и депресията няма да помогне нито на теб, нито на всички нас. Пък и още е рано, много, много рано.... Но дори и наистина да не е станало този месец - животът продължава с всичките му хубави неща и с прекрасния ти съпруг до теб.



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: miroslava]  
Автор deb (mint)
Публикувано07.08.03 12:17



Хормонът е 1,10U/L, a референтните стойности: <5



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
АвторKARLA1 (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 12:26



milichka , znaia kak se chuvstvash , prosto sledvashtiat put shte stane ...
neshtata stavat kato im doide vremeto kakto kazva tsariat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.