Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано08.08.03 11:29



Прочетох, че ден-два преди овулацията изтича едно специфично слузесто течение като белтък, което е запушалката на матката и я пази от възпаления.
Значи поне при мен беше така - мерих си температурата всяка сутрин и в един прекрасен петък забелязах точно тази запушалка:) оказа се, че всъщност в понеделник ми е била обулацията /по мои изчисления после/ .
Ти не си ли си забелязала нещо подобно??? Следи се като ходиш по малка нужда неможе да не се забележи! а после и аз седях с краката на стената докато ми посинеят почти:) и продължих с меренето на температурата докато теста ми нестана с 2 чертички!
Хайде - следи себе си!!!
Ще видиш че ще успееш!!!
Успех следващия път!!!!



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: sunny_bunny]  
Автор deb (mint)
Публикувано08.08.03 11:33



За съжаление, това течение съм го виждала само няколко пъти. Явно при мен не се появява всеки цикъл. А точно във времето, когато се появи ли е овулацията?



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано08.08.03 11:49



ами по това време е, защото един вид като се отпуши отвора на матката сперматозоидите влизат навътре и там някъде в тръбите чакат удобния момент! Явно около ден след това е овулацията. Незнам точно, но около тези дни трябва да се наблегне на секса! А и не тряба да се прави секс много често понеже мъжкия организъм му трябвали поне 24 часа за да възпроизведе "добри " подвижни сперматозоиди! а веднъж влезли в теб живеели по около 72 часа така че можете да правите секс през ден, но не по-често от 24 часа!



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: sunny_bunny]  
Автор deb (mint)
Публикувано08.08.03 11:52



Е, какво ни направи ти? Вече и да искаме не можем. Все пак след толкова дълга връзка става малко по - трудно да го правим толкова често



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: deb]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано08.08.03 11:55



това предполагам си го прочела вече??
описано е всичко подробно!

http://www.bg-mamma.com/contents.php?id=8

ами да ти кажа ние също от доста време сме заедно със съпруга ми /7 години/ и романтиката накуцва, а секса беше веднъж - дваж седмично, но като се заехме сериозно със случая горкия отслабна с 2 килограма
сега от 1 седмица почива



Тема Re: Тестът е ---------------------нови [re: sunny_bunny]  
Автор deb (mint)
Публикувано08.08.03 11:58



Браво на теб! На това му казвам аз съблазнителка!



Тема Течениетонови [re: sunny_bunny]  
Автор Alya (нова)
Публикувано08.08.03 13:49



И аз обикновено го забелязвам, но тъй като съм от Бургас, а и сега е лято, от постоянното висене в морето никакви течения нямам - нито гъсти, нито редки. Или по-скоро си ги имам , но се отмиват и не ги виждам



Тема Re: Течениетонови [re: Alya]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано08.08.03 14:57



Ами то не е точно течение!
то е еднократно, нещо по-гъсто от белтък на яйце и като количество е малко...
незнам как са го обесня, а може би при всеки е различно! това водата неможе да го отмие.



Тема Re: Течениетонови [re: sunny_bunny]  
Автор deb (mint)
Публикувано08.08.03 15:09



Да, но може да го отплува! ХЕ-ХЕ!
Майтап!
Знам за какво говорите, но не го виждам всеки месец



Тема Re: Течениетонови [re: deb]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано08.08.03 15:17



ами незнам, не съм специалистка, но доколкото разбирам би трябвало всеки месец да излиза тази "запушалка" а дали има овулация или няма си е отделен въпрос. така миля де...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.