Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 19.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема далинови  
Автормoлбa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 01:24



имам брак отскоро.Той е имал 10год безплоден брак за което причината е в нея.Аз си имам две дечица но много искам да го даря с дете.Защото 10 год е живял в ада на мними бременности,насадено чуство за вина, и насадено чувство за жалост към нея/ като че ли той и е виновен/Правихме си изследвания още докато бяхме приятели/ ако щете и любовници/.При него няма проблеми, заедно сме отскоро опитваме да имаме дете не се получава обаче. С мойте две бременност нямах проблеми забременявах буквално щом го пожелаех.Страхувам се сега-



Тема Отвратително!нови [re: мoлбa]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 02:11



Какво те кара да мислиш, че при "10год безплоден брак за което причината е в нея" любовникът ти "е живял в ада на мними бременности,насадено чуство за вина, и насадено чувство за жалост към нея/ като че ли той и е виновен".
Тук момичетата се борят с всички сили и средства да имат дете, без да търсят причината в кого е, за да му насаждат вина, а за да я отстраняват заедно с партньора и да доведе до желания резултат, защото държат един на друг и се обичат. На теб това чувство изобщо говори ли ти нещо?
И ако една такава "спасителка" като теб се появи в брака на момичетата от клуба, сигурна съм че няма да е поради липсата на дете, а поради изчерпването на връзката (какъвто е твоя случай с предишният ти съпруг), за което виновна е натрапницата "ако щете и любовница". От това идва и страха ти.
Аз също се боря за дете и се моля Бог да ни опази от такива като теб!
По принцип рядко пиша в клуба, но ти прехвърли границите на добрия тон.
Пожелавам ти все пак да го дариш с дете, за да не връхлети друга "спасителка" твоя любим (че той май лесно се поддава)
Остани си със здраве, но повече не сей злъч около себе си!



Тема Re: далинови [re: мoлбa]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано26.07.03 06:22



"Безплоден брак" - уф как звучи само ... Ето мъжът ти е намерил решение, сменил е направо съпругата с такава, която се е доказала ( две деца). Искрено се надявам да не е така и да те обича заради теб самата ...

Ще се справите - продължавайте да опитвате - според мен нямате проблеми, рано е да се тревожиш.
Пожелавам ви едно сладко бебоче в най-скоро време, а защо не и още 2 А на бившата му съпруга - един истински любящ мъж до нея, който да я разбира, да не бяга при "спасителки" и да я дари с най-малко 3 палавника, така че да не се сеща за вас .
Темата ти никак не е подходяща в този си вид за този клуб, но все пак всички сме различни и всеки има нужда от помощ и разбиране. Стискам ви палци.
Всичко ще се нареди, най-важното е да вярваме в успеха

Редактирано от Cygnus на 26.07.03 07:10.



Тема Re: далинови [re: мoлбa]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано26.07.03 11:10



Това ,че имаш две деца не значи,че в последствие не се е появил някакъв проблем! Не ти го пожелавам,разбира се. Но горката му бивша жена също не е виновна,че не е могла да го дари с дете,нали?? Направи си изследвания .Нищо не е меродавно!




Тема Re: далинови [re: мoлбa]  
Автор KARLA1 (pitashta)
Публикувано26.07.03 16:47



eh mila anonimna ,

neshtata nikoga ne se sluchvat kakto gi planirame , ako se zabeliazala ....

ti inache dobre si go planirala - ti da reshish negoviat problem ( da ima dete ) , a toi - tvoia ....( vse pak ne sa mnogo mujete v Bg ,koito shte se grijat za 2 nesvoi detsa ) ,
ami turpenie mu e maikata ...det se vika i isledvaniia

iskreno USPEH




Тема Re: далинови [re: мoлбa]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано26.07.03 17:35



Знаеш ли драга анонимна, това което си написала звучи много грубо. Сбъркала си клуба. Тук момичетата нямат нужда някой като тебе да им говори за вина. Знаеш ли, нещата в живота винаги се обръщат, вски получава каквото заслужава рано или късно. Може би и на тебе ти е дошло времето да попаднеш в ситиуацията на "безплоден брак" както се изрази.



Тема Re: далинови [re: KARLA1]  
Авторaз cъщaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 11:20



леле, колко злоба-Кой пък ти каза драга че , той се грижи за децата ми.Аз драга мога сама да си изкарвам парите за децата.И защо вие не правите разлика м/у любов и кражба на мъж от друга жена.По скоро не бих се поставила на нейното място НИКОГА.10год като крава лежи и ахаааа да забременее издържат я КВО лошо.Нейнада задача беше да бъде плодна.Ще ми простиш ама ти как би се чувствала като такава жена/ тук ми липсва дребният шрифт/ защото жена която и едно левче не може да препечели не е жена.И когато имаш проблем по добре е да не спекулираш с него.Мойте уважения към тези от вас който, по медицински показатели не могат да родят. Но знаеш че, причините понякога се крият и в онези болести. в случаят за който аз пиша се касае за това. И мисля, че жена с нормално сексуално поведение не носи тези болести.А ако ги носи си ги носи за себе си НИКОЙ мъж не и е длъжен. И още нещо той тази жена щеше доа я изостави дори и ако му беше родила отбор юнаци.Но, се чудя защо събирате толкова злоба към тези който имат деца.Имам ли вина че , лесно забременявам.



Тема имам предложение - не нужно да се съгласяватенови [re: мoлбa]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано27.07.03 11:37



Според мен няма ли да е по-добре и нашият клуб както "Бъдещи майки" да се настрои само за регистрирани потребители с пълна информация ( можем да я вземем назаем от тях, ако нямат нищо против) как да се регистрира нов потребител, за да не създаваме неудобства на начинаещите.
... Честно казано разтреперих се след подобен постинг .... Нямам думи ...

П.С. Имам предвид ето

Просто мнението ми се залепи за началния.

Редактирано от Cygnus на 27.07.03 11:39.



Тема Re: имам предложение - не нужно да се съгласяватенови [re: Cygnus]  
Автор bim_bam ()
Публикувано27.07.03 13:01



Подобни постинги са наистина гадни...и определено не са за този клуб. Дали обаче можем да ги спрем, ако регистрацията стане задължителна за писане?
Не знам, самата аз съм раздвоена, но предпочитам въобще да не отговарям на подобни неща. Иначе те само ескалират и добрият тон е последното, което остава в края на темата. Другият вариант е Мира да заключва или изтрива тези теми. Ох, наистина не знам...самата аз повече от 6 месеца само плахо ви четях, преди да събера смелост да се ригистрирам и да пиша.



Тема Re: имам предложение - не нужно да се съгласяватенови [re: bim_bam]  
Автор Melany (слънчева)
Публикувано27.07.03 13:20



И мен ме боли, като чета писаниците на тази еди-каква си, но си мисля, че не е чак толкова добра идеята да се спират подобни мнения. Колкото и мазохистично да звучи - можем да ги ползваме, за да си изградим някаква психологическа преграда към тях - все пак точно такова е отношението на по-голямата част от обществото ни към трудно забременяващите жени. Хората са жестоки, дори от "приятели" можеш да чуеш неприятна забележка в тоя тон. Някак трябва да се научим да сме над подобни гадости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.