Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема и аз да си кажа мъкатанови  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано26.07.03 23:59



Това беше кошмарна седмица, повали ме грип. До тук добре, нищо страшно и аз си лежах 2-3 дена, съпруга ми беше болногледачка, но на 3ият ден започнаха остри боли, ниско, долу. Не можех да се движа, накрая нещата излязаха извън контрол и се озовах в болница на системи с набоцкано дупе от инджекции. Лекарката, която е един прекрасен диагностик, се осъмни че проблемът може да е не в грипа, а в яйчниците. Обясних и, че искаме дете и опитваме, не ми е идвало отдавна, поради поликистоза и така се озовах в кабинета на гинеколога, но докато стигна до там за първи път в живота си се молех да не съм бременна и обяснявам защо. Сестрата, медицинската, тази на гинеколога, веднаа ми заяви, "О моето момиче приличаш на извънматочна" Ужас, съвсем пребледнях, имах чувството, че целият свят се стовари отгоре ми, мъжа ми само си ме гушаше, бършеше ми сълзите и ми говреше "спокойно, нали теста беше отрицателен". Слава Богу, гинеколога, каза че е възпаление, е да де,но от понеделник се почва нов тур ходене по мъките изследвания на какво се дължи моето възпаление... Тук аз се почесвам и гледам малко глуповато, но си мислия може ли да е от кистите? Да се пукат и да предизвикват някаква такава реакция? Е превантивно се тъпча с някакъв антибиотик, хем за болестта, хем за възпалението? Отделно д-ра ми изписа някаква хомеопатична история, аз въобще не вярвам в тези щуротии но след 4-5 часа смучкане на 2 дражета от нея болките намаляха, а сега почти не ги и усещам...

Ох изплаках си мъката, олекна ми! Благодаря Ви че ме "изслушахте"!

Редактирано от бyбeнцeтo на 27.07.03 00:02.



Тема Re: и аз да си кажа мъкатанови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Пчeлицa (неуморна)
Публикувано27.07.03 10:21



Наистина си преживяла много

Мога само да ти пожелая съвсем скоро нещата да се нормализират и да си стъпиш на краката

явно имаш страхотен мъж, който те подлрепя безрзевно.

стискам палци скоро всичко да се оправи.



Тема Re: и аз да си кажа мъката [re: бyбeнцeтo]  
АвторПипe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 13:30



Хомеопатията не е лошо нещо.
Но твоята история потвърждава убеждението ми, никога да не обръщам внимание на мнението на мед. сестра.
Разбира се всяко правило има и изключение, с което искам да се извиня пред всички мед. сестри.
Стискам палци!



Тема Ще се оправиш!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор bim_bam ()
Публикувано27.07.03 14:23



Ще се оправиш, ще видиш! Яйчниците са много чувствителни по принцип и се влиаят от настинки, грип и други заболявания. Едва ли е от пукане на кистите, но трябва да се види точно. Възпалението си има причина. Елиминирайте я и действате нататък!



Тема Re: Ще се оправиш!!!нови [re: bim_bam]  
Авторgergi (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 23:42



Zdravei, az mnogo riadko pisha, no redovno cheta postingite. I az imam vashia problem s tazi razlika, che veche godinite mi stanaha mnogo i mai savsem zagubih nadejda. Pisha po povod nastinkata. Tochno predi 2 godini, po sashtoto vreme, iuli mesec, i az misleh che sam s grip, obikolih vsichki lekari dokato stignah do ginekologa. Imah strashno vazpalenie, koeto ne se razbra ot kakvo se e poiavilo, dali ot lechenieto ili ot nastinka. No edinstvenoto mi spasenie beshe bolnicata. Lejah v Tina Kirkova i biah na sistemi dostatachno dalgo, zatova pogledni na vaprosa seriozno i se izlekuvai, da ne ti stane vazpalenieto hronichno. Tova na nikoi ne go pojelavam. Kasmet



Тема Re: и аз да си кажа мъкатанови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано28.07.03 07:26



Kакво каза доктора по отношение на кистите? Как те болеше точно, като силно болезнен цикъл ли? Какво ти изписа да пиеш?
Случвало ми се е понякога да имам толкова непоносими болки при цикъл в продължение на няколко часа, а в други случаи едва ги усещам . Възможно е наистина да е на простудна основа.
Информирай ни как си и какво ти казва доктора.
Няма за какво да се тревожиш, миличка, всичко ще се оправи. Почивай си и се пази да не изтиваш. Важното е, че не се е оказало нещо сериозно,което да те безпокои.




Тема Po vuprosa za kistite...нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторKalli (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 13:09



Az sushto imah kosti...
Vse rastiaha i se pukaha...
Kazvaha mi che te ne sa prichina da ne moga da zabremeneq.
E,da,ama ne.
Edna godina ne mojehme da imame deca.
V kraina smetka mi napraviha laparoskopia v Sheinovo.
Vednaga sled operaciata zabremeniah,VEDNAGA!!!!
Taka che,po vuprosa za kistite...
Ako iskate da imate detence,posuvetvai se s lekaria ti dali ne e nujno da si napravish operacia...
Zashtoto inache se poddurja edno sustoianie,v koeto kistite postoianno se obrazuvat i pukat...
Zaradi tova az dulgo vreme nqmah ovulacia i imah hormonalni problemi.
Uspeh i vse pak se radvai,che ne si imala izvunmatochna....mislia che tova e po-loshia variant.
Stiskam palci!!!!



Тема Re: Ще се оправиш!!!нови [re: gergi]  
Автор divolverd (Veseljak)
Публикувано28.07.03 21:03



mila az sushto imam silno vuzpalenie koeto ne znam nito ot kakvo se e pojavilo nito ot kakvo dopulnitelno se e povlialo. Samo deto ot lekarstvata ne mi stava vuobchte po-dobre ama vuobchte. sega probvam alternativna medicina, ot kojato opredeleno se chuvstvam po-dobre no chuvstvoto za preturkanost i bolka pri polov kontakt taka i ne izchezva .... veche stana poveche ot 1 1/2 godina. ne znam zachto ginekologa mi ne vzima niakakvi po-kruti merki ...ako vuobchte ima takiva :(((

"Horata imat nujda ot LJUBOV i oshte neshto..."


Тема Ами да споделя...нови [re: divolverd]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано28.07.03 22:57



...аз също се чувствах така, според лекаря ми е на психологическа основа... говоря за претритото усещане, след секс беше ужас... сцепвания мазане с мазила за да ми мине... докато казах край никакви връзки, после неочаквано се влюбих в мъжа си, първият път когато правихме любов умирах от страх... нямаше проблем, после пак и пак... оказа се, гинеколога ми е бил прав, но възпалението си ми е гъбички, сега се лекувам, недоизлекувани се оказаха и антибиотика ги е провокирал, аз първо като кихна и си купувам амопен, за това са почнали и болките ниско долу, запалила съм :) огъня самичка, и сега ми предписаха низорал :) и някакви вагинални глобули, дано всичко приключи бързо!

Желая ти бързо стабилизиране и ... сладко бебче съвсем скоро!

Редактирано от бyбeнцeтo на 28.07.03 22:57.



Тема Re: Po vuprosa za kistite...нови [re: Kalli]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано28.07.03 22:58



а при кой лекар в Шейново ходи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.