Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 29.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Еми,нови [re: emma]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 20:54



Мила Еми,да ви е живо и здраво детенцето.Мои роднини осиновиха момиченце,което е вече над 20г и не знае факта.Не виждам защо трябва да го знае.Никой нищо не и е казал и не е помрачил живота и.Не е важно че е осиновено,важното е че е отгледано с любов.Сама го знаеш.Не се тревожи за това,ако наистина държиш да и кажеш,то нека бъде когато тя навърши 4-6 г,а не сега!Бъди много,много щастлива.Надявам се тя скоро да си има и братче или сестриче-това е огромно щастие за всяко дете!



Тема Re: Осиновено детенови [re: geri]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 21:42



А защо трябва да е бебе непременно?!?Има толкова българчета в по-съзнателна възраст,които плачат за мама и татко?Те биха оценили грижите ти много повече от едно бебе.Деца с разплакани души, които се чудят защо са ги подхвърлили и си нямат някой който да ги обича.Аз смятам да имам и мои и и осиновени.Обаче трябва много време и пари...Не само ревливи бебета, а и деца, които ще знаят че са избрани и отгледани с любов СЪЗНАТЕЛНО!Защото го заслужават.Българчета.



Тема към модераторите!!!нови [re: miroslava]  
Автор aq (дълго чакащ)
Публикувано18.09.04 14:42



Защо откачихте темата,да остава назад ,само защото някои не им харесва и се страхуват да мислят за това ,като вариант в разрешаването на проблема ?
Колкото и жестоко да звучи ,не всички ще могат да родят .ЗАТОВА НЕКА ТЕМАТА ОСТАНЕ ГОРЕ ,ТА МАКАР И КАТО ПОД ТЕМА В НЯКОЯ ОТ СТАТИЧНИТЕ ТЕМИ
Така няма да ,,досаждат,,със свенливи въпроси новите които откриват този клуб.

Никога не знаеш каквогубиш ,когато печелиш и какво печелиш,когато губиш!


Тема Re: към модераторите!!!нови [re: aq]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано18.09.04 17:04



aq, темата Е ПРЕХВЪРЛЕНА в първата тема "ДОБРЕ ДОШЛИ!" за удобство (много статични теми правят първата страница на клуба тромава и неудобна за четене), а не поради лични предпочитания.




Тема Re: Осиновяване на детенови [re: miroslava]  
Автор nicitta (непознат )
Публикувано12.06.05 17:12



Много ви моля да ми дадете коордонатите на агенция по осиновяване или на адвокат по осиновявания. Не искам да попадам на случаен човек. Ако имате добри впечатлиния от някого, моля да ми дадете адрес или тел. за връзка. Благодаря ви предварително, ще чакам с нетърпение.



Тема Re: Осиновяване на детенови [re: Динa]  
Автор lLANG-lLANG (вечно търсеща)
Публикувано12.06.05 22:51



Радвам се ,че ви открих:))Аз съм кандидат-осиновителка(чакаща с нетърпение).Много приятно впечатление ми направи правилната обосновка на евентуалните проблеми свързани с осиновяването(различни от "глазираната" представа на хората за процедурата).Всички ние трябва да сме готови за бюрокрация и спънки.Решението,което сме взели ни прави още "по-специални" именно защото ще изстрадаме още повече детенцето си.Не се отчайвайте-което не ни убива,ни прави по-силни



Тема Re: Осиновяване на детенови [re: lLANG-lLANG]  
Автор nicitta (непознат )
Публикувано14.06.05 23:02



Здравей lLANG-lLANG, моля те , пиши ми от къде започна и от колко време. Ако искаш прати ми бележка, или ми пиши на e-mail. Просто съм в пълно неведение. И не мога да открия конкретна информация. Радвам се, че си прехвърлила половината път и ти пожелавам по-скоро детенцето да е при вас.
Поздрави от мен.



Тема Re: Осиновяване на детенови [re: nicitta]  
Автор Lali (ентусиаст)
Публикувано15.06.05 08:32



Виж

.



Тема Re: Осиновяване на детенови [re: nicitta]  
Автор lLANG-lLANG (вечно търсеща)
Публикувано18.06.05 19:13



Здравей!С удоволствие бих ти писала,но не успях да открия имейла ти.Би ли ми го изпратила?fani_lyulyush@abv.bg



Тема Re: Осиновяване на детенови [re: lLANG-lLANG]  
Автор Valski (непознат )
Публикувано19.06.05 09:09



Здравеите ,аз съм една от чакащите вече от година и наскоро за първи път ходихме на среща с детенце.Беше на годинка и 3 мес вече,но понеже много не се занимават с тях -не може да ходи.Беше черничко момченце с плътни устнички,трудно успявах да му привлека вниманието,не се усмихна през цялото време.Претърсвах себе си за някаква тръпка,необяснимо привличане,чувство.....нямаше.А бях чувалаза това,че бъдещите родители веднага "познават "детето си.Мъжът ми стоеше настрани през цялото време.Чудя се възможно ли е това да заобичаш едно мъниче от първия миг или е необходимо да вземеш трезво решение и да очакваш ,че с врамето ще се привържеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.