Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 28.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Samo da spodeliaнови  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 20:38



Ot niakolko dena masha mi neprestanno se varti okolo men, popipva mi korema i ....mi tvardi, che tosi pat e stanalo. Kategorichno otkasva da poviuarva na tvardenieto mi, che ne se chuvstvam bremenna. Hem mi e milichak hem malko me iadosva.Ne che e losho da si optimist, no toi savsem se rasmechta i mi e kofti, che posle shte se rasocharova. I isobshto toi vinagi e 1000% ubeden, che skoro vsichko shte bade O.K.a to vremeto si teche i nishto ne stava. Chudia se otkade tasi poloshitelna energiia. Ako moshehme i vsichki nie da sme taka do sega da sme sabremeneli.
A vashite saprusi kak se darshat ?



Тема Re: Samo da spodeliaнови [re: Nadia]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано27.06.03 22:21



А ,а дано де! Дано не се лъже мъжът ти

Моят ми налита ден и нощ и изобщо не иска да повярва,че имаме някакъв проблем



Тема Re: Samo da spodeliaнови [re: Wildberry]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 18:36



Sigurno taka e po-dobre-da si viarvat i da vdahvat i na nas optimisam. Inache ako i dvamata revnem ....



Тема Re: Samo da spodeliaнови [re: Nadia]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано28.06.03 22:39



Е представяш ли си

Аз като рева,той се стряска много,та избягвам пред него



Тема Re: Samo da spodeliaнови [re: Nadia]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано29.06.03 07:53



същата работа. Последната година само да ми се насълзят за нещо очите /и от лук дори/ ме пита: " пак ли почваш ? само не искам да плачеш? Представяш ли си какво ми е да те гледам така всеки ден? "А като знам, че не го бива много по успокояването, по-скоро той прихваща от моето настроение и става една ...
Добре,че съпруга ти има ведър поглед на нещата, Наде, така има кой да ти вдъхва кураж, а това е най-важното ! А дай Боже този път да е и прав ! Ще успеете , не се тревожи



Тема Re: Samo da spodelia [re: Nadia]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано29.06.03 09:09



Момичета, знаете ли какво ми прави впечатление? Че повечето от нас имат хубави връзки и хармонични семейства!Това е много хубаво! На срещите като ви гледам, направо гот ми става - сякъш Господ е компенсирал липсата на бебе с прекрасен човек до нас, за да е по-лесна борбата!
Когато питам мъжа ми, "Ти вярваш ли, че някога ще стане?", той ми отговаря, " Естесвено, че ще стане. ето сега всичко ни е Ок!", Но и аз съм оптимист по пронцип, след поредния М, разочарованието ми трае само няколко минути!
Мира



Тема Re: Miraнови [re: miroslava]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 07:48



Lele Miroslava,
Mi to nashite rasgovori po ABSOLIUNO sashtia nachin protichat. As si pitam dali viarva , a toi mi otgovaria , che ESTESTVENO viarva. I na men nali mi e hubAVO DA GO CHUVAM VSE SI PITAM-SA KURASH.
dANO gOSPOD VISHDA, CHE VSICHKI NIE AKO NI DADE DEZA SHTE BADEM PREKRASNI RODITELI. tA KAKVO PO HUBAVO OT TOVA RODITELITE DA SE OBICHAT i deteto da raste v takAVA HARMONICHNA OBSTANOVKA?



Тема Re: cYGNUSнови [re: Cygnus]  
АвторnADlA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 07:54



Ami toi si e mechtatel-satova si viarva. No naistina e hubavo da chuvash takiva dumichki.
Milite ni saprusi. Triabva da sme mnogo vnimatelni s tiah, a as kato se isnervia i .... vse toi mi e kriv-che zapa, che rashvarlia....



Тема Re: Miraнови [re: Nadia]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано30.06.03 08:44



Господ вижда, затова ни е направил силни, иначе как щяхме да се справяме и борим?
Мира



Тема Re: Samo da spodeliaнови [re: Wildberry]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано30.06.03 09:52



И при нас е така! Като рева той направо се отчайва и се просълзява и той.Май ще трябва да не плача вече пред него, за да не го притеснявам.Иначе и той е оптимистично настроен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.