Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Питане за д-р Кирчеванови  
Авторsucre (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 16:26



Здравейте,момичета!
От известно време посещавам клуба,но чак сега се престраших да пиша.Накратко ще споделя,че със съпруга ми от година и няколко мес.се опитваме за бебе,но без резултат,съответно тръгнахме по доктори.В общи линии спермограмата е не много трагична,сега пие вит.А и Е.На мен ми откриха хламиди с кръвна проба,а на него - не!?Около месец и двамата пихме лекарства за целта/в момента не помня какво беше/,но не сме си правили след това изследвания.Не съм си правила цветна снимка,а знам че трябва,но много ме е страх и смятам на първо време да пробвам с д-р Кирчева.Искам да попитам момичетата,които са ходили при нея - има ли някакъв резултат,как се чувствате и въобще мислите ли,че ще е изгубено време с този вид лечение?
Предварително ви благодаря и желая много,много успех на всички!



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: sucre]  
Автор Ayvi (оптимистка)
Публикувано23.05.03 20:13



Не мисля, че е загубено време, защото всеки опит за бебе(независимо от пътя) не е загубено време.
Поздрави
Айви



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: sucre]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано23.05.03 20:19



VOB6TE NE E ZAGUBENO VREME, MOIAT MAJ GI PIE VE4E 4 MESECA NEINITE BILKI I IMA GOLIAM NAPREDAK SPORED NEIA. PAK I TIA NE E 6ARLATANKA A FITOTERAPEVT. T.E. LEKUVA S BILKI. USPEH



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: sucre]  
Авторsucre (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 09:47



Много ви благодаря за подкрепата,още днес ще се опитам да се свържа по тел.с нея.Знаете ли дали приема в събота??или само в работен ден??
Успех на всички желая,дано по-скоро ви се случи наи-хубавото нещо



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: sucre]  
Автор Ayvi (оптимистка)
Публикувано26.05.03 09:51



Да, приема и в събота и в неделя. Аз ходих в събота.

Айви



Тема za Ayviнови [re: Ayvi]  
Авторsucre (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 10:16



Благодаря ти много!Поздрави и успех!



Тема Re: za Ayviнови [re: sucre]  
Автор Wildberry (©)
Публикувано26.05.03 10:55



Не се помайвай и си направи снимката! Не е чак толкова страшно,а дава ценна информация! На твое място бих оставила Кирчева за последно!



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: nia72]  
Автор Wildberry (©)
Публикувано26.05.03 10:57



Пак ще те попитам,защото веднъж не ми отговори.
Не смятате ли да направите спермограма,за да докажете твърдението на Кирчева?



Тема Re: za Ayviнови [re: Wildberry]  
Авторsucre (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 11:05



Ама наистина много ме е страх...много глупаво звучи,но е така.Сега се разхождам по архива и набирам смелост:))Ще ми се да пробвам с рецептата за запушени тръби и да ида при Кирчева,и ако до септември няма резултат ще се предам за снимка.Имам един спонтанен аборт преди 9 год.с последвал кюртаж...та това,което изживях тогава/уж с местна упойка/ още ми държи влага,не говоря за отношението на лекарите.
Успех на всички!



Тема Re: Питане за д-р Кирчеванови [re: Ayvi]  
Авторsucre (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 11:07



Айви,трябва ли да си запиша час предварително,защото там никой не ми вдига?
поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.