Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема imam nujda ot podkrepaнови  
Автор stel (непознат )
Публикувано03.06.03 15:21



Predi 2 godini napravih abort po jelanie. Za shtastie nyama nikakvi uslojneniya. Dnes sum shtastlivo omujena, no suprugut mi ne moje da ima deca po normalen na4in, ne moga da mu spodelya za aborta. Oba4e se zadushvam vseki put kato si spomnya, a ne minava den bez da si mislya za deteto.



Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: stel]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано03.06.03 15:28



"no suprugut mi ne moje da ima deca po normalen na4in",обясни,моля.



Тема стига си мислиланови [re: stel]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано03.06.03 15:37



каквото е било - минало. Ако човек знае кога и как и къде и какво .... Живота си продължава в крайна сметка и е пред вас. Какъв е проблемът при мъжът ти? Може би има разрешение?
Желая Ви успех



Тема Re: imam nujda ot podkrepa [re: stel]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:42



no suprugut mi ne moje da ima deca po normalen na4in, ne moga da mu spodelya za aborta.

А какво общо има между двете неща. Нещо не мога да схвана.
Има ИКСИ при случаи на мъжки с/т, който не подлежи на лечение



Тема Re: imam nujda ot podkrepaнови [re: Wildberry]  
Автор stel (непознат )
Публикувано03.06.03 16:16



spermogramata e mnogo losha



Тема а има ли определена диагнозанови [re: stel]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано03.06.03 16:26



Назначавано ли е някакво лечение - медикаментозно, оперативно?
Има много причини , които могат да довдат до лоши резултати на спермограмата, хубавото е, че в голяма част от случаите, проблема се решава.
Още повече, какво имаш предвид под лоша спермограма, дай малко цифри.
Съпруга ми е с азооспермия и в момента се лекува. Мога да ти препоръчам като начало да отидете при Д-р Кацаров - уролог андролог в Александровска болница.

Редактирано от Cygnus на 03.06.03 16:31.



Тема Re: а има ли определена диагнозанови [re: Cygnus]  
Автор stel (непознат )
Публикувано03.06.03 17:37



Прегледът беше във Варна /ние сме от Варна/ и то от един от най-добрите лекари в областта - доц. Андонов. На спермограмата не пише абсолютно никакви цифри. Само това - азооспермия, която е в резултат на хипертрофия на единия тестис. Все пак той пие лекарства и в средата на юни ще направим пак изследвания, ако пак се потвърдят лошите резултати ще прибегнем до ин витро. Благодаря за съпричастието



Тема Re: а има ли определена диагнозанови [re: stel]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано03.06.03 17:48



При азооспермия ин-витро възможно ли е? Нали трябва поне един сперматозоид...А защо не отидете при Кирчева, в крайна сметка нищо не губите!
Мира



Тема Re: моженови [re: miroslava]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 18:01



Привет Мира,
Отговарям ти на въпроса - може. Точно в такива случаи се намесва ИКСИ - това е ин витро при много лоша спермограма, при което се извлича сп. чрез пункция от тестисите и се вкарва само един в яйцеклетката
Поздрав



Тема Re: моженови [re: Бeни]  
Автор stel (непознат )
Публикувано03.06.03 18:05



благодаря. Все пак дали трябва да продължава да пие лекарства, те ще навредят ли? Пие Тридестан, ундостор /това е тестостерон/ и селен /минерал, който подобрява качеството на спермата/. От друга страна в спермата все пак има сперматозоиди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.