Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хомеопатия за нашите проблеминови  
Автор maglichka (непознат)
Публикувано21.05.03 18:06



При прегледа на темите разбрах, че има проявен интерес към хомеопатията. Имам добри препоръки за хомеопат от София - Др. Атанас Михайлов. Кабинета му е в кв. Лозенец, над хотел "Хемус". Тел.за връзка 02/651182
Но преглежда с предварително записване.
На моя близка приятелка й предписаха опредеделена схема на лечение и на втория месец забременя. Но първите му думи са, че трябва да се приложи глад за прочистване на организма.
Преди година това беше нещото което ме спря да отида на записания си час за преглед. Е сега нещата стоят по друг начин и при следващото ми идване в София ще потърся надежда и при него.
С пожелания за прекрасен и слънчев ден!



Тема Re: Хомеопатия за нашите проблеми [re: maglichka]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 18:18



Tova snachi li , che si gladuvala ili gladuvash? Spodeli ako obichash. As v momenta se sanimavam s glad i mi e interesno dali i drugi sa na moiata valna.



Тема Re: Хомеопатия за нашите проблеминови [re: Nadia]  
АвторSilwi25 (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 18:35



За хомеопатията и глада човека си е напълно прав.Това, че е сложничко с днешния начин на живот не отричам, но ползата е голяма.
Преди 2 седмици и малко почнах глад с надеждата да откарам 20 дни, но нещо много сложно се получи и прекратих на 6, че ми стана зле, но аз и много се отклоних, в смисул, че препоръките са да не се натоварва за това време много човек, а аз сновях в най-голямата жега през Сф,ходих на планина и това ме накара да се откажа, но съм решила, че ще почна пак.
Уф, най-големия проблем на гладуването поне при мен е че много ми се пуши тогава и каквато съм сладокусна всичко каквото видя ми се яде, но след 3-4 ден се озаптявам, въпреки че дори и тогава като непрекъснато гледам мужа ми как си хапва се изкушавам.
При Вас как е с глада?Виждам, че доста народ споделя, че опитва и успява.



Тема Re: Хомеопатия за нашите проблеминови [re: Silwi25]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 20:29



As ne se iskushavam isobshto( ne che ne mi se iade, no sam inat i shtom sam reshila.....). Chuvstvam se mnogo shisnena i energichna-hodia si na rabota,gotvia, chistia, karam kolelo... Dashe vseh da gotvia oshte po-golemi vkusotii na masha mi. Vinagi si kasvam"Edin mesez v ramkite na godinata e nishto. Shte isdrasha". Dnes mi e parvi den sahranvane. Iskarah si 20 dena glad bes problemi.
Ima smisal. Opitai otnovo i badi silna. A i otslabvaneto vliae dobre na sabremeniavaneto.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.