Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Endokrinolog ili ginekolog ?нови  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 17:43



reshih da pisha tuk, zashtoto mi e neudobno v medicinska da pitam .
znachi ot godini imam slednite simptomi ...postoqnno otlagam hodeneto na lekar ot strah. puk i do skoro ne mojeh da si pozvolq nikakvi izsledvaniq po finansovi prichini . no imam chustvoto, che neshtata se obostriat.
na 21 sym imam neredoven cikal , a i dosta boleznen.
imam okosmqvane, koeto mi se struva nenormalno zavisheno vypreki, che spored kozmetichkata mi bilo dosta chesto sreshtano. problemyt e , che s techenie na vremeto zabelqzvam uvelichavane na okosmqvaneto - veche mi izrastvat kosmi po gyrdite i garba ...imam i mustachki a i na bradata dosta:( kojata mi stava vse po suha i po suha.
no tova koeto me ujasi e, che dnes zabelqzah, che gyrdite mi za mnogo omeknali , otpusnati i namaleli po razmer...daje na snimki sravnenie s predi godina i polovina dve izglejdat mnogo razlichno!. az ne sym otslabvala ili pazila dieti nqkakvi- tegloto mi e daje nad normata...
kum kogo da se obyrna i kakvi izsledvaniq da napravq.
blagodarq predvaritelno .
no tova koeto nai mnogo me ujasi beshe, che dnes zabelqzah- kojata m



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: brym]  
Автор snich (минаващ)
Публикувано13.05.03 20:58



Нямаш ли си личен лекар да те упъти?
Братовчедка ми имаше подобен проблем и я лекуваха с противозачатъчни.Но не знам много по въпроса.При нея беше проблем с хормоните.Мога да говоря с нея и да ти дам още информация,но ти все пак отиди на лекар.По принцип окосмяването се провокира от хормоните,но сухата кожа може да е от всичко.Искам да кажа,че вероятно ще ти трябва повече от един специалист
Дано да се включи и някой по-знаещ от мен
Имам един въпрос-имала ли си други здравословни проблеми(с какво са те лекували) преди да започнат проблемите,които си описала?



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: brym]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано13.05.03 21:51



Според мен няма такова нещо, като "нямам пари за изследвания"! Сподели проблема с майка, баща, брат, сестра, приятелки, приятели, дори с майката на най-добрата ти приятелка! Та ти си само на 21! Винаги има решение на проблема! Например д-р Коларов , при който много от момичетата тук ходим, има договор със Здравната каса, което означава, че трябва да отидеш при личния си лекар ( ако нямаш такъв, трябва да си избереш, отнема 15 минути), да си вземеш направление за гинеколог и да отидеш при Коларов ( или всеки друг лекар с договор с касата). Консултацията ще ти струва само 1.10 лева ( потребителста такса, 1% от минималната работна заплата)....За съжаление касата не поема изследване на полови хормони, но може и да не се наложи! А това с мнението на козметичката ми напомня как едно време бръснарите са вадели зъби....
Поздрави!
Мира



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: brym]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано14.05.03 00:49



VIJ DA OTKRIE6 PROF. MIHAIL PROTI4 - TOI E KORIFEI V TAZI OBLAST ILI PROF.MALEEVA. I 2 SA MNOGO DOBRI V OBLASTA ENDOKRINOLOGI4EN STERILITET.



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: nia72]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 07:39



bi li mogla da dadesh po konkretni koordinati ...ili da pitam iz lekarskite sredi :)?



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: brm]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано14.05.03 10:21



В темата "Пожелахте да видите" има координати на лекари! Разгледай я подробно!
Мира



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: miroslava]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:26



golemi blagodarnosti mila operatorke!!!



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ? [re: miroslava]  
Автор maglichka (непознат)
Публикувано15.05.03 13:24



Molba kam MIRA!
Мира, разбрах за добрите професионални качектва на Д-р Коларов - искам да те помоля да разбереш и да ми пишеш как можем да получим направление за преглед при него, ако не сме от София. Направлението от личен лекар ли да бъде, или от тесен специалист или налага ли се да се правят някакви заверки в местните ДКЦ!
Лично ме интересува неговото мнение и евентуално бих искала да започна лечение при него, защото считам че съчетанието на ендокринолог с гинеколог е най-доброто!
Предварително ти благодаря



Тема Re: Endokrinolog ili ginekolog ?нови [re: maglichka]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано15.05.03 15:15



За съжаление не съм наясно с процедурата при вашия случай, може би някое от момичетата ще може да ти помогне или направо питай личния си лекар!
Успех!
Мира



Тема Ендокринолог и гинеколог!нови [re: brym]  
Автор Kitten (Tomcat)
Публикувано17.05.03 10:52



Здравей! аз съм на твоята възраст и преди няколко години имах сходни проблеми... с цикъла, окосмяване.... причината за симптомите ти се крие в нивото на хормоните, което може да е свързано както с гинекологични, така и друг вид ендокринни проблеми... аз имам много добра гинеколожка и ендокриноложка, които много ми помогнаха преди 4години и още ми помагат... защото пък сега не мога да забременея...
сега съм на работа обаче и нямам координатите им в мен... прати ми ако искаш бележка и остави мейл или друг вод координати да знам къде да пиша
Не се притеснявай, това е поправимо и не е страшно! само трябва да вземеш навременни мерки!

All I Want Is You (by U2 ;-)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.