Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 11.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Д-р Емилованови  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано01.05.03 12:23



Който иска да си я свали да отиде в

, там да влезе с
username - problemno_z
парола - miroslava

Отивате в "ЧЕКМЕДЖЕ" и там за файловете - 8 страници, 8 файла!

Дано съм направила нещо!

Хайде и поздрави и обещавам да съм по-активна, че получавам другарски критики!

Целувки!
Мира



Тема Re: Д-р Емилованови [re: miroslava]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 17:24



Blagodaria sa otsivchivostta. Vednaga shte prrobvam



Тема Re: Д-р Емилованови [re: miroslava]  
Автор Peни (жадуваща)
Публикувано01.05.03 17:28



Благодаря ти, Мира!
Много полезна информация, базирана на личен опит и контакт с Д-р Емилова. Това ми трябва точно сега. В момента правя такова гладуване (днес ми е 4 ден) и тъкмо от статията разбрах и за тибетските ритуали. От утре ще ги включа в режима си.
Благодаря много!

П.С. Наскоро в клуба имаше една тема "ЗА и ПРОРИВ ГЛАДУВАНЕТО", в която не изказах мнение, за да не прозвучи натрапващо. На аз съм твърдо ЗА гладуването като средство за лекуване, а защо не и за нормализиране на килограмите (нямам впредвид само сваляне на излишни кг, а и на натрупване на такива, ако човек е с поднормено тегло)
Поздрави и упех!



Тема Re: За Мирослава [re: Peни]  
Автор Dariana (разпознат)
Публикувано01.05.03 22:23



Интересна и полезна статия. Тъй като и аз съм гладуваща подобни неща ме мотивират. Да ти призная нещо - аз започнах диета след като прочетох един твой постинг, в който отчиташ 13 кг. надолу.



Тема Re: Д-р Емилованови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано02.05.03 11:56




Ама аз те обичам,ма



Тема Re: Д-р Емилованови [re: Wildberry]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано02.05.03 14:05



Хе, хе, ама ето че другарската критика дава резултати......
А ти къде си бе ,мъгла, нещо ново?
Мира



Тема Re: Д-р Емилованови [re: miroslava]  
Автор Darla (пухкава)
Публикувано03.05.03 07:07



Ета какво изрових от архива :

Тема Re: 2-ri nachin:Za "gladnite" bebeta na d-r Emilova [re: mira]
Автор Darla (Нерегистриран)
Публикувано 06.06.02 18:50



За д-р Емилова мога да ви пиша с часове.
Тя е една прекрасна жена - толкова земна и добра.Още щом влезеш в кабинета й падат всички бариери и задръжки - чувстваш я толкова близка, като приятелка, като човек когото познаваш отдавна и на когото можеш да довериш всичко абсолютно без притеснение.Не се държи като повечето лекари - на дистанция и да говори само с медицински термини от които се объркваш още повече.При нея се лекувах през 1998 година. Имах поликистоза, остър гастрит и наднормено тегло.Направих няколко курса в продължение на година и половина.Лекувах се в домашни условия, но под нейн контрол - на всеки 2 седмици бях там.Поликистозата и гастритът намаляха и изчезнаха (и никога не се върнаха) още в началото (не помня точно в кой месец), а свалените килограми бяха 17.Чувствах се чудесно.Пред кабинета й съм срещала хора с различни съдби от цялата страна.Имаше и такива с ракови заболявания отписани от традиционната медицина, които тя лекува със суровоядство - хранят се само с храни в суров вид - ядки, плодове и зеленчуци.Доста неприятна диета, но това е цената на техния живот - така живеят с години.Май че се отплеснах .... нали ви казах - за нея мога да говоря с часове.С две думи тя е човек, който преобръща представите ти за околния свят.След срещата си с нея започваш да гледаш на света с други очи.Там няма невъзможни неща.
Отдавна си мисля да ходя пак при нея и все си казвам "и този месец ако нищо не стане вече отивам".

Ето и нейните координати за тези от вас, които се интересуват :
гр.Варна
ул.Сава Доброплодни № 6 вх.Б ет.5
тел.052/25 34 95 и GSM 088951288

P.S. За съжаление трябва огромна мотивация за това лечение и е доста трудно да я поддържаш в продължение на месеци, да не кажа години. Но така с помощта на материали като този, който предостави Мира става



Тема Re: Д-р Емилованови [re: Darla]  
Автор Peни (жадуваща)
Публикувано03.05.03 10:32



Здравей, Дарла.
От постинга ти разбирам, че лично си посетила Д-р Емилова през 1998г. и си с отлични впечатления. За съжаление аз не мога да си позволя да отида при нея, тъй като не живея в България в момента. Това разбира се не ми пречи напълно да споделям вижданията й по отношение на глада като лекарство. Самата аз практикувам гладолечение в момента, но се позовавам единствено на информацията, която имам от книгата на Л. Ковачева, т.е. липсва ми личния контакт. Затова те моля, ако при престоя ти в санаториума си посещавала тибетските ритуали да споделиш мнение и да дадеш малко разяснение.
В постинга на Мирослава (на стр.3 от "Дневникът на една много гладна жена") са описани тези ритуали, но на мен не са ми съвсем ясни.
Напр. Ритуал 1. Какво означава "да се въртим от ляво на дясно"? Какво точно е имала впредвид авторката? Да се въртим така, както сме се въртели като деца докато "ни се завие свят" или да се въртим само от кръста нагоре без да местим краката?
А за йогата знаеш ли нещо?
Благодаря ти много и бих се радвала и на други споделени мнения за гладолеяението, базирани или не на личния контакт с Д-р Емилова или с някой от другите последователи на Лидия.
Поздрави, Рени



Тема Re: Д-р Емилованови [re: Peни]  
Автор Darla (пухкава)
Публикувано03.05.03 11:01



Аз се лекувах при нея, но не в санаториум.
Гладувах си в къщи и посещавах кабинета във Варна веднъж на 10 дни. Тя прецени, че не е необходимо да съм при нея.
А и да си кажем честно тогава не беше толкова популярна - тя и гладолечението - и мисля, че не много хора посещаваха хотела. В последствие доколкото зная, тя се премести в хотел в зимен курорт близо до столицата, където могат да я посещават повече хора. Лятото пак е във Варна.
Съжалявам че не мога да съм ти полезна - аз само гладувах без физ. или др. натоварване.



Тема Re: Д-р Емилованови [re: Darla]  
Автор Peни (жадуваща)
Публикувано03.05.03 11:46



Niama nisto, blagodaria vse pak za otgovora.
Zhelaj ti vsichko dobro
Pozdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.