Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 26.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я, да се похваля!нови  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 10:51



Отслабнах с 15 ( петнадесет) килограма.....От два месеца имам овулация на ден 14, вместо на ден 16 ( при 30-дневен цикъл) и се чуствам прекрасно! Абе толкова ми е високо самочуствието, че направо не може да се говори с мен! Сега ми е много важно да си ги задържа ......
Целувки!
Мира



Тема Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано17.04.03 11:02



Как успя?
Макар че аз ти пожелавам да не ги задържиш. Ако ме разбираш, за какво намеквам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Супер си!нови [re: miroslava]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано17.04.03 11:12



хе-хей, направо съм изумена! поздравления, ти си герой, ама моля те раздуй как го постигна това чудо??? не си го пази в тайна, защото ситуацията при мен е плачевна, вече почти година- глад и мизерия и отвратно настроение!
дай малко от твоето самочувствие....

и аз се присъединявам към мнението на Клер! пожелавам ти до месец да започнеш да си ги възстановяваш по килце на месец до 9'тия такъв! направо те проклинам да си ги възстановиш по този начин! ама-ха, слаба ще си ходиш, да ги нямаме!!! и най-вече на корем да ги трупнеш...
целувки и стискам палци! дано клетвата ми хване...

Редактирано от betanski_patilanski на 17.04.03 11:14.



Тема Re: Браво!нови [re: Kлep]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 11:27



Ама аз съм много дебела! Бях 98 сега съм 83....Направих три курса глад по системата на Лидия Ковачева - 10 дни глад, 10 дни захранване, 10 дни полу-разделно-оскъдно хранене! Записах се на йога и си мажа целулита с мазило против целулит.....
Мира



Тема Страхотна синови [re: miroslava]  
Автор Пчeлицa (неуморна)
Публикувано17.04.03 11:44





Мира, поздравления. Шапка ти свалям за волята. Това за овулацията също е страхотно.

Сега започни да спортуваш и няма да имаш грешка:)
Аз все планирам да ходя на фитнес, но...

поздрави



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано17.04.03 11:45



ами хвали се докрай деказнвай- как;по колко гладува какво яде и най- важното - как се справи с ужаснияглад!!!!! стана 2 месеца откакто съм родила - утрепах се да ходя по аеробики и фитнеси а килограмите са мръднали само с 2!!!!!!!!!!!!!!!
поздравям те за това и ти се възхищавам!!!
единия проблем го преодоля- значи - сега е ред на следващия!!! което със сигурност ще стане!


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано17.04.03 11:50



попоропопоро!!!!!
Ще изчезнете моля!С тия диети :)
Пък за надебеляването и от мен такова пожелание!!!Да видите как е с корем!!!Ааааа маха.Всъшност съм сигурна че скоро ще разискваме темата.
Радвам се за теб и за самочувствието!Това е важно!!!А за йогта кажи по-подробно!За пурви път ли ходиш или си се занимавала и преди. Аз съм чувала че мнго помага на психиката!!
хаиде поздрави!



Тема Е това се казва приказканови [re: mammy6]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.04.03 11:56



Бравооооо!
Време беше и ти да се похвалиш с нещо! Сега остава да продължиш в същия дух с успехите но в друга област!
Поздрави и .... стискам палци



Тема Re: Е това се казва приказканови [re: zlatkap]  
Автор tutto (непознат )
Публикувано17.04.03 12:05



Радвам се за теб и ти пожелавам да свалиш още! Само не трябва да се прекалява с гладуването, защото се получава обратния ефект. Според мен е много важен режима на хранене! Пожелавам ти , ако напълнееш да е по други причини!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 12:24



Mире, колко си висока ? Защото. и аз съм толкова кила и съм 167см.Доктор ми каза ,че няма слаби с висок пролактин.Поздравлерния за този успеха!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.