Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я, да се похваля!  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 10:51



Отслабнах с 15 ( петнадесет) килограма.....От два месеца имам овулация на ден 14, вместо на ден 16 ( при 30-дневен цикъл) и се чуствам прекрасно! Абе толкова ми е високо самочуствието, че направо не може да се говори с мен! Сега ми е много важно да си ги задържа ......
Целувки!
Мира



Тема Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано17.04.03 11:02



Как успя?
Макар че аз ти пожелавам да не ги задържиш. Ако ме разбираш, за какво намеквам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Супер си!нови [re: miroslava]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано17.04.03 11:12



хе-хей, направо съм изумена! поздравления, ти си герой, ама моля те раздуй как го постигна това чудо??? не си го пази в тайна, защото ситуацията при мен е плачевна, вече почти година- глад и мизерия и отвратно настроение!
дай малко от твоето самочувствие....

и аз се присъединявам към мнението на Клер! пожелавам ти до месец да започнеш да си ги възстановяваш по килце на месец до 9'тия такъв! направо те проклинам да си ги възстановиш по този начин! ама-ха, слаба ще си ходиш, да ги нямаме!!! и най-вече на корем да ги трупнеш...
целувки и стискам палци! дано клетвата ми хване...

Редактирано от betanski_patilanski на 17.04.03 11:14.



Тема Re: Браво!нови [re: Kлep]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 11:27



Ама аз съм много дебела! Бях 98 сега съм 83....Направих три курса глад по системата на Лидия Ковачева - 10 дни глад, 10 дни захранване, 10 дни полу-разделно-оскъдно хранене! Записах се на йога и си мажа целулита с мазило против целулит.....
Мира



Тема Страхотна синови [re: miroslava]  
Автор Пчeлицa (неуморна)
Публикувано17.04.03 11:44





Мира, поздравления. Шапка ти свалям за волята. Това за овулацията също е страхотно.

Сега започни да спортуваш и няма да имаш грешка:)
Аз все планирам да ходя на фитнес, но...

поздрави



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано17.04.03 11:45



ами хвали се докрай деказнвай- как;по колко гладува какво яде и най- важното - как се справи с ужаснияглад!!!!! стана 2 месеца откакто съм родила - утрепах се да ходя по аеробики и фитнеси а килограмите са мръднали само с 2!!!!!!!!!!!!!!!
поздравям те за това и ти се възхищавам!!!
единия проблем го преодоля- значи - сега е ред на следващия!!! което със сигурност ще стане!


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано17.04.03 11:50



попоропопоро!!!!!
Ще изчезнете моля!С тия диети :)
Пък за надебеляването и от мен такова пожелание!!!Да видите как е с корем!!!Ааааа маха.Всъшност съм сигурна че скоро ще разискваме темата.
Радвам се за теб и за самочувствието!Това е важно!!!А за йогта кажи по-подробно!За пурви път ли ходиш или си се занимавала и преди. Аз съм чувала че мнго помага на психиката!!
хаиде поздрави!



Тема Е това се казва приказканови [re: mammy6]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.04.03 11:56



Бравооооо!
Време беше и ти да се похвалиш с нещо! Сега остава да продължиш в същия дух с успехите но в друга област!
Поздрави и .... стискам палци



Тема Re: Е това се казва приказканови [re: zlatkap]  
Автор tutto (непознат )
Публикувано17.04.03 12:05



Радвам се за теб и ти пожелавам да свалиш още! Само не трябва да се прекалява с гладуването, защото се получава обратния ефект. Според мен е много важен режима на хранене! Пожелавам ти , ако напълнееш да е по други причини!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 12:24



Mире, колко си висока ? Защото. и аз съм толкова кила и съм 167см.Доктор ми каза ,че няма слаби с висок пролактин.Поздравлерния за този успеха!



Тема Re: Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано17.04.03 13:33



Имаш воля, Мире! Не бих могла да издържа на тоя режим. Е, да си призная, аз нямам чак такава нужда, де. Но не би било лошо да сваля за лятото някое и друго килце още.
С какъв крем се мажеш? Аз си купих "Дева" и май има ефект. Пък е и евтин.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано17.04.03 14:15



Браво Мира, радвам се че най-после се реши да започнеш лечение което е по-различно от традиционното. Виждаш ли че тялото ти само може да регулира овулацията си без никакви лекарства и стимулации! Какво каза Коларов като видя че си отслабнала толкова много? Нищо чудно и пролактина ти да е спаднал от самосебе си!
Радвам се че направи крачка в правилната посока. Продължавай все така!!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: aq]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.04.03 14:36



aq здравей,

Моя пролактин бе космически висок според мен 2523 при реф ст-ст 73- 850 а пък не съм много дебела, така че според мен не зависи от килцата. Обаче аз този месец го смъкнах на 140 и д-ра ми каза че съм отличник
Поздрави



Тема Re: Браво браво!нови [re: mammy6]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано17.04.03 15:23



Аз се чудя Мире ти какво се затиши така. Даааааааааа толкова килца не ще да си свалила само с глад бая гимнастика май е паднала - та значи и аз се присъединявам към пожеланията за скорошно краткотрайно /около 9 месечно/ наддаване на тегло последвано от нов курс за сваляне на излишните килограми.
п.с. моля ти пиши къде ходиш на йога - за пръв път ли ходиш, кефи ли те и ако имаш / и ако искаш/ кю-пусни ми номерчето на бележка Дтискам палци скоро да започне процеса на голямото пълнеене



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.04.03 17:40



Надувкооооооооооо Ама верно много се наду ти,що не отговаряш на хората,ааа Или не си заслужава на нас простосмъртните и дебели да се говори,дето нямаме грам воля и шишкавеем усърдно???
Пожелавам ти да свалиш още преди да забременееш,да не лежиш на стари лаври един вид,и да не се отпускаш сега! Но май-май няма да имаш време,с тая изрядна овулация,като те гледам!
Целувка!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: Wildberry]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 18:11



Bravo Miroslava,
I as se radvam sa teb. Eto che ot komentari "sa " i "protiv" lechebniat glad polsa niama. Ti go dokasa , che efekt ima. I as se macha v momenta s tova i sam mn. dovolna, che se hvanah.



Тема за Клернови [re: Kлep]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано17.04.03 19:12



Kажи за този Дева крем, аз се чудиа какво да измисля.Имам нужда от мазен кремА за разни скъпотии ниамам паричка.хихих или по точно не ми се дават ако мога да си ги спестя



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: mammy6]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 21:03



А йога съм се занимавала само самосиндикално, в къщи, на килимчето! Сега съм се решила да се усъвършенствам и да си по-оправя главицата малко! А иначе ползвам антицелулитен крем на Лиерак ( Lierac)! Не мисля за бебето, малко съм се поотпуснала, дано е за добро!
Мира



Тема Re: Въпроси към Миранови [re: miroslava]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано17.04.03 23:23



Поздравления, Мира
Искам да те попитам за колко време ги свали и какъв антицелулитен гел ползваш?

Аз съм свалила само 4 за 1 месец и си поръчах на AVON - в понеделник ще ми го донесат.

15 килограма е отличен резултат.
Сваляй сега, че скоро ще се наложи пак да качваш

Аз имам още 10 от заплануваните до края на лятото да сваля. Ама нещо много ми се хапва :-(

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: Въпроси към Миранови [re: Cygnus]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано18.04.03 01:10



За 3 месеца! Сега се захранвам, в началото на май ще направя още една серия....Чувала съм много хубави неща за новия антицелулитен крем AVON!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Авторkrasita (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 08:08



Pozdrawlenq! Kaji mi kak uspq da otslabne6 i za kolko wreme? I az imam priblizitelno 15 izli6ni kilca . Imam 30 dnewen cikyl, no za syjalenie dwa spontanni aborta w 4 mesec. Blagodarq predwaritelno!!!



Тема Kакво е пролактиннови [re: zlatkap]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 08:48



Какво е пролактин и на какво се дължат високите му стойности?



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: zlatkap]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 08:51



Не килата определят пролактина , а пролактина килата .А ти може би си изклучение.Докторите го казват по принцип.Дано поне този проблем нямаш. Поздрави!



Тема Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: miroslava]  
Автор maglichka (непознат)
Публикувано18.04.03 13:24



Привет Мира!
С твоето темпо да не вземеш да ни изоставиш и да се превърлиш в клуб "Диети" , да ни оставиш нас дебеличките да си хлипаме по проблемите сами???
Но новината е чудесна и аз наистина знам какво означава усилията и волята да се увенчаят с наградата "15 кг".
Чела съм, че намаляването на теглото влияе благотворно и на ефекто от препаратите за стимулация на овулацията. Таке, че другия успех предполагам е много близо до теб! Дано дано скоро те споходи.

Търсих информацията за коментираната докторка Вергииня Георгиева, но не намерих сайта. Моля те пусни ми адреса! Четох само за плодолечението на Д-р Емилова. Темата лично ме интересува, смятам че при мен гладуването би могло да помогне.



Тема Re: Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: maglichka]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано18.04.03 13:58



Аз съм пациентка на д-р Георгиева, ще намеря телефон или нещо друго и ще ти го пусна! А за гладолечението на д-р Емилова има огромна статия в последното списание Ежа, ще я сканирам в понеделник и ще я изпратя на който иска!
Поздрав!
Мира



Тема Re: Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: miroslava]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано18.04.03 14:03



Тази д-р Георгиева най-вероятно е от София - пусни телефона и адреса - ти там на консултация ли си ходила и какви са цените - ако искаш може и на бележка



Тема Re: Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: lenny]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано18.04.03 14:33



Аз гладувам от 2000 г. Ходила съм на консултация при нея през 2000, преди първото ми гладуване! Това нещо като мед.център - имат още един диетолог, психолог и самата Виргиния Георгиева! Проблемът не е в гладуването, а в захранването, тогава започва истинския глад!

Значи: Природо-лечебен център "Хипократ", София, ул."Цар Асен" 36, ет.2, ап.5, тел.980 17 77, приема в понеделник и петък след 14:00!



Току що им се обадих и няма промяна!
Мира


Редактирано от miroslava на 18.04.03 14:53.



Тема Re: Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: miroslava]  
Автор ema_e (EMA)
Публикувано18.04.03 23:47



Ле-ле Мира-а-а,аз се 4удя защо напоследък усещам нещо особено в този клуб а ти си се надула толкова много 4е ми се изкривил и монитора!
Наистина много се радвам за теб.А отслабването е толкова важно за тези наши проблеми.И на мен все ми св карат в къщи,доктора и др. за килцата та и аз от два месеца съм се заела с гладуване.Отна4ало ми беше трудно, но ве4е свикнах.
Хайде дано ни зарадваш с други "надебеляващи" вести!



Тема Re: Otlichnik za klub "Dieti"нови [re: ema_e]  
Автор _tajna_ (но обичана)
Публикувано19.04.03 10:39



Браво Мира поздравления и от мен.Това наистина е постижение "свалям ти шапка" за волята която имаш.
Дано сега за малко ги качиш килцата (за около9 месеца)



Тема За Власнови [re: Vlas]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.04.03 11:26



От серията "Дева" ползвам само антицелулитния крем. Струва ми се, че дава резултати, не кой знае какви, но все пак има. Освен това прави кожата мека и пухкава на пипане.
За лице ползвам "Лореал", "Гарниер" или "Нивея Визаж". Много съм доволна. Не са съвсем евтини, но една опаковка стига за 2 месеца.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.