Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Браво!нови [re: miroslava]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано17.04.03 13:33



Имаш воля, Мире! Не бих могла да издържа на тоя режим. Е, да си призная, аз нямам чак такава нужда, де. Но не би било лошо да сваля за лятото някое и друго килце още.
С какъв крем се мажеш? Аз си купих "Дева" и май има ефект. Пък е и евтин.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано17.04.03 14:15



Браво Мира, радвам се че най-после се реши да започнеш лечение което е по-различно от традиционното. Виждаш ли че тялото ти само може да регулира овулацията си без никакви лекарства и стимулации! Какво каза Коларов като видя че си отслабнала толкова много? Нищо чудно и пролактина ти да е спаднал от самосебе си!
Радвам се че направи крачка в правилната посока. Продължавай все така!!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: aq]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.04.03 14:36



aq здравей,

Моя пролактин бе космически висок според мен 2523 при реф ст-ст 73- 850 а пък не съм много дебела, така че според мен не зависи от килцата. Обаче аз този месец го смъкнах на 140 и д-ра ми каза че съм отличник
Поздрави



Тема Re: Браво браво!нови [re: mammy6]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано17.04.03 15:23



Аз се чудя Мире ти какво се затиши така. Даааааааааа толкова килца не ще да си свалила само с глад бая гимнастика май е паднала - та значи и аз се присъединявам към пожеланията за скорошно краткотрайно /около 9 месечно/ наддаване на тегло последвано от нов курс за сваляне на излишните килограми.
п.с. моля ти пиши къде ходиш на йога - за пръв път ли ходиш, кефи ли те и ако имаш / и ако искаш/ кю-пусни ми номерчето на бележка Дтискам палци скоро да започне процеса на голямото пълнеене



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.04.03 17:40



Надувкооооооооооо Ама верно много се наду ти,що не отговаряш на хората,ааа Или не си заслужава на нас простосмъртните и дебели да се говори,дето нямаме грам воля и шишкавеем усърдно???
Пожелавам ти да свалиш още преди да забременееш,да не лежиш на стари лаври един вид,и да не се отпускаш сега! Но май-май няма да имаш време,с тая изрядна овулация,като те гледам!
Целувка!



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: Wildberry]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 18:11



Bravo Miroslava,
I as se radvam sa teb. Eto che ot komentari "sa " i "protiv" lechebniat glad polsa niama. Ti go dokasa , che efekt ima. I as se macha v momenta s tova i sam mn. dovolna, che se hvanah.



Тема за Клернови [re: Kлep]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано17.04.03 19:12



Kажи за този Дева крем, аз се чудиа какво да измисля.Имам нужда от мазен кремА за разни скъпотии ниамам паричка.хихих или по точно не ми се дават ако мога да си ги спестя



Тема Re: Я, да се похваля!нови [re: mammy6]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.04.03 21:03



А йога съм се занимавала само самосиндикално, в къщи, на килимчето! Сега съм се решила да се усъвършенствам и да си по-оправя главицата малко! А иначе ползвам антицелулитен крем на Лиерак ( Lierac)! Не мисля за бебето, малко съм се поотпуснала, дано е за добро!
Мира



Тема Re: Въпроси към Миранови [re: miroslava]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано17.04.03 23:23



Поздравления, Мира
Искам да те попитам за колко време ги свали и какъв антицелулитен гел ползваш?

Аз съм свалила само 4 за 1 месец и си поръчах на AVON - в понеделник ще ми го донесат.

15 килограма е отличен резултат.
Сваляй сега, че скоро ще се наложи пак да качваш

Аз имам още 10 от заплануваните до края на лятото да сваля. Ама нещо много ми се хапва :-(

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: Въпроси към Миранови [re: Cygnus]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано18.04.03 01:10



За 3 месеца! Сега се захранвам, в началото на май ще направя още една серия....Чувала съм много хубави неща за новия антицелулитен крем AVON!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.