Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Момичета, тук съм, жива съмнови  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 22:44



не съм се напила безпаметно
Днес си получих оная красива червена течност, съпътстваща ни до ..... някоя и друга годинка.
Сълзите не спират от 14 ч. Но аз съм силна - ще оцелея. Нямам избор.
Много би благодаря за всичко. Обичам ви



Тема Re: Момичета, тук съм, жива съмнови [re: Бeни]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано11.04.03 22:51



Бени, какво става? ! ?

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: Момичета, тук съм, жива съм [re: Бeни]  
Автор Margo (queen)
Публикувано11.04.03 23:01



Миличка, страшно съжалявам за червенкото (как мразя този цвят вече!),
но много се радвам че си тук и не си изгубила духа си
За сълзите ...те понякога помагат да се почувстваме по-добре..
Остава НАДЕЖДАТА....нея не трябва да губим
Може би следващия път?!



Тема Re: за Cignysнови [re: Cygnus]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 23:43



Нищо - този път. Надявам се следвщия. Междувременно смятам да изкрънкам още немската здравна каса за някое и друго изследване / нали мъжа ми плаща като поп осигуровки - ей, верно немците имат най-доброто социално осигуряване в света/. Твърдо съм решила да разбера от къде идват тези болки по никое време на цикъла.
Целувки



Тема Re: за Cignysнови [re: Бeни]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано12.04.03 11:25



Само няма да се сдухваш сега! Не станало - не станало,така е било писано,ще стане следващия път!
Целувки! И усмивки и повече положителни емоции! Сама си ги създавай,никой друг не може!Аз така правя!




Тема Re: Момичета, тук съм, жива съмнови [re: Бeни]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано12.04.03 11:42



Добре де, ама аз се чудя нещо друго - нищо ли не се прави при ин-витро за удължаване на постовулаторната фаза - 9-10 дена е много малко....



Тема Re: за Бенинови [re: Бeни]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано12.04.03 12:35



По кое време на цикъла, Бени? Около дните на предполагаемата овулация ли? Установих, че е мен много лекичко ме наболява 1-2 дни около средата на месеца /цикъла/, не може да се каже болка, по скоро усещане на тежест.
Не се тревожи, че сега не е станало, така е трябвало вероятно. Следващия път с нова надежда и успеха ще дойде сигурна съм. Консултирай се и изясни причините , може да е нещо незначително това, което е попречило. С теб сме и стискаме палци, живота е малък за да си го разваляме с тъжни мисли и целия е пред нас Целувам те. Тук сме за да се подкрепяме

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: за Бенинови [re: Cygnus]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 12:40



Ox Beni, smam, che ne e goliAMO USPOKOENIE AMA PRI MOIA PRIATELKA STANA OT 3 PAT. Taka si e . Veroiatnostta da stane 30-40... %. taka che .... Drash se i sabirai sili sa sledvashtiat pat. A ideiata sa issdledvaniata mislia, che e mn. dobra.



Тема Re: Момичета, тук съм, жива съмнови [re: miroslava]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 14:18



Здрасти Мира,
Ами знаеш ли каво правят - изписват ти Utrogest /прогестерон/, който е на капсули и по принцип се взема през устата, но те те карат да си го слагаш вагинално. И то 3 пъти на ден по 2 капсули. Започва се в деня на пункцията. Аз до вчера си го слагах.
Много ми е странно / айде аз не работя в момента, ами ако ходех на работа по 8 ч на ден??? Това нещо като го навреш, трябва да полежиш, иначе то изпада. Питах тия в клиниката дали не може да се взема през устата, но ми казаха, че долу било по-добре. На приятелката дето си прави в БГ пък доктора й казал обратното. Иди че ги разбери.
Карй, ще пробваме пак, ама сега малко почивка



Тема Re: Момичета, тук съм, жива съмнови [re: Бeни]  
Авторavgust (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 18:58



Бени аз имах проблеми тука с нета но съм ти писала писмо-
Ей не се отчайвай поплачи си ще ти олекне знам че е много не приятно и как не ти провървя как не се закрепиха тези нещица и вероятно тялото ти ги е отхвърлило сега като ти пиша се сетих че нещо четох някъде по руските сайтове че може да се изследва да не би твоето тяло да се бори срешу тях ембрионите по някакви причини нещо като да образува антитела това е също възможно си мисля сега -Може и хромозомни изследвания да поискаш и ги направи защото са изключително скъпи първо и второ те дават някои отговори на нашия въпрос-Ух друго не се сещам какво да ти кажа ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА и изход винаги има аз все казвам че и в най абсурдната ситуация винаги има повече от един изход така че почивка сега и после отново-Дръж се И НЯМА ДА СЕ ПРЕДАВАМЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.