Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 04.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Теста ми е ---  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 21:39



Naprawih si test - otricatelen e /27 den/. Smqtam da si dam pone 2 meseca pochiwka.
Zapochwam da omaiwam nemcite, ta dano nqkoi se izlyje da me wzeme na rabota.
Uspeh na wsichki
Мисля че няма смисзл да ходя на 10.04 на кръвен тест и мисля тази вечер да се напия



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Бeни]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано08.04.03 21:42



Абе не е ли рано,бе мила?! Не бързай да се напиваш!! 27 ден от началото на цикъла ли?



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Бeни]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано08.04.03 21:54



Не бързай с напиването! 27 дни от какво? Права е Wildberry.. Трябва време на организма. Тестовете мисля се индикират от наличието на някакви хормони в урината предполагам .. Организма е сложна машина ... Постъпи както са ти казали лекарите, моля те! Успех !

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Cygnus]  
АвторBeni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 21:59



27 den ot cikala mi



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Бeни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 22:01



Бени и аз като теб се чувствам отчаяна и буквално надеждите ми се стопяват с всеки изминал месец. Но може би ако поговориш с някого, ако просто не мислиш постоянно затова...не знам. Тогава може и да стане най-неочакваното .Просто така, ще видиш как един ден ще се събудиш и ще разбереш,че вътре в теб, под сърцето ти има друго сърчице...Дай боже всекиму такава радост!
Бени, бъди силна! Щом толкова неща си преживяла значи си мъжко момиче.Давай, не се отчайвай.Ако искаш наистина си почини известн овреме, в крайна сметка никой не е опрял пушки в гърба ни да забременеем точно днес, сега и на минутата. Едно разбрах - става тогава ,когато си спокойна и здрава.
Успех !



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Beni]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано08.04.03 22:02



да де ама трансфера беше много скоро, организма още "не е разбрал" така да се каже и да произведе това, на което реагира лакмуса на теста. Нали затова тестовете ги дават най-малко 10 дни след предполагаемия ден на зачеване.

Вярвам в единната обща сила на человеческий род на земното кълбо, за да твори добро ...


Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Beni]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано08.04.03 22:14



И колко дни след трансфера????? Много е рано,изчакай и си направи кръвния тест! Нивото на хормона на бременността още не е се е повишило! Аз навремето като забременях,веднъж ми показа отрижателен тест сутринта и положителен - следобяд! Нивото на този хормон се повишава с часове!
Рано е още,не бързай,и споко!
И да не е станало,живота не е свършил!
Целувка!



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Бeни]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано08.04.03 23:07



Бени, ще ти се карам, много бързаш бе мила, как така реши че не си бременна и си тръгнала да се напиваш! КОГА трябва да ти дойде??? Ако нямаш закъснение поне от един ден, теста е напълно нормално да е все още отрицателен. Хормона не се е повишил достатъчно! На лекар ще отидеш на 10-ти и ще си направиш кръвните тестове, че да не идвам до Германия да те пляскам! За какво се мъчи толкова ?? кажи ми ! Да изхвърлиш всичко още преди да си разбрала резултата ли?
Аз разбирам че напрежението при тебе е много голямои ще е трудно да изчакаш до 10-ти, но ТРЯБВА! Ти преди да дойде трудното, капитулира!
Айде успокой се, и на 10-ти да пишеш резултатите!



Тема Re: Теста ми е ---нови [re: Бeни]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 06:33



Бени, много рано взе да правиш изводите! Хей я се стегни и мисли положително! Изчакай до 10-и !!!!
Стискам палци всичко да е така както ти се иска на теб и на нас!
Целувки!



Тема Re: Бенинови [re: Mими]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано09.04.03 10:10



трансфера беше едва в петък - нивото на хормона се покачва много бавно през първите 3-7 дни и много бързо след това. Я се вземи в ръце и по-ведро моля те. Първо за сега има големи шансове - така че до 10 дни да не съм чула такива приказки от теб. Колко дни ти е нормалния цикъл - теста обикновено се прави при закъснение поне 5 дни а при теб - ако приемем че цикъла ти е 28 дни - даже и един ден няма. Иначе - ако ти се пие - изпий чаша хубаво винце - но не повече - целувам те и те моля бъди смела - бе жени сме все пак - няма да се предаваме - че нали нежните души мъжете на нас чакат




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.