Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 15.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дойде временови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано31.03.03 12:54



Вече минаха необходимите месеци след операцията и не се пазим. Моля ви, стискайте палци! Имам нужда от вашата подкрепа.
На знам, защо написах това - просто ми се иска да го споделя с някого, пък все ме е страх " да не е уроки". А от вас знам, че ще получа само добри помисли.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Дойде временови [re: Kлep]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано31.03.03 13:08



Стискам ти палци от все сърце! Пожелавам ти много вяра и спокойствие!
Мира



Тема Re: Дойде временови [re: Kлep]  
Авторavgust (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 13:19



Стискам ти палци всичко да е наред и да забременееш в най скоро време-Опитай се психически да си визоализираш едно бебенце как му се радваш как го гушкаш това помага -И още нещо което отдавна искам да споделя тук -желанието да имаш дете като желание трябва да не държиш в себе си и да го стискаш а просто опитай да погледнеш на него като перушинка в ръката ти само ако отвориш ръката си тя ще полети нали така така е и с твоето желание отвори ръка илюзорно и нека желанието си се освободи само така то може да се сбъдна-Дано не звучи налудничиво но за мен е логично -
Успехи и ние сме с теб



Тема Re: Дойде временови [re: avgust]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано31.03.03 13:29



Е щом нещата са стигнали до тук - финала е наблизо Стискам ти палци и ти желая успехи



Тема Re: Дойде временови [re: Kлep]  
Автор Пчeлицa (неуморна)
Публикувано31.03.03 14:39



Клер, дано, дано.
Стискам палци и на краката. Хайде, повлечи крак.

Работете по въпроса
Успех!!!!!!!!!

Поздрави



Тема Re: Дойде време [re: Kлep]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 17:48



Стискаме силно палци мила Клер,
Щом проблема е отстранен - ще стане. бъди сигурна и вярвай силно.
Много много успех и удоволствие при *изготвянето на бебока*



Тема Re: Дойде временови [re: Kлep]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 19:42



Здравей,
най- важното е да се притесняваш и да не превръщаш в идея -фикс желанието за бебе. Аз вече направих тази грешка и мога да ти кажа,че е особено болезнено преживявяне не само за теб, но и за любимия. Отдай се на положителни емоции, мисли за хубави неща и отделяйте повече време един за друг. Между другото снощи гледах едно ТВ предаване и там участникът каза,че съвременните семейства трудно имали деца защото загубили връзка с природата. Той посъветва жените,които искат да забременеят по- често да излизат сред природата и да ходят боси по земята. Сигурно този съвет ще ти се стори налудничев, но някъде там в сърцето си почувствах,че може и да има право.
Успех, Клер!
Бъди уверена в себе си!



Тема Нещо страннонови [re: Kлep]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано01.04.03 09:55



Първо да ви благодаря от все сърце за подкрепата. Усещам флиудите ви да летят към мен и съм сигурна, че с Божия помощ и с вашата подкрепа, ще успея.
Сега да споделя нещо странно - имам чувството, че почувствах овулацията си. Не бързайте да се радвате - точно тогава мъжът ми беше в командировка. Но мисълта ми е за друго - точно, когато би трябвало да бъда в овулация, имах болки в гърдите и долу ниско, при натиск. Мислите ли, че е възможно да се усети такова нещо?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Дойде временови [re: Kлep]  
Автор mammy6 (най-мама)
Публикувано01.04.03 14:46



късмет!!!!късмет!!!! късмет!!!!


ЩАСТЛИВА СЪМ !!!!


Тема Re: Kler,нови [re: mammy6]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 18:55



I as sam v sashtoto poloshenie. Samo che sled 4 dena sam na pregledi posle se sapochva... I men otsega me e strah.


Shelaia ti da stane po-skoro!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.