Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Среща  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.03.03 14:56



Крайно време е,не мислите ли?
Хайде,всеки ,който има желание да пише!
Моето предложение е за понеделник,24.03.,Кривото 2.
Очаквам мнения ,както и други предложения разбира се.
За часа,ще се съобразим,на който както му е удобно.Датата също подлежи на реформа



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.03.03 14:48



Уф, при мен е изключено до 31-03-2003! Който не е чувал какво е годишно приключване, мога да го "светна"! А мъже ще каните ли? Не може ли поне първия път, докато се запознаем, да сме без мъже...?...?....
Мира



Тема Re: Срещанови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.03.03 14:52



Никакви мъже!Само могат да дойдат да ни вземат по някое време
31.03. е по-другият понеделник.Тогава можеш ли?



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.03.03 14:54



Тогава мога, надявам се да съм приключила до тогава ( уф, имам още 7 фирмиииииии). А на 28-03 имам рожден ден, дано свърша до тогава!



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Автор zhozho (чаровна)
Публикувано17.03.03 14:56



Аз съм твърдо за. Обаче мога след 18.30 часа. Съгласна съм с Мира да го направим без мъже. Те не обичат да говорят за нещата, за които ще си говорим ние, нали така?



Тема Re: Срещанови [re: miroslava]  
Автор Vache ()
Публикувано17.03.03 15:00



Хей, Мира, моите братя са родени на 28 март. Те са еднояйчни близнаци
Пожелавам ти тази дата да ти донесе късмет и тази година така желаното бебече, може и двечки наведнъж!
А пък моят термин е 2 април, ама може и на 28 март да се роди бебката



Тема Re: Срещанови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.03.03 15:05



Значи ще празнуваме няколко рождени дни на патерица,хаха,твоя на Влас,още някой....????....
Аз предлагам да се видим и на 24.03 и на 31.03.или след това,когато ти е удобно на теб.Защото ти си все пак модератор и добре да присъстваш на срещата. А на 24.03 има вероятност да дойде gardenia,Cygnus може би,и не помня още кой? Да си признава веднага



Тема Re: Срещанови [re: zhozho]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано17.03.03 15:10



За да се съобразим и с момичета,които ще идват евентуално от друг град,ще направим срещата от по-рано,пък всеки ще идва когато може,в последствие
Моят мъж е свикнал на всякакви женски простотии (разбирай цикли,забремняване,кола-маска и т.н,да не изпадам в подробности),но ще се опитам да го държа максимално дълго извън обсега на нашите разговори
Иначе го мъкна навсякъде с мене,но да не подхващам тая тема,че пак ще ме вземат на подбив......



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано17.03.03 15:19



Добре де, мога на 24, в крайна сметка не мога по 100 часа да работя, това ще ме разннобрази преди финала! Бройте ме!



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.03.03 15:21



Аз съм свободна и двата дена, така че ме имайте в предвид./дано има едно местенце и за мен/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.