Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема gabichkiнови  
АвторNen (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 13:46



Zdraveite! Predi nyakolko dena ginekolojkata mi kaza /sled pregled s "vlagalishten ehograf" - sorry ako ne e pravilno/, che vsichko izglejda nared; ot mikrobiol analiz se okaza, che imam gabichki i "candida"; no ne mi kazaha "eto zatova ne stava" /az dori popitah
Kakvo vi e mnenieto??
Blagodarya vi



Тема Re: gabichkiнови [re: Nen]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано12.03.03 14:03



gubite sa neshto normalno. toest to si gi ima vinagi mai ama samo triabva da se aktivirat. vse edno de. ne se trevoji, lekuvat se lesno sus sveshtichki pri teb i mazane pri partniora, poniakoga se pie i prez ustata lekarstvo. NE prechat na zabremeniavaneto!!!!!!!!!!!Gani da zashtoto se poiaviavat ei taka tochno kogato ne ti triabvat :)



Тема Re: gabichkiнови [re: Nen]  
Авторangi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 14:07



Spoko!
Gubi4ki se pojavjavat 4esto i tova moje da se dulzi na otslaena imunna sistema.
No te ne sa konkretna pre4ka za zabremeniavane. Tova mi kaza moia ginekolog.
Puk i viz cigankite- te i sas sto techenia pak imat desetina de4itsa.
Pozdravi



Тема Re: gabichki [re: angi]  
АвторNen (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 14:47



Blagodarya vi mnogo!
az sashto vse si misleh za cigankite /nothing against them!!/, no ne mi beshe udobno da go kaja...
Imam i drugi 2 vaprosa: hlamidia test dobre li e na se napravi oshte v nachaloto - t.e. tolkova li e razprostranena, samo po polov pat li se predava i moje li godini nared da ne zabelejish che gi ima?
I vredni li sa vlagalishtnite promivki s obiknovena voda vseki den? Pochvam da si mislya, che sama si sasipvam sredata/flora/fauna/balans i moje bi zatova ne stava.
No kak da ne pravya tezi bani??? Koito e imal/ima uporito techenie shte me razbere pravilno..
Izvinyavam se za mnogoto vaprosi i dano gi zadadoh sravnitelno yasno!
Chakam s netarpenie i vi blagodarya!



Тема Re: gabichkiнови [re: Nen]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано12.03.03 14:56



Хламидия трябва задължително да изследваш! Симптоми това заболяване много често няма! А нелекуването му води до стерилитет. Главно по полов път се предава.
Влагалищните промивки са вредни! Защо ги правиш?Лекар ли ти е казал?
Има един уред..Тантум Роза или нещо такова...За влагалищни промивки,но не зная подробности...
Упоритото течение се лекува. Остави промивките,наистина унищожаваш естествената микрофлора.




Тема Re: gabichkiнови [re: Nen]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано12.03.03 17:32



Wildberry e prava . Promivki s voda osobeno vseki den ne sa nikak polezni. Moje da si pravish , no nai-mnogo vednul na sedmica promivki s Jodasept(mnogo slab raztvor) i to ako ti ima neshto inache samo vunshno izmivane i to bez vsiakakvi sapuni i tam razni takiva.Lekarkata ti ne ti li kaza????????
Spri sama si pravish beli!!!!!!!!!!!



Тема Re: gabichkiнови [re: Wildberry]  
Автор didkapitka (член)
Публикувано12.03.03 23:13



но не и фаунаИзвинявай, Nen, просто много ме досмеша, че си вметнала и фауната в изброеното.
И аз съм на мнение, че промивките без лекарско предписание и САМО С ОБИКНОВЕНА ВОДА са ужасно вредни.
Това няма да ти помогне да се простиш с tечението, а напротив.
Говори с лекар и нека ти изпише адекватно лечение.


Редактирано от didkapitka на 13.03.03 02:08.



Тема за НЕНнови [re: Nen]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано12.03.03 23:22



Ако не можеш да се откажеш от промивките, мога да ти препоръчам нещо много ефиаксно, което се добавя към дамския тоалетен душ. Всякакви гъби и тем подобни изчезват за отрицателно време, само че е ужасно трудно да се намери. Ако си заинтересувана ще ти кажа, пусни ми бележка.

Който търси, ще намери!


Тема Re: за НЕНнови [re: Pyжa]  
Автор ani_ ()
Публикувано13.03.03 09:23



Ружа, би ли ми казала какво е това нещо ефикасното защото една моя приятелка вече се побърка да взема хапчета и др. подобни без особен успех ( а те също правят опити за бебче).



Тема Re: за НЕНнови [re: ani_]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано13.03.03 09:59



Ружа, кажи го на всичко, please!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.