Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 06.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема istoriata za bremennata tanichka.нови  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано05.03.03 21:53



Mira vij tova i ako iskash mahni go , ako smiatash che shte vuzniknat izlishni sporove.
Momicheta!
Predi vreme imashe podobna tema v "budeshti maiki" Tam edna se chudeshe dali e bremenna ( sus vsevuzmojni dusheshtipeshti razkazi) i tam razni podobni na tova tuk s Tani4ka. Sled kato pozdravih momicheto mi napisaha belejka momicheta ot tam che tazi taka si pishela i si izmisliala. razni istoriiki. taka che mai tazi tema e podobna . prosto da si cheshem ezicite. Predpolagam che ako e maitap e mnogo gaden.
Ako se okaje che gresha shte se izvinia publichno , ama za sega sum rezervirana cheteiki niaki gluposti tam.(sled , kato sum ia pozdravila)prosto neshto ne se vruzva. Pazardjk ne e na kraj sveta i ne moje da ne praviat izsledvania(kruvni) osven tova vceki sebeuvajavashte jp ne bi dal takova mnenie!
Pozdravi!!!!!!!!
p.S.
mira ako mojesh svurji se s moderatorite na budeshti maiki i gi popitai dali suvpadat IP na onova pisani e (ot kadeto idva) i tova tuk, ei sega shte go izrovia i shte ti pusna i kopie na belejkata , koiato poluchih, kato preduprejdenia da ne se habia da otgovariam ma gluposti!
Eto i kade e temata :
mislia che e podobna!!!

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=budeshtimaiki&Number=1939010936&page=6&view=collapsed&sb=5

Редактирано от Vlas на 05.03.03 22:01.



Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: Vlas]  
Автор3eлeнo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:09



Не само Vlas е усетила нещо, а и на Wildberry нещо и е станало съмнително. Жените като нас ще отидат на преглед в два през нощта, а тази мацка ще чака цял месец, голям смях А може би нейната история си е вярна. Станното е, че е писала тема "Бременна ли съм" - 23.02, но има само две мнения. А преди ден са пак се е зачуууудила и са се помъчили да и помогнат доста момичета. Извинявайте че се правя на Шерлок Холмс. Добре е случая да се изясни.

Чакайте и аз да се намеся за тестовете за бременност, но в друг аспект.
След клостилбегит ми се получи чудесен фоликул. Пукна се на 15 ден - 24 мм, имах чудесна слуз, отлична лигавица и инсеминация с милиооони сперматозоидчета. Та момичета кога си правите първия тест с урина?
Имам тест на USMEDS - Quik Sure, които може да се направи след 7 ден от зачеването и има чувствителност 25 не ги запомних, извинете, единици.
Проверих характеристиките на CLEAR View II . Този тест се прави на първия ден от закъснението, но.... реагира пак на 25 единици. Открива хормон, произвеждан от плацентата след 12-тия ден от зачатието.
И сега вече аз съм напълно объркана.
USMEDS е хем по-евтин, хем по-рано открива бременност, а на същи стойности като другия по-скъп и по-късен тест. Мъжа ми казва да не го правя на въпрос. И двамата сме инженери и държим на цифрите и точността. Да няма някаква уловка? Пишете от кои тестове сте доволни. Преди две години, когато забременях си направих CLEAR View II. Беше положителен, а резултата спи в кошарката. Такива Успехи и на Вас желая, чудеса стават.



Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: 3eлeнo]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано05.03.03 23:20



Още нещо... според мен момичетата, които са забременели след лечение имат доста неща за разказване, - както Vlas i Toby , откъде са започнали, как и при кого са се лекували, колко време им е отнело и т.н.... За последните две забременявания не сме чули и дума за историята и лечението. Да ме извинят момичетата ако са искрени, но точно този факт ме кара да си мисля че цялата история май е фалшименто. хехе

Който търси, ще намери!


Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: Vlas]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:49



Absoljutno se prisyedinqwam kym mneniqta do tuk. честито на Тани4ка и наи добри пожелания ако е бременна и т. н....., ама това да се чудиш след 13 дни zакьснение какво да правиш и да не отиваш при гинеколог ми се струва меко казано глуповато. Извинете ме аз сьм малко по пряма ама си казвам и чистата истина. Да занимаваш толкова хора с проблеми с това колко бледи ти били чертичките на теста (и то многократно) е поне неетично. Това е мое мнение.
Успех на всички



Тема Зелено регистрирай сенови [re: 3eлeнo]  
АвторCygnus (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 07:23



знаеш ли откога те чакам да поговорим - за тая програма по инсеминациите
Или пиши ми на cygnusbg@mail.bg
Моля те !



Тема Re: Ако всичко това е вярнонови [re: Бeни]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано06.03.03 10:39



най-мекото което мога да кажа е че е жестоко да се прави точно в този клуб. Дано грешим и момичето да е бременно. Колкото и да е невероятно и в днешно време има разни чудати персони навремето лежах за 3 дни с едно момиче в Майчин дом, девойчето беше от един далечен малък град и няма да разказвам подробности но лежеше за задържане след като в 4 месец беше получила кръвоизлив и разбрала че е бременна......... Представяте ли си......... били и казали че ако след полов акт се измие няма да забременее и тя милата и хабер си нямаше ...........Добре че полежа някои и друг месец в болница та научи това онова..... Та всякакви ги има. На всички останали желая наистина да забременеят и да се похвалят скоро скоро!



Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: Vlas]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано06.03.03 11:59



Не ми работи копи-пейст за да ви покажа какви бележки имам от таничка! Пълни глупости.Мислех си,че използването на интернет гарантира поне средно ниво на интелигентност. Таничка учудващо добре се справя с нета,с регистрация,с пращане на бележки и т.н. А писанията й са меко казано инфантилни.
Всякакви луди ги има,писна ми да се възмущавам как можело точно в нашия клуб да се проявяват психически неуравновесени хора,явно може,и явно ги има.
Не вярвам на тази Таничка,въпреки,че в началото й отговарях на безумните бележки.
Някой изпитва удоволствие да играе някакви роли,обаче много зле му се удават,много лоша актьорска игра,некадърна,слаба..
А тя простотията по хората ходи,да сте видели просто животно??





Тема Re: Зелено регистрирай сенови [re: Cygnus]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано06.03.03 12:00



Защо не ми отговаряш на бележката?



Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: Pyжa]  
АвторDiuki (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 13:00



Zdrawejte, momi4eta!
Poneje w tazi tema usetih ogromna notka na nedowerie i sprjamo men-/post. na Ruja/samo 6te wi kaja t.e. 6te zajawja, 4e NITO EDNA DUMI4KA NAPISANA OT MEN ne e luja/Ne bih si i pomislila da si izmisliam nesu6testwuwa6ti ne6ta!
Za tezi, koito iskat ili koito "razsledwat", neka wliazat w arhiwa i da mi pro4etat postingite. Az samata kato se wurnah nazad, za da widia kakwo me e wulnuwalo predi 10 meseca mi stana sme6no, za6toto togawa pak sum se pritesnjawala za goleminata na folikula mi, pak predwaritelno sum si prawila test....ne6ta, za koito wi pitah suwsem naskoro...Za sujalenie do skoro njamah net i ne bjah wlizala w kluba ot liatoto.
6te wi napi6a w koi temi sum wlizala, no predi towa iskam da wi kaja, 4e mi e ujasno trudno da goworja za problemite koito sum imala.Oswen towa ne znam do kakwa stepen tuk 4owek e anonimen...ami ako njakoj razbere koja sum ili po-skoro koi e muja mi /za6toto mnogo hora wkliu4itelno i ot dir.bg/ go poznawat....,a za sujalenie prjakora,kojto sum napisala-Diuki mi e istinski prjakor...Wse mi se wurti w glawata, 4e swetut e maluk i wsi4ko se znae....,a az ne iskam horata da si 6u6ukat, 4e sme imali problemi s praweneto na bebe....Moje da wi se storjat glupawi tezi dowodi, no towa e i pri4ina da ne se registriram, kakto i ne smeja da puskam otdelni postingi. Iskreno se nadjawam da me razberete....,za6toto malko me raztroi fakta 4e si mislite, 4e wsi4ko towa njakoi si go izmislja, za da si prawi 6ou....
6te se postaraja da napi6a istoriata si w onzi posting, w koito wseki se predstawja, o6te utre. /Sega izlizam/
I o6te ne6to-imam wuzmojnost da wlizam w neta samo predi i okolo obed./ne,4e ima koi znae kakwo zna4enie/
Eto wi i temite w koito sum pisala predi:
"Ima li njakij wuw fazata na 4akane"-ot V.-03.06.02
"Kolko wreme sled seks trjabwa da se leji?"-ot V.-07.06
"Momi4eta,molia wi, kajete mi za tazi owulacia"-ot V.06.06
"Wupros za tezi, koito sa bili we4e bremenni"- ot Krista 03.07
"Wupros za fulikul" tema, pusnata ot men 01.07
Togawa w njakoja ot temite napisah, 4e njama da se "widim" do esenta, no ne moga da se setja w koja. Ama to taka stana, 4e i esenta mina i zimata....
Razsledwajte me, kakwoto iskate me prawete, na men suwestta si mi e 4ista i mi ostawa samo da se naslajdawam na bremennosta si i da wi pojelaja pak, na wsi4ki mojata radost da wi se wru6ta!!!!



Тема Re: istoriata za bremennata tanichka.нови [re: Diuki]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано06.03.03 13:43



Според мен няма нищо срамно в това че някой е имал проблеми при забременяването - аз точно затова написах своята история тук макар че също имам доста познати в дира и не всички са знаели за проблемите ни. Даже след като поствах историята си тук един познат ми се обади и ме пита дали съм същата - защото чак по-късно сложих снимката под постингите си и аз му казах че съм аз и му обясних защо съм писала тук. Ако някой желае да злослови зад теб винаги ще намери за какво мила, така че горе главата и да не ти пука. Силно се надявам да си бременна и от все сърце ти желая всичко да мине леко и безпроблемно. И да се похвалиш с бебо. Всеки има право на анонимност но има нужда и от хора с които да контактува и за да ти имат доверие трябва да си го извоюваш и освен това нищо срамно не си направила така че притесненията ти са излишни. Не се вълнувай много - сега ти трябва спокойствие. Поздрави сърдечни от мен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.