Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема мислите ли си непрекъснато за бебченови  
Автор zlatkap ()
Публикувано25.02.03 13:54



Здравейте момичета,
Пиша до ВСИЧКИ които могат да ми дадат съвет, както и до тези които вече чакат бебче/или пък си имат/ но преди това са имали проблем със забременяването, т.е. не е станало веднага.
Кажете ми, моля, в месеца в който е станало бебчето мислили ли сте си непрекъснато за него, дали теста ще бъде отрицателен или положителен и какво би било ако...
Защото аз нещо съм се вманиачила. Непрекъснато си мисля за това. Всеки ден е дълъг цяла година, а цикъла. ..цяло хилядолетие.
Започвам да си мисля, че не става само защото не спирам да мисля за това.Четох доста постинги, в които момичета обясняват, че е станало точно когато най-малко очакват. Но как мога да престана да си мисля за това, НЕ ЗНАМПомогнете ми...



Тема Re: Няма рецептанови [re: zlatkap]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано25.02.03 15:26



просто намери начин да мислиш за друго. Натовари се с нещо различно - учи език, рисувай, плети, ший, а бе каквото се сетиш но заеми мозъка си с нещо друго - възможно е повярвай ми - не казвам че е лесно обаче. Ще ти стискам палци и се надявам мислите ти да потекат в друга посока.



Тема Re: Няма рецептанови [re: lenny]  
Автор zlatkap ()
Публикувано25.02.03 15:42



мерси за отговора, Лени.
Ще се опитам. Въпреки, че работя по 8 часа и има за какво да си мисля, ама ... съм много разсеяна по обясними причини
Още веднъж ти благодаря за безценната подкрепа която даваш на целия клуб.



Тема ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: zlatkap]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано25.02.03 18:50



Znachi, ne moga da kaja che sum niamala nadejdi i che ne sum mislila. No kato ne me boliaha gurdite i kato zapochna tejesta v korema i edno takova naprejenie kato pred cikul, pochti biah sigurna che pak nishto ne e stannalo i se mukneh s tamponi v djobovete ta ako me zavari na rabota ili drugade da sum gotova. Daje chakah da mi doide edna subota, a v petuk se pocherpih dostojno s edna priatelka.Pusheh si kato komin po 1 kutia na den do posledno.Do posledno biah sigurna che nishto niama, puk daje i posle. (vse si misleh che mi idva useshtaneto si e takova pone sedmica sled kato si razbrala) Mira znae , daje test s urina ne si napravih nito v denq na idvane nito 2dni sled tova. napravih chak po-kusno za udovolstvieto da vidia dvete chertichki(sled kruvnia test)Tia me okurajavashe i beshe dosta po-sigurna ot men!!(za kloeto sum i adski blagodarna. podkepiashe me v 3 te dni nevedenie!!!!!!!!!!!!!
Taka che ne moje da ne mislish ama puk moje pone da si napravish chakaneto po-priatno i polezno.knijki i drugi. Az kakto sum pisala ne vednuj do sega me goneshe entusiazum za chistene. namirah si zanimanie s boiadisvane na vreti prozorci i luskane na kushtata.Daje posledno v petuka boidaisvah prozorcite v staiata si i mih prozorcite. Abeeeee luda rabota, ama puk vremeto minavashe. Imah ugovorka s kolarov , ako mi doide da se vidim na 4-5 den i da pravim plan, taka che misleh i za tova. misleh si kakvo shte pravim i takaaaaaa..............
naistina stava i kolkoto po-malko mislish tolkova e po-gotsko sled tova.



Тема Re: мислите ли си непрекъснато за бебченови [re: zlatkap]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано25.02.03 19:28



Постоянно мисля ... постоянно ...
И книги чета по много и на работа ходя, и с котките се занимавам /имам 2/ ... и цветята гледам ... още не съм измислила начин да се отърва от тази мисъл ...
Дори скоро ще си сменям работата и това би трябвало да ангажира голяма част от мислите ми, нооооо НЕ ...
Не знам ...





Тема Re: ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: Vlas]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано25.02.03 21:22



Ммммда, така си беше! Влас е герой за мене, аз за 2 години нито веднъж не съм издържала да не си направя тест още преди ДАТАТА! Изключение ще направи този месец! Никакви тестове, никакви темпаратури, не сме правили секс от 35 дни....Имам нужда от почивка....
Мира



Тема Re: ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: miroslava]  
АвторDiuki (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 13:03



Zdrawej Miroslava!
Razbrah ot poslednija posting w tazi tema, 4e vseki pat si prawi6 test.
Az po su6tia na4in- ne izdurjam... i pravja 1 den predi da mi dojde. I poneje utre e denja, w kojto 4akam novia cikul, dnes pak si pravih 3 testa/i 3-te na razli4ni proizwoditeli/.
Iskam da te pitam- slu4valo li ti se e testa da e polojitelen, samo 4e wtorata 4erti4ka da e po-bleda?
Na men i na trite testa se pojavjava 2-ra 4erti4ka, samo 4e e po-swetla ot drugata. Na 2 ot testowete pi6e do tretata min. da se ot4ita rezultata, a na 3-tia-na petata. I na trite rezultata se pojavi w ramkite na tezi min.
Neznam kakwo da si mislja???



Тема Re: ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: Diuki]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано26.02.03 13:53



Йееее,бременна си,честито!!!!!Няма значение,че е по-бледа втората чертичка,важното е,че я има!!
Браво на теб!
Желая ти много щастие!



Тема Re: ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: Diuki]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано26.02.03 13:56



Най-вероятно си бременна! Браво!



Тема Възможно енови [re: Diuki]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 13:59



Според мен е напълно възможно втората чертичка да е по-бледа. И доколкото съм чела в повечето случаи е така. Дължи се на хормона на бременността, чиито стойности сега се увеличават. Аз си мисля че си бременна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.