Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 03.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТО !!!нови [re: Diuki]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано26.02.03 14:11



Втората чертичка е по бледа защото е много рано още и хормона който отчитат тестовете е все още ниско количество. Другата седмица ще е по силна тази чертичка.

Честито! Пожелавам ти оттук нататък всичко да мине леко и безпроблемно.



Тема Re: Крайно временови [re: Diuki]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано26.02.03 16:04



е някой да почерпи!!! Мисля че може да си го въведете - който забременее черпи всички наоколо / от клуба имам предвид / хем за късмет, хем да повлече крак дето има една дума. Щом има втора чертичка работата върви накъм черпене - така че помисли сериозно по въпроса



Тема Re: Крайно временови [re: lenny]  
Автор zlatkap ()
Публикувано26.02.03 16:38



Честито и от мен!
И ДА ЧЕРПИИШ



Тема Re: ne moje da ne mislish ama pone da e priatnoнови [re: Diuki]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано26.02.03 16:46



Ами че ти си бременна! Честито! Чакаме да разказваш.

Който търси, ще намери!


Тема Ura!!!нови [re: Diuki]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано26.02.03 17:48



Chestito ti i ot men. idi i si napravi ako iskash edin kruven test. tam stojnostta na hormaona predpolagam shte ti e okolo 300-400 (norma 1-3) . Vseki den se vdiga tazi stoinost!!!!!!
pozdravi, pochivai povechko, a za cherpeneto ,moje da napravim "partia" az sum za .
Radosni novoni v kluba!!!!!!!momichetata imat nujda!
haide i chakame podrobnosti , koe kak i abeeeeeee ti si znaesh!
lele kolko me e got!!!!!!!!!



Тема Re: Ura!!!нови [re: Vlas]  
АвторDiuki (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 09:46



Ogromno BLAGODARJA na vsi4ki vi!!!!!!
Dnes trjabwa da mi dojde.....zasega ne mi idva.Korema, oba4e si me boli i imam 4uvstvoto, 4e vseki moment 6te mi trugne...
Mnogo me e strah da ne izpitam porednoto razo4arovanie...
Kato vi 4etoh postingite mi se nazulziha o4ite. Taka mi se iska wsi4kite vi blagopojelanja da ne ostavat naprazni...Vse o6te ne sum spodelila s nikogo /osven s vas/ za testovete, koito si pravih v4era, za6toto imam lo6oto pred4uvstvie, 4e 6te mi dojde.
Tozi e 11 cikul, otkakto se mu4im za beb4e i poslednia-daden kato srok ot lekarja i ako ni6to ne e stanalo 6te mi pravjat laparoskopia.
Samo da uto4nja ne6to: Az imam edno detence, koeto se pojavi na bjal svjat sled 4 godini 4akane i hodene po mukite.A sega powe4e ot godina iskame wtoro i si misleh, 4e kato sum bila bremenna edin put- wtoria put 6te stane po-lesno...uvi....we4e 11 cikula-ni6to, oswen, ako sega naistina sum bremenna.....
Az sum s edna napulno zapu6ena truba /liawa/ i edna puk napulno prohodima, koeto me kara da si mislja razni ujasij ot sorta:"Dali ne e izwunmato4na bremennost"...no vremeto 6te pokaje.
O6te vednuj-MNOGO VI BLAGODARJA za vnimanieto kum men!!!!!
A, za 4erpeneto-nikakuw problem, stiga da e vjarno towa, za koeto vsi4ki blenuvame.
Momi4eta ot cjaloto si surce vi jelaja po-skoro da stanete maj4ici!!!!!!!!!!
6te vi pi6a pak.



Тема Re: Ura!!!нови [re: Diuki]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано27.02.03 10:34



Хайде, отиди и си направи кръвен тест и се похвали в отделен постинг ( аз си мечтая на мен да ми се случи).
Мира



Тема Re: Ura!!!нови [re: Diuki]  
Автор ina__ ()
Публикувано27.02.03 22:12



Hey, Diuki!
Stiskam palci wsichko da e o.k. i wiarwam shte e taka!
Prawi krywnia test i chakame novini !



Тема Re: и при мен беше таканови [re: Diuki]  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано02.03.03 18:15



Здравей, и при мен беше така. И аз си направих 3 различни теста и ми показваше втората чертичка много бледо.. Даже като казах на д-р Коларов като видя на ехографа, че съм бременна ме скъса от базици. Постоянно ме пита дали не съм изкупила всички тестове в аптечната мрежа. Много се радвам за теб!
За по - сигурно можеш да си напарвиш и кръвен тест!Почти 100% съм сигурна, че си бременна.



Тема Re: и при мен беше таканови [re: Toby]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано02.03.03 18:21



Хей,здравей!
Какво става с теб?Разкажи подробности!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.