Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Лечебно гладуваненови  
Автор zhozho (непознат )
Публикувано13.02.03 17:16



Здравейте момичета! Тук някой беше споменал за лечебното гладуване като метод за лечение на стерилитет. Аз съм го правила за кратко и съм се чувствала добре. Смятам да го приложа отново, но за по-дълъг период - 20 дни лечебно гладуване + 10 дни захранване. Д-р Емилова, при която съм ходила, ми обясни, че гинекологичните проблеми се оправят след гладуване от 15 дни. Някой правил ли е нещо такова и имало ли е резултат? Чела съм доста неща по темата, включително и случаи на забременяване след лечебен глад и реших да го направя. Ще ви пиша как протича, ако помага, може да помогне на много от нас.
Започвам от 15.02. Стискайте ми палци.



Тема Re: Лечебно гладуваненови [re: zhozho]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано13.02.03 17:27



Това е строго индивидуално,и трябва всяко момиче да се допита с лекаря си,дали да предприема лечебно гладуване. На мен ми е категорично противопоказно,ако гладувам 20 дни,ще изчезна А и доктора ми ме съветва,да кача някой и друг килограм.И все пак си мисля,че на фона на толкова лекарства,които част от момичетата пият,е рисковано да се прави гладуване. То трябва всичко да зарежеш,и да отидеш в центъра за лечебно гладуване,сам да го започва човек ми се струва опасничко..
Не знам,пък и не съм капацитет,де Аз в болницата два дни не ядох нищо и свалих 2 килограма........
Иначе ти стискам палци,но пак ти казвам- говори с лекаря си!



Тема Re: Лечебно гладуваненови [re: zhozho]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано13.02.03 17:32



Sdravei Zho,
aS SAM GO PRAVILA TOVA LECHEBNO GLADUVANE. vSASHNOST PREDI DA SE OMASHA SI GO PRAVBEH 2 PATI V GODINATA SA SDRAVE. iMAM PROBLEMI SAS SABREMENIAVANETO kakto se vishda ot chlenstvoto mi v tosi klub i liatoto opitah sa parvi pat 20 dn. gladuvane( predi si praveh po 10 max). Pres oktomvri sabremeniah v sledstvie na inseminazia. DAli e imalo neshto obshto s gladuvaneto mi ili mi e pomognala terapiiata - ne snam .
Obache dokolkoto snam, sa da ima efekt v ramkite na 1 godina triabva da se provedat pone 3 kursa po 20 dni.
I vnimavai mnogo sas sahranvaneto . MNOGO e vashno. Ako iskash puskai mi beleshgki da ne otegchavame drugite s tasi tema. Shte ti e nushna podkrepa. Dosta e nepriatnichko 1 mesez da ne hapnesh parchenze sirene i da ne piesh edno mliako. Na men pone tova mi lipsvashe.
Koga pochvash??? Uspeh!!!Inache shte se rashubavish, shte ti e leko, shte otslabnesh, zelulita dosta namaliava. Abe gotin e resultata...



Тема Re:Wildberryнови [re: Wildberry]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано13.02.03 17:36



Wildberry,
Ne snam dali e viarno obache kasvat , che mnogo slabite hora napalniavali sled takav kurs s lecheben glad .Dosta stranno. Edin vid regulirala se obmianata na veshtestvata. Taka pone pishe v knigite. As lichno tosi metod sam go ostavila sa posleden ishod



Тема Re:Wildberryнови [re: nadiaKF]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано13.02.03 17:42



Ама как ще ям 20 дни плодове и ще пия билкови чайчета и ще напълнея? Може би в периода на захранването да се качат килограми,но дотогава ще приличам на чироз..Пък и аз като сляза под 50 кг ми спира цикъла,което в никакъв случай няма да ми спомогне на забременяването.



Тема Re: Лечебно гладуваненови [re: nadiaKF]  
Автор zhozho (чаровна)
Публикувано13.02.03 17:44



Благодаря ви :).

Надя наистина ще се възползвам и ще ти пускам бележки. След като си го правила редовно, ще можеш да ми бъдеш подкрепа. Знам, че трябва да се направят няколко курса от 20 дни в годината. С толкова много неща ни се налага да се справяме ежедневно, мосля, че ще мога да се справя и с това. Ще пиша.

Целувки на всички.



Тема Re:Wildberryнови [re: Wildberry]  
Автор zhozho (чаровна)
Публикувано13.02.03 17:56



Wildberry, повярвай ми, така е, като теглото ти е под нормалното - ще напълнееш. С този метод се лекува и булимия.
Аз също нямам нужда от отслабване, 50 кг съм и 164 см висока и не мисля, че ще отслабна, но ще ви пиша как върви :).



Тема Re:Wildberryнови [re: zhozho]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано13.02.03 18:00



Ама обяснете ми го чисто физиологично,как ядеш само плодове и напълняваш?? Просто не ми го побира умът,извинете за невежеството......А ти обещай първо да питаш лекаря си,това ли е единствения изход??




Тема Re: Лечебно гладуваненови [re: nadiaKF]  
Автор ina__ ()
Публикувано13.02.03 19:01



Privet, Nadia!
Mojesh li tochno da mi obiasniash kak ti proteche gladuwaneto?
Zadyljitelno li e da e pod lekarski kontrol?
Ako ne - kakwi sa togawa principite za gladuwane koito spazwashe?

Mersi!



Тема Re:Sa Wildberry i Zhoнови [re: Wildberry]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 19:56



Wildberry, Da ti prisnaia tova s napalniavanerto ne mi e mnogo iasno i na men. Obache edna moia priatelka go pravi liatoto, sa da si slekuva kista na iaichnika i otslabna sa mesez samo s 3 kg. As obiknoveno otslabvam s 10, sashtoto vse ima kakvo da pada ot men.Ako te interesuva moga da ti opisha v beleshka po-podrobno, no shtom ne viarvash v tova pak i lekariat ti kasva, che moshe da ti pomogne to po-dobre se doveri na nego.
Zho ,shte ti bada podkrepa s udovolstvie. Niakoi isdarshat mnogo lesno. Na men chestno kasano hich ne mi beshe lesno. Ama taka otstrani mnogo shte mi e lesno da te okurashavam kato mi e palen stomaha[plezq se




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.