Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цигари!!!нови  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано09.02.03 16:55



Момичета,вие пушите ли? Аз пуша по мъничко и имам угризения ,обаче от тези проблеми...Чудя се дали да не взема да ги спра тотално и да се отдам на спорт. Тук тъкмо настапва пролетта и става чъдесно са jogging.



Тема Re: цигари!!!нови [re: nadiaKF]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано09.02.03 17:11



Аз преди да вляза в болницата пушех само в компания,вечер,на маса..Сега се улавям,че запалвам и през деня. Щом можеш да ги спреш - какво по-хубаво. Аз не съм и опитвала,защото все си мисля,че една кутия на 2-3седмици нищо не е.
При всеки различно
Освен това пуша с допълнителен филтър и си въобразявам,че по малко се тровя



Тема Re: цигари!!!нови [re: Wildberry]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано09.02.03 17:31



I as pusha kato teb. Tova imah predvid po manichko. A dali moga da gi spra.?Kakto sam isnervena sega mi e po-trudno. No vinagi sam pushila taka v kompania i na masa i satova i ne sam opitvala da spra. Prosto rassashdavam dali ne e i tova problem sashto makar che ne mi se viarva. As sam deina natura i iskam neshtata da savisiat i ot men-da pravia neshto, da preodoliavam ... A tosi problem,koito imame e tolkova spezifichen-tova besdeistvie i chakane me ubiva.



Тема Re: цигари!!!нови [re: nadiaKF]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано09.02.03 17:37



Спортувай! Много помага! Каквото и да е! Или намери някакво хоби! И мен ме убива бездействието,всеки би убило!
Цигарите вредят на всичко..На кожата,на функциите на организма..Да не изброявам.
Вземи си домашен любимец.
Купувай си книги.
Ший или бродирай (ако можеш,аз не мога).
И много срещи с приятели.С весели хора.Усмихнати хора.
Които те разведряват.
Хайде да ходим да гледаме телевизия;)
До утре!
Или до по-късно



Тема Re: цигари!!!нови [re: nadiaKF]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано09.02.03 20:27



Здрасти!
Ако можеш спри ги!Доста по-добре се чувства човек. Аз пушех по кутия на ден и все си казвах , като забременея ще ги спра. Да Спрях обаче...............пуши ми се та две не виждам. и сега си паля като ме обземат лудите.(а как ми се пиееееееееееееееее)Та идеята ми е че ако ги спреш сега няма да те измъчват угризения като видиш положителния тест, че си опушила бебо пък макар и за 14 дни докато разбереш.А и после ще ти е по-спокойно , а не като мен аз мисля само за цигари в компаниа като съм , пък и сама като съм.грехота е ама си мисля само да родя и започвам да си пуша!
намери си наистина занимание , което да ти харесва и заменяй вредия навик с това.Даже предполагам че и за по бързото забременяване ще спомогне(аз така си говоря де, определено не съм пример в това отношение)
поздрави



Тема Re: цигари!!!нови [re: Vlas]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 09:23



АЗ КАТОне пушех та какво от това



Тема Re: цигари!!! [re: aя]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано10.02.03 14:21



Tova e chudesno che ne pushish. Prosto imash edno pritesnenie po-malko.Ne znam kakvo ochakvash da ti otgovoria?
Pozdravi!



Тема Re: цигари!!!нови [re: Vlas]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 14:37



.нищо!Просто си одговарям на темата и потвъждавам тезата ,че не пушенето е причина за нашите неволи .просто тук се закачих



Тема Re: цигари!!!нови [re: aq]  
Автор ina__ ()
Публикувано10.02.03 16:00



I az taka mislia!
Az predi pusheh mnogo ...kakto Vlas kazwa po kutia dori kutia i polowina niakyde..stigala sym i do dwe ako ima kupon wecherta Spriah gi za 2 godini! Prez tezi 2 godini ne sym zabeliazala da sym zabremeniala.... S towa ne propagandiram : "Pushete i se trowete" a iskam da kaja che s cigari ili bez cigari wse taia...problema idwa ot drugade spored men...
Ot godina niakyde pak zapochnah da zapalwam- pusha po 5,6 cigari dnewno....stranno zashto ne mi puka i ne se chuwstwam guzna. Towa koeto me radwa e che ne sym zawisima ot cigarite kakto predi ... t.e. moga i da pusha moga i da ne pusha.
Wseki si reshawa za sebe si!



Тема Sorry аянови [re: aq]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано10.02.03 16:31



Da bezkrajno si prava!Съгласна съм с теб , че не пушенето е проблема.Мислиш ли че не не знам, че освен цигарите съм имала още доста неща от здравословен характер за изглаждане?
Имах предвид, че ако може човек да ги откаже е супер и че не е необходимо да чакаш някякво събитие за да го направиш.(както при мен)При всеки явно е различно аз както писах явно съм много зависима от тези цигари.евала на хората , които могат когато искат да не пушат.
извини ме ако съм прозвучала поучително в първото писание.А за отговора ти явно не съм разбрала - sorry.просто повече нямя да се обаждам , като не ме питат
поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.