Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 25.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бебето се бави....От къде да започнем?нови [re: miroslava]  
Автор milo (непознат )
Публикувано05.08.03 15:29



Здравей Мирослава!
Страшно много ме заинтригува с факта,че сте се излекували от хламидии само с един антибиотик и то само с две таблетки. Аз и съпругът ми вече трета програма провеждаме в продължение на три месеца всяка, с по три антибиотика и резултати има, но само временни(два "здрави" месеца), и след това кошмарът започва отначало. Интересуваме какъв е този антибиотик и мога ли да го купя от аптеката без рецепта, и каква цена е горе-долу?
Благодаря предварително!



Тема Re: Бебето се бави....От къде да започнем?нови [re: milo]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано05.08.03 16:37



Антибиотика е Сумамед.Изивнявам се,че отговарям вместо Мирослава.Тя го е написала в постинга си.



Тема До Wildberryнови [re: Wildberry]  
Автор milo (непознат )
Публикувано06.08.03 11:13



Благодаря много!
Искам да Ви попитам мога ли да го вземам без лекарско предписание?
В момента сме ( със съпруга ми ) започнали третата програма.
Моята лекарка каза, че този път ще опитаме само с два антибиотика, но ще трябва да повторим единят.Затова искам ако мога на своя глава да пия антибиотика СУМАМЕД, но ако имате възможност бих Ви помолила да ми напишете как трябва да се взима - през колко часа и наистина ли само по две таблетки? Трябва ли да напрявя поуза и колко да бъде между двата антибиотика? В момента взимаме Vibramycin и противогъбично - Нистатин. И още нещо - трябва ли да вземам противогъбични медикаменти?
Благодаря предварително!



Тема Re: Бебето се бави....Откъде да започнем?нови [re: Zvezdi4ka]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 10:01



Мили момичета прочетох доста от вашите писма. Аз лично проблеми съм нямала със забременяването, но имам 4 случая на мои колежки на които бях пряк свидетел и в мен остана убеждението, че голям процент от тези случаи се дължи на псехическа основа. С моето съобщение искам да ви успокоя
1 случай - брак над 13 години без деца. Стига се почти до развод Все пак любовта надделява и решават да си осиновят дете. Вземаха си едно разкошно момиченце на 6 месеца. След 4 месеца колежката каза че е бременна!!! Роди момченце и ги отгледа и двете като свои, дори бих казала че на осиновеното се гледа като на щастливата звезда донесла им сина.
2 случай - като видя какво се случи с тази колежка друга която от 7 години не можеше да забременее последва примера и. Успокои се и докато им дойде ред за осиновяване вече беше бременна.
3-4 случай са еднотипни. Жените се ожениха на около 30 години и забременяха бързо. Децата им паднаха след Чернобил в 5-6 месец и после вече 2 години не можеха да забременеят. Рабоиха много за да убият болката. Един ден казах на едната с която бяхме в 1 стая да се маха и да отива на курорт с мъжа си и да си поживеят като гаджета - без мисъл за деца, по барова и дискотеки Да разпуснат малко Оказа се че точно там е забременяла Другата последва примера и и при нея също се получи този резултат. При 2рата беше още по-фрапиращо защото като се върна отиде на кални бани Добре че не ги понесе и ги спря Оказа се че е била бременна но дори и от калните бани детето не падна. После родиха по още 1 дете без проблем.

Помислете дали психическо напрежение не се отразява и на вас. Възхищавам ви се на борбеноста, но има и други необясними неща които влияят, които трудно приемаме или разбираме, но е факн че ги има.
Желая Ви да се преборите с проблемите си и да не губите вяра!



Тема Re: Бебето се бави....Откъде да започнем?нови [re: мaмa]  
Автор els (щастлива)
Публикувано13.08.03 12:46



Много си права! Психичкото напрежение, или по-скоро липсата му, е много важна за забременяването! Аз сега работя по този въпрос. Бяхме на море, поживяхме си, и сега продължаваме в същия дух. Дори сексът стана пак страхотен, че аз в последно време все за бебе мислех и не можех да му се наслаждавам достатъчно. И да не забравя - Голямо Благодаря за милите думи!



Тема Re: Бебето се бави....Откъде да започнем?нови [re: els]  
АвторJeny (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 02:37



Здравейте момичета, виждам, че проблемът е сериозен .Аз лично съм много доволна от д-р Любомир Дамянов Главен секретар на Българската асоциация по стерилитет.Открих го съвсем случайно чрез приятелка на която е помогнал да забременее и роди две близначета.Аз лично съм много доволна и Ви го препоръчвам.Бременността ми до сега върви нормално и живот и здраве през ноември чакам раждането. Ето и адреса му : http://www.worldnn.com/pp/dam и e-mail:damlbr@mail.bg
Много е любезен, отговаря на всички въпроси, даже и на неудобни. Специализирал е до колкото зная във Франция.
Успех на всички!
Жени К.




Тема Re: Бебето се бави....Откъде да започнем?нови [re: Jeny]  
АвторRe-Jeny (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 20:21



При д-р Любомир Дамянов бях на преглед при закъснение на мензиса от 1 седмица.Прегледа ме,включително и с УЗ,и ми обясни,че не съм имала овулация,яйчниците ми били малки,матката ми била малка!!!!Каза ми абсолютно категорично,че ще ми дойде.
ИЗЧАКАХ ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА ДА МИ ДОЙДЕ.НЕ МИ ДОЙДЕ.НАПРАВИХ СИ ТЕСТ.
БЯХ БРЕМЕННА!!!!!
Толкова по въпроса за отношенията между д-р Дамянов и мен.
Успех на всички,които ходят при него.



Тема Re: Бебето се бави....От къде да започнем?нови [re: Diuki]  
АвторJungle (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 03:51



Zdravei Diuki

Iskam da ti kaja che go chetoh tova pismo i plakoh....PLacha i v momenta , moje bi zashtoto niakaksi mi se vyrna viarata v tova che moga da byda maika. Az sum na 27 godini. Sys sypruga mi opitvame ot 1 i neuspeshno. Po stranno stechenie na obstoiatelstvata negovata spermograma syshto pokaza 55% motilitet, az ne sym se izsledvala dali sa mi zapusheni trybite...prosto misulta che rezultata moje da se okaje polojitelen me ubiva...mislia da izchakam do Nova Godina i togava. Nikoga ne sym vzemala nikakvi dopulnitelni medikamenti osven vitamini i niakak si se nadiavah da stane bez namesata na lekarstva. Iskam da ti pojelaia edna prekrasna bremennost s vtoroto ti detence. Da ti e leka i vdyhnoviavashta! Stiskai mi placi!



Тема Re: Един нов шанснови [re: Aivy]  
АвторJungle (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 04:23



Miroslava iskam da ti pojelaia mnogo kusmet i na teb i na syruga ti. Az se opitvam da zabremeneia ot 1 godina. Supriuga mi e s motilitet 55%, moeto izsledvane pokazva zdrav organizym, no ne sym si pravila snimka na trybite po prostata prichina che me e strah. Mislia da izchakam do KOleda i da si napravia. Nie jiveem v USA, ujen Los Angeles, tuk e mnogo razpostraneno lechenie s bilki i otvari taka che derzaite smelo. Az sum na lechenie ot 2 meseca tyi kato se okaza che organizma mi e s tokchichen liav iachnik koeto do izvestna stepen prechi na zabremeniavaneto. V momenta sym na mnogo strogi dieti, vsichki mlechni produkti i hrani bogati na vitamin C mi gi spriaha tyi kato Vitamin C spomaga za povishavaneto na kiselinnostta v organizma, koeto vodi do obrazuvane na mukusna sreda koiato ne e blagopriatna za jivota na spermatozoidite sled kato si gi priela. Shte se radvam da mi spodelish kak vyrvi lechenieto vi. Bydete shtastlivi i dano skoro ste blagosloveni s uspeshen rezultat.



Тема Re: Бебето се бави....Откъде да започнем?нови [re: pink_flower]  
АвторJUNGLE (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 04:27



Tochno april mesec si napravih inseminacia sus semeto na sobstvenia mi syprug i ne stana...Ot 1 godina rabotim po vyprosa...vseki mesec poludiavah kogato razbirah che sym v cikul...No NIKOGA NIKOGA ne sum si pomisliala che ne iskam da jiveia. Zapomni edno - shtom maika ti e rodila teb i ti shte rodish! Ima nachin! iMAI VIARA!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.