Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ходих на лекар като ме посъветвахте  
Автор _tajna_ (непознат )
Публикувано06.02.03 11:30



Здравейте,
Ходих както бях казала при доктор Уалид.Много внимателен лекар.Прегледаме на видеозон (ехограф ) и ми каза че абсолютно нищо ми няма.Нито кистички нито нещо на матката.Каза ми само че в момента сам в овулация.(аз малко не разбрах за какво става вапрос тъй като тя би трябвало да е по рано).Прегледаме и на магарето:) няма абсолютно никакви възпаления само малка раничка на шийката.ТОВА НЕЩО ЛОШО ЛИ Е?Каза ми да отида след като ми свърши М. за да ми даде някакви лекарства за спомагане на забременяването.Не ми обясни точно какви щял да го направи следващия път.Ако някой знае за какво става вапрос би ли ми обяснила?Ще пусне и изследвания на мъжа ми.Доктора ми каза също така че по това което вижда съм една пълноценна жена да не се притеснявам може просто до сега да не сме улучили момента.Той просто щял да помогне а не да лекува.Това е за сега



Тема Re: ходих на лекар като ме посъветвахтенови [re: _tajna_]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано06.02.03 11:41



Ами това не звучи зле, какво те притеснява? А ако сега си в овулация, какво чакате а не започвате?
Поздрави!
Мира



Тема За раничкатанови [re: _tajna_]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано06.02.03 12:04



Понеже аз имах проблеми с моята матка, та съм горе-долу наясно с въпроса.
Раничката не може да ти попречи два забременееш. Това е хубавото. Лошото е, че се смята за предраково състояние. Ето защо, малка, немалка, абсолютно задължително е да се лекува. Ако е много малка, може да стане и с няколко намазвания, които прави лекарят. Ако не - трябва да се гори. Наистина не бива да я пренебрегваш!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: отг.на Миранови [re: miroslava]  
Автор _tajna_ (непознат )
Публикувано06.02.03 12:08



И на мен не ми се чака но доктора лекува раничката и ни забрани 2 дена секс.Днес започваме:))



Тема Re: отг.на Миранови [re: _tajna_]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано06.02.03 13:09



Стискам палци!



Тема Re: ходих на лекар като ме посъветвахтенови [re: _tajna_]  
Автор999 (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 16:58



i AS SAM OT vARNA I POSNAVAM d-R wALID. Naistina e mnogo vnimatelen, no po-skoro e prochut kato spezialist po aborti. V takiva sluchai mi slia, che triabva da se konsultirash sas spezialist po besplodie. Ne te plash. Prosto te savetvam. Ako spezialist takav ti kashe takova neshto togava shte si sigurna i spokoina. I as niamam problem, no minaha 3 godini. Ne mi se ibiasniava poveche. Vav Varna ima dobri spezialisti.Mnogo momiucheta govorait Sa Markova. As hodih predi pri Kozovski. ... Uspeh!!!



Тема Re: ходих на лекар като ме посъветвахтенови [re: 999]  
Автор ina__ ()
Публикувано10.02.03 17:09



Btw i az sym chuwala syshtoto (za aborti) pri Dr. Ualid.

Az syshto sym hodila pri doc. Kozowski. Dowolna li si ti ot nego?

Maika mi ima 2 operacii pri Markova- na polip (mislia na matkata) i na fibroadinom na gyrdata. Dowolna beshe ot neia mislia. Az sym hodila samo wednyj pri neia.



Тема Re: ходих на лекар като ме посъветвахтенови [re: ina__]  
Автор Sue (непознат )
Публикувано10.02.03 17:55



Привет момичета
Аз също съм от Варна. Обиколила съм може би половината гинеколози на Варна... но без резултат. За д-р Уалид не съм чувала...за д-р Маркова съм чувала много добри неща. За съжаление останах разочерована - аз лично. Отидох само веднъж и без да ми направи никакви хормонални тестове ми предписа някакви хормонални лекарства за регулиране на цикъла-не бяха противозачатъчни...а попитах излишно дали става дума за хормони. Не знам аз ли нямам късмет... Някой може ли да ме посъветва за добър лекар във Варна...или направо да продължавам в София, както съм започнала вече.
Късмет на всички




Тема Re: Здравейте момичета!нови [re: Sue]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано10.02.03 19:44



Аз ходих при доц.Янева. Тя работи заедно с Маркова в един кабинет , но в различни дни.
Изпълних всичко , което тя ми препоръча и има резултат. Единственото което не ми харесваше е, че става бавно , а аз нямах търпение и исках да действаме по- бързо.
Но пък този доктор Уалид изобщо не съм чувала да се занимава с проблеми със забременяването.



Тема Re: Здравейте момичета!нови [re: *Milena]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 19:56



Sdraveite, As mnogo ne sam se lekvala v Bg. Vednash na tasi Doz. Markova svanih ot Kipar po tel.,sashtoto si biah naumila, che triabva VEDNAGA da si napravia in-vitro. Beshe dosta gruba, a vse pak shtiah da si platia sdravo( kato chushdenka). T.e. stava vapros i sa bisnes ot tiahna gledna tochka i bi triabvalo da sa po-liubesni( da ostavim i tova s kakvi delikatni problemi se sanimavat). Estestveno kato se pribrah v Bg vaobshte i ne pomislih da otida pri neia. Sa Kosovski snam, che dosta barso minava kam in vitro. Chestno kasano ... ne snam. Sa Doz. Ianeva sam chuvala samo mn. dobri otsivi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.