Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 06.10.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Iskam da spodelia za laktos.v Swiss  
АвторCornelia (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 23:20



Ot 6mes. se opitvame s muja mi da imame bebe ,no neshto ne stava ,a az si misleh che ot purvia put shte stane .
Imam i naiakava bolka ,koiato s magniten rezonans na mojaha da otriat i taka si nosia ,misleh che prichinata idva ot neia.
Popitah tuk edna poznata za neinia doktor(toi e ot gruck,no dulgo vreme e v Swiss) ,tia mi dade vednaga adresa mu ,pacientka mu e ot 15,kogato sa se rodili neinite sinove.
Taka na 1.02.03 imah chas spodelih za problema i bolkata ,toi me pregleda vze niakvi namazki ,sled koeto mi kaza che tribva da se napravi laktoskopia....az se suglasih opredeli data na 03.02 da otida v klinikata v 17.00 .
Taka i napravih biah tam s muja mi .Nastaniha me kazaha mi da si stoia s moita pijama ,a na sutrinata predi operaciata da obleka edna tiahna .
Dadoah mi chai ,i vechera ot dve pakechtata maslo i edna filia hliab,mliko,kafe,i mi kazaha che sled 12h ne tribava da priemam nishto za jadena i piene,no ne spomenaha nito za brusnene(az sum epilirana),nito mi vzeha kruv vobshte ne me pitaha za kruvna grupa ,nito klizma......nito test za bremenost ,az ako znaech shtiah samo da si napraiva
18h doide anstiziologa(iranec ot 44g v CH)pita me dali ,pusha ,kolko kg,i tova ebshe....
na 04.02(vchera)v 6 mi dadoha edin lexsotan ,v 8 doidoha az oblekoh bolnichnata nochnica vsichko beshe super cisto,i zaedno s legloto me zakaraha v operacionata ,tam Anastez.mi sloji edna igla v rukata ,dignaha mi krakata ....za zpochnah da se zmaivam ......vsichko produlji okolo chas ....kogato osetih che ne mi stiga vuzduha i mi kazah ....chuh che aparata za surceto zapochna ot tu-tu-tu ,da pravi samo tttttttttttt zapochnaha da mi udriad shamari ,az imah mnogo strano useshtane ,che vobshte ne sum si v tialoto i bavno se zavurnah sled maskata s vuzduh koito mi slojiha ......pochti vednaga izlizoh ot upoika ,biah mi vkluchili edna banka s bezcvetna technost,posle oshte edna i kazaha nishto da ne pia do 14.h,kum 15,se opitah da otida do wc,obache tam taka mi prilosha ,a edvam se dobrah do stiata ,zashtoto sestrata koito me pridrujavashe do wc izpolzvashe vremeto da mi smeni chershafite i opravi legloto ,izkluchitelno lubezni i mili hora beshe celia personal ,az sum shashnata ,az sum se osigoriavam s obiknovena zdr.zastrahovaka.....
05.02 v 8h doide doktora i mi kaza ,che vsichko e nared i che trabita sa mi bilo otvoreni ,i che moga da imam deca bez problem ,blokata se duljela na nikakvi (zabravih imeto tochno kak beshe s mezoto...)nalepi po vunshnata strana na matkata i trabvalo da se provede terapia ot 3mes.Niakoi ot vas da znae nashto poveche po tozi vupros,mnogo shte sum vi blagodaran ako spodelite.
v 11.30 me izpisaha, dnes imam bolki tochno kakto go opisvat drugite momicheta ot diasno v grudnia kosh i ramoto me boli ..............
Sega ostava muj mi da si napravi sperograma ,drugo za kakvo da si naprvi test bihte li me posuvetvali .........malko se pritesnivam ,che ne mi napraviha test za bremenost predi laktoskopa
mnogo uspeh na vsichki



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Cornelia]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано05.02.03 23:37



Тези налепи, дето доктора ти ги е казал.... да не би да е ендометриоза?

Който търси, ще намери!


Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Pyжa]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано06.02.03 11:16



veroiatno e endometriosa



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Pyжa]  
АвторCornelia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 11:56



Blagodaria vi za otg.da endometroza ,tochno taka beshe imeto ,kak se lekuva tova zaboliavane imate li predstava i ot kakvo se poluchava ?



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Cornelia]  
Авторnadia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 11:57



Ne snam ot kakvo se poluchava, no pri laproskopiata triabva da sa ti go ischistili i da ne ti prichiniava poveche problemi



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: nadia]  
АвторCornelia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 12:03



Doktora ,kaza che ne bilo strashno i shtal da provede terapia ,no tri mes.ne tribva da pravim opiti za bebe oxxxxx veche se poburkvam ot tia dokrti ,ot dve godini ja imam tazi bolka i predi da go posetia nego hodih pri dvama drugi ,koito mi kazvaha che bila na psihichna osnova (pulna glupost)na kogo da viarvam veche ne znam



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Cornelia]  
Авторnadia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 12:11



Nameri si lekar,koito da e spezialist po besplodie. Saberi informazia sa nego(dali e pomognalna mnogo sheni) i hodi samo pri nego. V lechenieto triabva da ima niakakva sistema. Ne mogat da se barkat 100 doktora



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: nadia]  
АвторCornelia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 12:43



Prava si ,no kato nikoi ne poznavam tuk ....i vseki mi kazvashe razlichna diagnoza ,ako niakoi znae neshto poveche za ednometriosata neka da spodeli ,az tursih matreiali v neta ,obache se na cheshki i nishto ne razbiram
Blagodaria ti za otg.



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: Cornelia]  
Автор ina__ ()
Публикувано06.02.03 17:53



Privet, Cornelia!
Uchudwam se kak moje bez krywni izsledwania, test za bremennost i klizma da ti prawiat laparoskopia.....
Momichetata tuk sa prawi che triabwa da si namerish edin lekar na koito wiarwash i toi da ti sledi wsichko. Popitai poznati, kolegi da ti preporychat niakoi dobyr ginekolog, koito se zanimawa s infertility.
Ne se pritesniawai za endometriozata, koiato sa ti otkrili, zashtoto sym sigurna che sa se pogrijili da te pochistiat! Bolkata ti predi towa e bila tochno ot neia...towa chetoh za endometriozata ...che kogato ia imash izpitwash mnogo chesto neopredeleni bolki. Sega wsichko shte e nared! Pii si predpisanite hormoni za da predpaziat ot powtorno wyznikwane na endometrioza! A sled 3 meseca shte mojesh da pochnesh opitite nanowo! Za da te uspokoia shet ti kaja che i az imah laparoskopia minalata sedmica i 3 meseca sym na hormonalna terapia s Estrogen i Progesteron (na teb kakwi hormoni ti predpisaha?) i ..pazene, no moiat problem beshe wyw wytreshnata chast na matkata-zapushwania i strastwania ot scar tissue, koito syshto sa mi izchistili.
Pazi se! Uspeh!
A tuk mojesh da prochetesh poweche za zaboliawaneto endometrioza:



Редактирано от miroslava на 06.02.03 18:20.



Тема Re: Iskam da spodelia za laktos.v Swissнови [re: ina__]  
АвторCornelia (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 09:48



Zdravei Ina,mnogo ti blagodaria za uspokoenieto koeto mi vduhna ,sled kato prochetoh tuk postingite i az se chuda kak e vuzmojno da mi praviat taka izsledvania(dori i kruvnata grupa ne mi znaeha) ,no eto che go napravi imam chas na 15.da mi mahne koncite .
Ako gi smenia i tozi dokrtor shte e tretia ,veche ne znam kakvo da pravia shte ostana pri nego ,no drugia put shte go pitam kak ei taka me otvaria bez nikvi izsledvania ,ne e izchistil nishto ,kaza che shte provede terapia ot 3mes.
ti kak se chustvash ,spadna li ti korema, na koi den ti svaliha koncite?
mersi za infoto
uspeh i pishi kak proticha lechenieto ,ot tezi hormoni ima li opasnost d ani porasnat mustaci




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.