Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 05.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Другата седмица- инсеминациянови  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 16:15



Здравейте момичета,
започнах Клостилбегит от неделя и другата седмица ще правим инсеминациите.
Моята схема е по 1т. 2 пъти на ден от 3-я до 7-я ден. От 11-я ден - фоликуметрия.
Този път исках да пия серофен, тъй като съм чела че е по-добър, но не го намерих. Въпреки, че моя доктор казва, че е без значение дали клостил или серофен.
Надявам се, че ще ми стискате палци.
Успех желая на всички момичета, които започват с нови сили опитите и през тази година.



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Soley]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 16:30



Sdravei Soley,
Dnes si misleh sa teb tai kato otivam i as na pregled , sa da opredelim denia na inseminaziata. Chudeh se kade se isgubi., Stiskam ti palzi. ! Nadiavam se da pishesh kak e minalo. Men lichno me boli dokato mi gi praviat i me e strah vseki pat kato hodia. Ti mai niamashe takiva oplakvania. Uspeh!!!



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Nadia]  
Автор ina__ ()
Публикувано27.01.03 16:38



Privet, Nadia!
Zashto boli? Te ne se li prawiat s upoika?



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Nadia]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 16:40



Благодаря за подкрепата.
По време на самата процедура аз нямам болка , а само едно неприятно усещане като щипване. Трябва да се опиташ да се отпуснеш максимално, да не се стягаш. Аз лично си налагам точно в този момент да си мисля само за хубави неща / доколкото може да се абстрахира човек разбира се/.
Ще пиша непременно още при фоликуметрията как вървят нещата.



Тема Re: Sa Inaнови [re: ina__]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 17:08



Ina osven men ne sam chula dr. momiche da se oplakva ot bolki. Moshe bi as sam mnogo strahliva i se stiagam. Po prinzip prozedurata e absol. elementarna i ne se nalaga upoika.



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Soley]  
Автор3eлeнo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 01:18



Серофен може да се намери единствено при "Фромвулеви" - ул.Марица 10 тел.9433167, около 56 лв за 30 бройки. на мен ми се стори скъпичко и си купих Клостилбегит, но не ми прави фоликули. Явно пак ще опра до серофена



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: 3eлeнo]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 09:07



Momicheta,
Na men tuk mi biat niakakav MERIONAL. Veroiatno e mnogo silen, sashtoto usriavat 3,4 folikula. Ne snam sashto v Bg nikoi ne go spomenava. Moshe da e skap. Ne snam. Ako iskate pitaite lekarite si.



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Nadia]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 09:38



Здравейте, тази сутрин /11 ден от цикъла и стимулация с Клостилбегит/ бях на фоликуметрия. В левия яйчник няма нищо, но в десния имам два големи и два по-малки фоликула. Така че в сряда - действаме. Стискайте палци.



Тема Re: Другата седмица- инсеминация [re: Soley]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано03.02.03 10:56



Ей, супер! Колко са големи, големите фоликули? Стискам палци, дано имаш късмет!
Мира



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Soley]  
Авторsoley (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 11:55



Благодаря Мира.
Около 15 мм. са двата по-големи фоликула.
Сега пък се притеснявам за нещо друго. Мислите ли че е достатъчно 4 дни въздържание? Последния ни контакт беше в петък /31.01/, а инсем. ще я правим в сряда. Доколкото знам трябва въздържание от 5 дни.

Редактирано от miroslava на 03.02.03 17:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.