Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 07.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Sa Vlasнови [re: Nadia]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано05.02.03 19:22



Zdrasti,
cheta tuk vsichko vseki den!!!!! V budeshti maiki se poiaviavam dosta po-riadko!
i taka blagodaria za pojelaniata.Za genetichnoto mai ne e zaduljitelno za jeni pod 35. az sum na 31. praviat go obache bezplatno (plashta zdravnata kasa). Az se zapisah na konsultacii pri kolarov. Toi ot nova godina ima dogovor s kasata i priema s napravlenia.taka che mu se doveriavam izcialo. Shtom mi go predlagat i to bezplatno shte pravia. naistina me e strah , ama ..... shte vidim. Pri nas niama v semeistvoto nishto obremeniavashto taka che se nadiavam da miniama nishto pritesnitelno.Chakam si! Inache sum dobre veche sum 1,200-1-300 otgore pravia obache vsichko vuzmojno da ne stana kato slon. kolarov kaza che tam v maichin dom imat i gimnastika za bremenni ta smiatam da se zapisha!Ako niakoi ima pitania tuk sum vsekiii den.
Skoro vsichki shte se mahnete ot tuk !!!!!!
pozdravi i stiskam palci!
Vlas



Тема Re: За Миранови [re: soley]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано05.02.03 19:54



Биха ли ти вече Прегнила?
Нали знаеш че най-голяма е вероятността да забременееш ако правиш секс в двата дни преди овулацията и в деня на самата овулация?
Сега ще те карат ли да плащаш като за две инсеминации или само за една?
Успех! Пиши като мине втората инсеминация?

Който търси, ще намери!


Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: soley]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано06.02.03 11:28



Sdravei Soley,
Niamam tarpenie da kashesh kak e minalo. Ne snaeh , che moshe i 2 pati da se pravi tasi pusta inseminazia -sa vseki folikul pootdelno.As sam v nedelia ili ponedelnik.V petak vecher shte rasbera koga tochno. Zikalat mi veche e absoliutno nenormalen-mnogo udalshen,no lekariat kasa, che taka stavalo pri tesi lekarstva, s koito ni tapchat. STISKAM TI MNOGO SDRAVO PALZI!!!!



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: Soley]  
Автор soley (непознат )
Публикувано06.02.03 14:32



Здравейте момичета. Днес /14 ден от цикъла/ направих и втората инсеминация и за моя радост при прегледа сутринта доктора установи, че са се спукали и двата фоликула. Каза ми също така, че имам хубава дебела лигавица на матката.
Сега ми остава да чакам и да се надявам.



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: soley]  
Автор miroslavaМодератор (с късмет)
Публикувано06.02.03 14:45



Браво, дано е станало! Може пък да те чака двойна радост! Сега не се напрягай и пресилвай! Дуфастон ще пиеш ли?
Поздрави!



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: miroslava]  
Автор soley (непознат )
Публикувано06.02.03 14:57



Благодаря Мира. Доктора не ми каза за Дуфастон, но ще го питам. Каза ми да чакам и при евентуално закъснение от 2 дни - кръвен тест, а при още 7 дни - при него на преглед.
А какво става с Nadia? Пиши как е при теб.



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: soley]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано06.02.03 15:29



Bravo na teb!Sega ostava da se pazish ot preumora i fiz. natovarvania.HSte stiskame palci i shte chakame da ni zaradvash sled 2 sedmici
naistina pitai za Dufastona. Toi e dobur za implantaciata!!!!!
Pozdravi i uspehi!



Тема Re: Другата седмица- инсеминациянови [re: soley]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 15:39



Sdravei Soley,
Meshdu drugoto moiat doktor mi dava vinagi da piia Dufaston sled inseminazia .Piia go dokato rasberem kakvo e stanalo i ako e stanalo prodalshavam. Prednia pat beshe taka i kogato sabremeniah mi uvelichi dosata na Dufastona. E posle kakto snaesh veche i Dufastona ne mi pomogna koi snae poradi kakvi prichini, no sam sigurna, che e hubavo da se pie. As sam na inseminazia v nedelia ili ponedelnik.
Haide uspeh i shte poddarshame vraska.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.