Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 06.10.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано20.01.03 13:25



Момичета, тенденцията е ясна, предлагам да не губим време, а да пристъпим към избор на модератор! Предлагам ви да изберем от следните момичета, които са влизали в клуба през последния месец и към момента не са бременни!



Кой да бъде модератор на клуб ”Проблемно забременяване”?
avgust
anel
ani_
Cygnus X-1
Darla
Духче
didi
ema_e
Girla
Gardenia
ina_
Клер
kamelia
Листенце
miroslava
nadiaKF
pipilota
Пчелица
Ружа
Рени
Rolita
ssi
Sisitalita
slan4iceto
Soley
Toby
Wildberry
Зара
;)




Имената са подредени по азбучен ред! Ако съм пропуснала някой – не е било нарочно, прерових всичко и все пак, ако съм пропуснала някой, нека не ми се сърди!
Могат да гласуват само регистрирани момичета! Всеки може да гласува само по веднъж!

Хайде, гласувайте, че да приключваме с това и да продължаваме напред!
Поздрави!
Мира



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: miroslava]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано20.01.03 13:33







Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано20.01.03 13:45



Ne moje li da se predlagat po dvama? Imam predvid da se oplutni cialoto denonoshtie. Edin ot Bg i edin ot niakude s chasova razlika pone 7-8 chasa ?



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: miroslava]  
Автор Kocтaдинoв (непознат )
Публикувано20.01.03 14:00



Здравейте момичета!

Чета редовно вашия сайт, тъй като със съпругата ми се сблъскахме с проблеми като вашите - желаем много да си имаме детенце, а то засега не се получава, но ние не губим надежда и ще се опитваме нон-стоп. Така че макар и мъж аз също съм съпричастен до голяма степен с нещата, които ви вълнуват.
Напоследък тук започнаха да се появяват меко казано странни "дами" които освен да бълват глупости и простотии друго или не искат или не могат да напишат. Да четеш подобни изцепки е унизително за всички Вас и аз мисля, че не го заслужавате. Животът носи много стрес и затова все повече ще се срещат хора като Мулето, дин-дин и други кукувици които ще ни заливат с разбитите си нерви. За тях трябва да има отделен клуб - "Ку-ку" или "Луд на шарено се радва" и т.н. Именно затова подкрепям идеята клубът ви да си има модератор и той да следи за хигиената на страницата.
От своя страна аз подкрепям Мирослава, защото тя беше вече модератор, има опит и информацията, която ни подава е конструктивна и върши работа - поне на жена ми доста й помогна.
Моля ви гласувайте по съвест за да запазим клуба си такъв какъвто го искаме - полезен и приятен за общуване.

Поздрави

Костадинов



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: Kocтaдинoв]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано20.01.03 16:08



Мерси, мерси, ама нали знаете, че агитациите в изборния ден не са резрешени!
Хайде, поздрави и успех в продължаването на поколението при вас!
Мира



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: Vlas]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано20.01.03 16:52



Според мен трявба да бъде само един - клубът е малък, около 40-45 човека са активно пишешите, няма поле за изява на 2 модератори, само ще се скарат....



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: miroslava]  
АвторSVETLA (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 17:02



aide bre ami ti sigurna li si ce niama da razrastne tozi mi ti klub ili samo sas 4 coveka ste karate...dobre ce biax as ce da vi napravia reklama inace i dvama niamasce da ima badi sigurna...aide sas zdrave i glasi se za mudilaturkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...mudelke



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: miroslava]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано20.01.03 17:28



zasto lipsva moito ime....maitap bre



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: SVETLA]  
Автор didi ()
Публикувано20.01.03 17:29



Не ти ли писна вече? Освен това колкото по малко жени има в този клуб е по добре и изобщо за каква реклама говориш??? Ужасна си, нетърпима си и незнам каква майка ще бъдеш като си изпълнена с толкова много злоба и ненанасист.



Тема Re: Избор ма модератор- моля, гласувайте!нови [re: didi]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано20.01.03 17:37



ti mai sega se sabugdasc otvori mi temite zakliuceni proceti gi i sana se uveri ce ne sam obidila nikoia ot tuk... a sami se zaiagdate vii sas men zastoto ste prosti as ne sam zlobna za kakvo da zlobeia za tova ce niamate pari da si vzemete dve kila iabalki li..leleeeeeeeeee....znaim se ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.