Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 19.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Модератор!нови  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано18.01.03 10:49



Не знам, дали си спомняте, но през миналата година за около месец този клуб имаше модератори - 3 на брой - Meri ( бъдеща мама), V.( също бъдеща мама) и моя милост.....За един месец направихме клуба ад, скарахме се жестоко и накрая ни отнеха правата - както се казва дойде горският и ни изгони всичките!
Около 2 месеца след това клуба се възстановяваше, някои от момичетата, обидени тогава по един или друг начин, повече не са влизали тук, което е лошо, много лошо!
За това пред нас стоят две възможности - да изберем модератор, който има право да заключва и да редактира, но няма право да трие ( бррррр заради триенето се изпокарахме тогава) или да се правим, че не забелязваме какво става, да се надяваме и да чакаме на провокаторите, които ми обиждат да им омръзне!
Аз лично нямам нужда от модератор, обидите не ме притесняват, така или иначе живота на живо не е само цветен....
Вие си преценете!
Предлагам в този постинг всеки да кажа мнението си - за и против модератор на клуба! Ако се окаже, че повечето хора искат да има модератор, ще отворим нов постинг, в който ще съберем всички предложения, а после ще направим гласуване!
Помислете добре преди да си кажете мнението!
Поздрави,
Мирослава



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
АвторCygnus (Нерегистриран)
Публикувано18.01.03 11:00



Mira, i ne men mi vse edno dali shte ima ili niama da ima moderator. Naj-malkia problem e tova, no ako mnogo se naliji moje i da se naloji da se nabedi niakoi za moderator :-)
kakvo stava s teb? Zashto ne si puskash ICQ-to?
Pozdravi!



Тема Re: Модератор!нови [re: Cygnus]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано18.01.03 11:03



Д., онлайн съм почти по-цял ден! Снощи видях, че пишеш, но те нямаше на ICQ! Айде, регистрирай се най-после, за да можем да си оставяме бележки!
Мира



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
Автор Cygnus X-1 (black hole)
Публикувано18.01.03 11:05



Az sim imam otdavna registracijka ama me myrzi da se logvam :-)
da ne me zabravish sega s belejkite?



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано18.01.03 11:51



Аз мисля,че имаме нужда от модератор! Също така смятам,че ти си най-подходяща,и ако е възможно отново трябва да станеш модератор на клуба. Не,че ме дразнят писанията на разни психопатни елементи,но все пак не е приятно да влезеш и вместо да прочетеш нещо,което те интересува,да се занимаваш с простотии...



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано18.01.03 15:20



Taia rabota s moderatora, za men lichno e vse taia.ne mi prechat razni dosadi.Inache ne moje li da ima moderator ot dir imam predvin neutralen niakoi.Inache ako na teb ti se zanimava niamam nishto protiv da si ti.
Az minalite karanici sum gi propusnala i slava bogu de.Puk i kato gledam ,koito e stanal moderator se maha ot tuk taka cheeeeeee......................
imam predlojenie. Ti si Purva (napravo ti e vreme), a posle po spisuk i vsichki ostanali i taka dokato tuk ne ostane nikoi!!!!
Moje puk da se naloji da se zaformi klub (Bremennost sled problemno zabremeniavane).



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано18.01.03 19:45



Абсoлютно!!!
100% Имаме нужда от модератор(и).
Днес като влязох в клуба и се изумих. Ужасно се подразних от простотиите.
Не трябва да даваме на ЕДНА (с различни никове - господи, колко е елементарна !) да ни разваля спокойствието. Понеже разбра, че няма кой да я трие, развя байряка.
Ако трябва аз ще стана модератор! Живея в щатите, и понеже имаме часова разлика, паралелно с някой от БГ можем да покриваме почти 24 часа на денонощие.
Крайно време е!
Простотии не ми се четат.

Който търси, ще намери!

Редактирано от Pyжa на 18.01.03 19:45.



Тема Re: Модератор!нови [re: miroslava]  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано18.01.03 21:15



Az sym ZA ti da stanesh moderator ako iskash razbira se.
Mislq che kluba ima nujda ot moderator!



Тема Re: Модератор!нови [re: Pyжa]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано18.01.03 23:36



mi koi te kara bre skapa



Тема Re: Модератор!нови [re: Toby]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано18.01.03 23:37



da i as podkrepiam ideiata taka ste ste vsicki ednakvi...lele kakva skuka ste kuka...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.