Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 28.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-омразния деннови  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 13:26



Това е денят, в който трябва да ми дойде. Криво ми е, карам се и през 5 минути тичам да проверя дали има нещо. Още по-лошо е, когато ми закъснее ден-два. Тогава лудвам буквално. За нищо друго не мисля. Ето, че вече чакам втори ден и около мен е непоносимо. Имах зрънце надежда, защото гърдите ми бяха болезнени и твърди, дори малко по-големи. Ама днес почти не ме болят. Значи всеки момент ще ми дойде и пак се започва със старата песен. Това чакане ме влудява направо и незнам как да се успокоя. Съжалявам, че ви занимавам с това, но ми олеква. Знам, че повечето сте го преживели.

Искрено се радвам на всяка новина за ново бременно момиче и се надявам да съм следващата но ...... Господ си знае работата, както се казва.

Поздрави!



Тема Re: Най-омразния ден [re: Пeпe]  
Автор ani_ ()
Публикувано20.11.02 13:53



А,ааа може и да не ти дойде!:) Стискам палци!!! :)



Тема Re: Най-омразния деннови [re: ani_]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 15:00



И на мен днес трябва да ми дойде, но уви никакви признаци!
е все пак ти стискам палци, дано стане това което най много искаш!

Поздрави
и пожелавам на всички които чакат, в най скоро време по едно сладко бебенце!



Тема Re: Най-омразния деннови [re: Пeпe]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано20.11.02 19:09



ох, какво говорите - то не е ден, а най-омразна седмица - след 20-я ден от цикъла ставам направо ужасна - за нищо друго не мога да мисля (с извинение - ръцете ми са само на гърдите)
явно доста сме във фазата на чакане - пожелавам ви, момичета, този месец да се махнем всички (е, най-късно следващия)



Тема Re: Най-омразния деннови [re: Пeпe]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано20.11.02 21:34



Spoko! moje i da ne ti doide!!Puk ako doide vse pak ne se otchaivai. Az minalia mesec napravo se biah poburkala i nakraia chak me beshe i iad. Ama s pomoshta na momichetat tuk si kazah " Davai iavno ne mu e vremeto" i pak se zaeh s novi sili.
niama da ti kazvam da ne mislish zashtoto znam che e nevuzmojno. Ako triabva poplachi si i davai napred.
NO VSE PAK MOJE I DA NE DOIDE
Az i do sega imam predchuvstvie che vseki moment shte mi doide



Тема Re: Най-омразния деннови [re: Пeпe]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 08:27



Мисля, че никой тук не те разбира по-добре, отколкото ние. И наистина,заменкошмара почва от 20 ден и придължава до края. Нервна съм,не мога да работя, не мога да мисля за нищо друго, все се надявам, после плача и се упреквам, после си казвам, че нищо кой знае какво несе е случило и така отново до следващия месец. Чудя се, нимо толкова не харесваме животаси такъв, какъвто е, та не го живеем какъвто ни е даден. Та ние би трябвало да сме щастливи и преди да забременеем.А пък и проблеми има и след това. Не бива така да се вманиачаваме и да мислим само за това. простотрябвада живеем всеки един ден от живота си пълноценно. Горе главата!



Тема Благодарянови [re: Пeпe]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 10:34



Благодаря за подкрепата, момичета! Днес още ми го няма. Не ми стигат нервите по чакането ами и се разболях. Абе едно зло никога не идва само са казали хората. Скоро препрочетох някои теми от архива и ме заинтригува това, което разказваше Вероника за сънищата. Дали си внушавам, незнам, но от 2 дена сънувам много. Малки сънища, но много на брой. Никога не ми се е случвало. Дано да е на хубаво. Поздрави !



Тема Re: Най-омразния деннови [re: Пeпe]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.11.02 10:57



Щом нямаш познати симптоми, както преди да ти дойде, значи вероятно няма да ти дойде!
Боже, ти поне можеш да се надяваш. А аз трябва да изчакам до април. До тогава трябва да пия хапчета, за да заздравея напълно след операцията!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Най-омразния деннови [re: Пeпe]  
АвторVilly (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 12:36



Напълно позната ситуация, която при мен продължава около седмица.Чувствам, че не съм права,когато изкарвам всичко на най-близките си хора в семейството, всички ме дразнат и пр. После съжалявам за поведението си. Споделям всичко в този клуб и се чувствам по-добре. Знам, че трябва да бъдем силни и упорито да вървим по пътя към целта, която сме си поставили. Затова си казвам, напред, следващия месец, живея с надеждата за това и вярвам, че това един ден ще стане. Вярвай в поставената си цел, гони я и тя ще стане реалност! Но трябва да сме убедени в това.
Успех!



Тема Re: Най-омразния деннови [re: Gloria]  
Автор ina__ ()
Публикувано21.11.02 17:27



Hahahah stana mi mnogo smeshno za rycete I az sym taka!
A otnosno razdraznenieto...ami mnogo sym chuwstwitelna i az w perioda predi cikyl, prejiwiawam po tejko i nai- malkata glupost i wsichko i wsichki sa mi kriwi

A pojelanieto ti e super! Dai boje!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.