Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема стимулация с Клостилнови  
Автор Пчeлицa (непознат )
Публикувано02.11.02 17:00



Здравейте. И аз се включвам към групата на стимулиращите се. Само че имам един въпрос. Лекарката ми каза да започна от 5 ден на цикъла по 2 хапчета на ден. Добре, ама мъж ми ще ходи някъде с фирмата точно уикенда когато аз ще съм в 15, 16 ден от цикъла. Можем да пуснем поръчка в петъксутринта (на 14 ден от цикъла) и неделя вечерта (16 ден). Има ли смисъл да стимулирам? Илида започнем от другия месец. И още: какво ще кажете за д-р Кълвачева от клиника ВИТА? Много благодаря предварително.

Хайде бре няма ли нови майчета, хайде повлечете крак де.
Мира, твой ред е. Стискам палци.
Целувки



Тема Re: стимулация с Клостилнови [re: Пчeлицa]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 20:34



Малко е странно това започване на стимулацията направо с 2 таблетки Кломид.Обикновенно се започва с 1 и ако няма ефект се увеличава дозата.А овулацията обикновенно настъпва 40 часа след прилагането на Pregnyl.А последният се прилага при определени ехографски критерии и служи като заместител на LH-лутеотропния хормон.
Приемането САМО на Клостил без ехографски контрол и особенно без Pregnyl рядко води до някакви резултати.
Успех!
http://go.to/doktorX



Тема Re: стимулация с Клостилнови [re: Гинekoлor]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано03.11.02 12:01



doktore , s Pregnila ne e li pukvaneto 30-36 chasa sled biene ? i Posle kolko vreme imam da deistvam?bit mie v 8 sutrinta na 1.11.2002 i zapochanh s poruchkite vchera privecher.



Тема хммммнови [re: Пчeлицa]  
Автор Пчeлицa (непознат )
Публикувано03.11.02 13:10



ама задължителмно ли е да ми бият Прегнил, не може ли на хапче да о взема. Аз изпитвам ужас от инжекции, бре хора.
ВЛАС, а на теб по колко таблетки Клостил ти бяха изписали.
На мен ми е първа стимулация и нямам никаква идея за нищо. Затова искам да ми кажете дали знаете нещо за д-р Кълвачева от ВИТА защото, ако не специалист - лошо. Да не ми стане нещо от толкова много хапчетоа. Трабва да ги пия 5 дни това са 10 хапа.

Поздрави



Тема Re: стимулация с Клостилнови [re: Пчeлицa]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано03.11.02 14:55



Смятам, че е много по 2 таблетки за начало! Смятам, че е добре да ги вземаш от ден 3, а не от ден 5! Смятам, че е задължително ходенето на УЗИ за да се види резултата от стимулацията - т.нар. фоликуметрия! Само чрез нея може да се определи правилната за теб доза! Аз започнах с 1 таблетка, после 1 1/2 , от следващия месец 2, а това ще ми е четвърти месец.....
Тук в клуба има момиче - Villy, на което също правят много успешна стимулация с малка доза! Нейният постинг можеш да прочетеш

!
За спомената лекарка не мога да ти кажа нищо за съжаление!
Поздрави!



Тема Re: хммммнови [re: Пчeлицa]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано03.11.02 18:32



Za doktorkata ne znam nishto. A za Klostila az zapochnah c 1 tabletka 5-9 den posle se razbra che mi e mnogo i v momenta sum na 1/2tabletka a pregnila ne znam zashto reshiha da mi go slagat mai ne moje na hapche
Pozdravi



Тема Re: хммммнови [re: Vlas]  
Автор Пчeлицa (непознат )
Публикувано03.11.02 21:51



Влас как така се е разбрало, че ти е много. Много бързо са растяли фоликулите ли? Ти правила ли си иазследвания на хормоните? Аз правих и само LH и FSH са ми под нормите на 5-и ден от цикъла другото всичко си ми е наред, и естрадиола и пролактина и прогестерона. При теб как беше?
От колко време стимулираш?
Поздрави



Тема Re: стимулация с Клостилнови [re: Пчeлицa]  
Автор *Milena ()
Публикувано04.11.02 09:27



Az pyk go pih napravo po 2 tabletki za 5 dni ot 3 ti den i se poluchi oshte pyrvia mesec folikul. I ne sa mi slagali nikakvi injekcii.
Mislia che vseki sluchai si e individualen i zatova e nai dobre da se slushat lekarite.



Izvinqvam se za latinicata , no neshto mi se razvali windows-a.



Тема Re: стимулация с Клостилнови [re: *Milena]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 12:46



Пчелица, аз за първи път като пих Клостилбегит го вземах по 2 табл. баз да ми бият Прегнил и забременях. Но задължително се ходи на ултразлук.
Желая бебчета на всички нас!



Тема Re: хммммнови [re: Пчeлицa]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано04.11.02 18:22



Mnogo mi beshe zashtoto na folikulometriata na 13den imam folikul 10mm i 26mm(kistozen)Biah pila po 1 klostil
Sledvashtia msec pih po 1/2 i stana . Pia klostil 3-ti mesec i veche 2-ri mesec imam dominanten folikul i dobra ligavica. Chakam da vidia kakvo sme sutvorili tia dni.Sega zapochvam da pia Dufaston 16-25den 2 po 1/2 za hormonite ne pomnia naizust a sga ne sa pri men shte ti napisha utre za tiah ama mai fsh i lh triabva suotnoshenieto da im e 1 a pri men beshe 0,6 ama da ne govoria naizust.
Usprhi
Vlas




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.