Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови  
Автор miroslava (хм)
Публикувано29.10.02 16:58



Не се притеснявайте, не се стеснявайте! Имаме право да знаем всички подробности! Питайте за всичко, което ви хрумне - независимо дали сте го прочели тук или някъде другаде или някой ви го е казал! Ако вашият лекар се отегчава от многото въпроси или отговаря с половин уста, тогава помислете дали това е човекът, който ще ви помогне!
Извинете ме за патетичния тон, просто за миг се замислих колко много залагаме на опита на нашите лекари и как понякога те въобще не оправдават нашите очаквания!
Мира



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: miroslava]  
Автор pipilota (:))
Публикувано29.10.02 19:27



Абе уж питам, обаче от притеснение забравям повечето неща и като изляза от кабинета и ме налегнат едни въпроси -ме е яд,яд...Какво да се прави, срам.



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: pipilota]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано29.10.02 20:44



То не е и срам, по-скоро прекалено слагане на лекаря на пиедестал! Смятаме, че ни е казал всичко което ни касае, а и доста лошо наследство има от преди 90-та година, когато всичко беше безплатно и взимахме каквото ни даваха без да показваме каквото и да е недоволство! Сега нещата са различни - всичко струва пари и срещу тези пари всеки заслужава да получи най-доброто!



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: miroslava]  
АвторBobolino (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 12:39



Питаме, питаме и пак питаме и накрая се оказва, че някои от тях така са объркали нещата, че трудно можеш да се оправиш. Мен така ме объркаха, че после гладувах цяла година. Е оправих се, но защо беше нужно това. Лошото е, че откакто нещата се комерсиализираха, като че ли още повече се задълбочиха грешките. Гледа се на пациента като "дойна крава" и дай да изцицаме колкото може повече! Не искам да обиждам кадърните, но покрай сухото гори и суровото. Като ти се случи два - три пъти и всичко слагаш под един знаменател.
Аз вече не ги слушам толкова много. Гледам да казвам всичко, но не винаги правя и пия това, което са ми предписали. Първо се ослушвам и тогава решавам.Не е лошо и вие да правите нещо такова, за да не викате и вие кано мен!!!



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: Bobolino]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано30.10.02 12:50



След като през 2000 г. така ме излекуваха, че качих 40 килограма за 4 месеца ( неправилно лечение с кортикостероиди от светило в ВМА) във всичко се съмнявам! Проверявам по 50 пъти едно нещо....
А килограмите още не съм ги свалила - тогава от 70 станах 110, сега съм 88...Свалих 22 килограма с глад по системата на Лидия Ковачева, след като проф.Протич от МА едвам ме спаси, понеже надбъбречните ми жлези бяха блокирали....




Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: miroslava]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 15:00



Momicheta napalno vi razbiram.Az ne moga da gi svalja tezi hormonalni kilogrami.Treniram,ne jam hljab, e da mu se nevidi normalnija chovek shte svali pone edin kilogram!!!Ne znam, na njakoi ne im se otrazjava mnogo prodalzitelnoto hormonalno lechenie, no pri men e katastrofa.Otidesh na lekar i toj kaze, che trjabva da svalja kilogramite zashtoto i tova prechelo.Kato che li az ne znam-zapochnah ot vreme na vreme da stradam ot vsoko kravno.A ot druga strana doktora te tapche s hormoni.Ta ako ne stanelo s tozi davaj vtori,treti i t.n.Za tova az si dadoh pochivka.Ima i + strani.Ne otslabnah no njakak si mi se namali vseobshtoto mi izduvane i naj-uchudvashto zapochna da mi se regulira tsikala(no tova veche go pisah v druga tema).



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано30.10.02 16:10



Mai neshtata s kilogramite sa individualni i az kakto vinagi sum naopaki. Otkakto "pravim" seriozno bebe i pia klostil za 3 meseca sum svalila 7 kg.(predi tova mnogo se haresvah toest ne biah debela ama ne biah i slaba)Mijut mi daje vika che e stanalo neponosimo daje grozno. iam kato razprana osobeno po vreme i sled ovulacia, ama ........Pri 176sm teja 61kg sega a biah 68 . Ne che e kofti ama ne e zdravoslovno mai sega se umoriavam po lesno puk i voobshte ot tia hapove mi doide do gusha.
Predi godini kogato me operiraha ot buchka v gurdata pieh pak hormoni sled tova togava puk napulniah do 85 beshe strashno, ama 2 meseca sled spiraneto ima si vurnah kilata bez dieti.
Shte pravim kakvoto triabva ama pone da znaem + i- na vsichki lekarstva i proceduri.
Uspehi na vsichki!
Vlas



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: EMA]  
АвторBobolino (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 12:50



Виж Ема, не мога да разбера защо те тъпчат с хормонални и след това те съветват да свалиш килограмите. Аз съм чувала, че от хормоналните се дебелее. А и не само съм чувала. Освен това съм чела, че никак не са безобидни. Особено когато се пият. Виж, ако искаш мога да ти препоръчам един хормонален крем, който е на билкова основа. Аз го ползувам вече втора година и съм много доволна. Според мен ще реши доста от проблемите ти.



Тема ZA krema imam seriozno pitaneнови [re: Bobolino]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано31.10.02 18:37



Bi li poiasnila" hormonalen krem" zvuchi stranno , kakvo sudurja koi hormoni i za kakvo se polzva ?????????????????
dai info molia



Тема Re: Момичета питайте лекарите си за ВСИЧКО!нови [re: Bobolino]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 22:15



Kazvaj kakav etozi krem i za kakvo e?Ne mislja che tova e reklama.A i ne mislja che proizvoditelja shte obogatee ot 10-20 krema ako si kupim vsichki ot kluba.A trjabva da otslabvam zashtoto zatlastjavaneto I TO prechi na funktsijata na jajchnitsite.Njama kakvo da ti objasnjavam poveche!!!Vseki s problemite si.A tuk vsichki sme s edin obsht problem i mi e mnogo prijatno za savetite i opita koito si razmenjame.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.