Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема кой е най-добрия екип ин-витронови  
Авторвeceлa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 15:07



Търся най-добрия екип ин-витро в София заедно с коориданити и имена на лекари



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: вeceлa]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 16:36



Уважаема Госпожо,
Първите които започнаха да практикуват в България тази техника са Д-р Табакова и Доц.Щерев.Последният,доколкото знам е Д-р Делев от Пловдив.При всички е имало и успехи и неудачи.Затова аз няма да се ангажирам с оценка на дейността им.
Сигурен съм обаче,че някой от този форум ще Ви насочи към правилното решение...даже ,май се досещам вече кой...

Успех!
И умната!

http://go.to/doktorX





Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: вeceлa]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 02:53



Skapa Vesela, mislja che tova e dosta truden vapros.Az lichno ne znam dali njakoj shte se naeme da otgovori.Az vse oshte ne sam probvala,no se kanja da zapochna sledvashtija mesets a oshte se dvuumja KADE?Problemat e che i pri naj-dobrija(koj li e?) v in-vitroto njama sigurnost 100%.A tova plashi!!!
Zelaja ti uspeh.I pishi ako zapochnesh pri njakogo kak varvi.



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: Гинekoлor]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 13:36



Уважаеми г-н гинеколог,
много Ви благодаря, за успокоителните и компетентни отговори на двата ми въпроса от вчера. Понякога си мисля, че на лекарите най-големия им проблем е, че не обясняват достатъчно сериозно и подробно на пациентите си какви са причините за техните здравословни оплаквания, а повечето от тях искат да знаят това, в крайна сметка лекува се тяхното тяло. А и така човек се доверява по-дълбоко на лекаря си и се чувства по-пълноценно. Омръзнало ми е винаги да ми казват, че нищо ми няма, въпреки болките ми. Та нима ако нямах проблем щях да вися по лекарските кабинети. Със сигурност има доста по-интересни неща за правене, и това е последния начин, по който бих искала да си прекарам времето. Така, че Ви благодаря за мнението.
Много Ви моля, ако имате координати на д-р Табакова, да ми ги изпратите, тъй като на д-р Щерев ги имам, но ще се въздържа да потърся неговата помощ по субективни причини.



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: EMA]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 13:41



Ема, благодаря ти за отговора.
Лошо е човек да е максималист, защото сигурно така ми звучи въпроса, но как да не си такъв, когато става дума за раждане на човек, та нали това е най-важното, заради което си струва да се живее. мисля да пробвам при д-р Табакова, лятото ми правиха лапароскопия в Шейново и там разпитах който срещнах за нея. казват, че е отличен професионалист. Но все още се чудя кога да се престраша. спира ме това, че лекарите твърдят, че мога да имам бебе и по естествен път създадено. ще свирна като се вхана окончателно за този вариян. Успех



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: Beceлa]  
Автор pipilota (:))
Публикувано17.10.02 13:54



"РепроБиоМед", медицински център
Адрес: ул. "Д-р Петър Берон" 5А, партер
Тел.: 963-08-04; 653-644 FAX: 522-987; GSM: 088-703-786; 088-505-405; 088-318-135
e-mail: ignikolov@mtel.net
Д-р Павлета Табакова, доц. д-р Иван Николов, д-р Георги Николов
Диагностика и лечение на безплодието при човека: Ин витро фертилизация и трансплантация на ембриони; Интраовоцитно инжектиране на сперматозоиди; Изкуствено осеменяване; Хормонална диагностика. Диагностика и лечение на гинекологичните заболявания; Цитологични изследвания; Колпоскопия; Ехографии; Спермален анализ. Криобанка

Не мисля, че това е правилният избор. Разрови се в темите, има мнения за д-р Табакова.(повечето негативни)



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: pipilota]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 14:22



Ще имам предвид тази информация. Благодаря ти.



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: Beceлa]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 19:30



Zdravej Vesela,
tova che zvuchim kato ,maksimalistki si e normalno.Ponjakoga poludjavam kato slusham za izostaveni detsa ili hiljadite aborti(ne govorja za tezi po zdravoslovni prichini).I togava si spomnjam za filma "Sinjata ptitsa"-kak razpredeljaha koe dete pri koj shte otide.Ta se chudja zashto ne razpredeljt pone po edno detentse na vsjaka edna ot nas vav foruma.E-e-e-e mnogo se otvljakoh!Mnogo me interesuvashe zashto ne bi mapravila in-vitro pri Shterev.Az sashto njama da stapja pri nego.No mi e interesno s teb kakvo se sluchi.Razbira se ako ne te pritesnjavam.Uspeh



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: EMA]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:40



здрасти Ема, няма да ида при Щерев, защото когато потърсих услугите му, при това с протекция на негов приятел професор, той ми определи час в 19 часа, а дойде в 10.30 вечерта. в клиниката му беше стълпотворение като на митинг на партия от хора от цяла България. Тогава докато чаках 3 часа се запознах с едно момиче от Варна, което той връщаше вече 4 вечер понеже няма време да го прегледа. Та тя е имала просто увита тръба. Обаче той й е направил две операции, едната от които по погрешка. Казал й, че има киста, а тя не е имала изобщо такова нещо. После взел уж да я стимулира хормонално и така я оплел, че тя вече от година кървеше непрекъснато върпеки всички лекарства, които й дава. Беше отчаяна, на ръба да загуби работта си, да фалира и да пуне от изтощение при това кървене. Беше готова на всичко, само поне да спре да кърви. Като я чух и като видях всички тези отчаяни хора, които дават всичко само и само да имат дете, а той идва в 10 вечерта, понеже е зает с парламентарната си кариера в НС, направо ми се доповръща от него. А клиниката му една лъскава, добре спретната с парите на всички нас. И си помислих, нима ще има време да ме прегледа обстойно и да чуе всичките ми дългогодишни проблеми. та там жените се събуват и обуват на конвейр за по 5 минути всяка. Що за медицина е това. направо се отвратих и след 4 часа чакане просто избягах от това място. Затова няма да ида при него. По-скоро бих си осиновила дете, ако друго не помогне, защото си права, че има толкова малки същества, които са обречени на самота. Защо да не дам на някое от тях любовта си, от която преливам и няма къде да я дяна. Единственото ми притеснение е, че не бих знала генетичната обремененост на едно такова дете и си мисля, че е голям риск и отговорност. но от друга страна и мое собствено дете би могло да заболее, никога няма гаранции за това. така че си давам още две години да стана на 31- 32, и ако няма бебе ще си взема.



Тема Re: кой е най-добрия екип ин-витронови [re: Beceлa]  
Автор Lora (нова)
Публикувано18.10.02 14:46



Здравей Весела,
моето мнение е, че твоя въпрос няма отговор. За съжаление в България няма статистика, а това което се представя като "успеваемост" е силно преувеличено, дори и тези 28-30% успех които лекарите дават при метода ин-витро. Всички "светила" от ранга на споменатия д-р Щерев са изключително заети, карат пациентите си да чакат с часове и с дни, въпреки запазените с месеци напред часове. Май наистина е по-добре да се отиде при не толкова прочут специалист, който ще ти обърне вниманието, което очакваш. Остава обаче съмнението, дали този специалист е и достатъчно компетентен?
И аз като теб се чудя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.