Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бебе без ин-витро Нещо повече?  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 15:36



Здравейте момичета,
след като се разколебах окончателно да пробвам ин-витро, понеже и без това си имам достатъчно хормонални проблеми, за да се подложа на такъв ужасно скъп хормонален кошмар с несигурен положителен (за бебе) , но сигурен отрицателен резултат за хормоналния баланс резултат, ми се иска да събера информация за всички видове медицинска помощ с оглед оплождане, които обаче са по-леки от ин-витрото. При тях има ли хормонална стимулация задължително, или може и без това, къде бихте ми препоръчали да ида и дали знаете цените на тези услуги? Има ли някакъв риск при извършване на подобни манипулации. Моля ви споделете опит, може и да е от определящо значение за избора ми. Предварително ви благодаря.



Тема Re: Бебе без ин-витро Нещо повече?нови [re: Beceлa]  
Автор Bobolino (обикновен)
Публикувано21.10.02 16:39



Здравей Весела,
Пише ти една вече щастлива майка на двама сина. Не зная каква точно е твоята диагноза, но аз също преди няколко години се отказах от "Ин-витро" метода, въпреки твърдението на докторите, че едва ли не това е единствният ми шанс за успех! Първо е доста несигурно и процента на успеваемост е нисък и след това съвсем не е за нашия джоб (няколко пъти по 2000 $). Започнах да търся алтернативни варианти и слава богу ги открих. Подложих се на продължителна диета, паралелно с физиотерапия и други процедури. Много от познатите ми казваха, че съм луда, ненормална, че съм психясала и т.н. Дори станах прицел на насмешка от тяхна страна. Но целта оправдава средствата и когато успях затворих устите на всички. Много е дълго да ти обяснявам процедурата, но всички които се заинтересуват от моят успех могат да ми пишат на e-mail: bobolino@gbg.bg Готова съм да споделя с всеки своето щастие - та нали за това сме ние жените! И пожелавам на всички да станат майки - ако го искат истински разбира се.



Тема Re: Бебе без ин-витро Нещо повече?нови [re: Bobolino]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано21.10.02 17:19



о, недей да криеш такива тайни - колкото и да е дълго - моля те, сподели - нали затова е клубът - и хора, които са успели да споделят своя опит, пък и да помогнеш на само една от нас, това ще е безкраен успех



Тема Re: Бебе без ин-витро Нещо повече?нови [re: Gloria]  
Автор Bobolino (обикновен)
Публикувано22.10.02 12:36



Здравей Глория и всички останали, които искат да чуят моята история!
Омъжих се по-късно от общоприетото разбиране. Не съжалявам за това защото съпругът ми е велик човек и ние много се разбираме. Но може би и това допринесе за проблемите ни свързани с децата. Загубихме едно дете при спонтанен аборт и сметнахме, че проблемите идват от там. Започнах да се влача по доктори напред – назад, легни – стани и т.н. Няма какво да ви обяснявам – ясно е на всички с такива проблеми. Изследвания – всякакви. Всичко е наред – но бебе няма! Накрая и цветна снимка. За мен тя беше доста болезнена. Обясниха ми, че е така, защото съм имала запушени тръби. И се започна една обработка върху нас – да изпробваме ин-витро. Гледахме – слушахме със съпруга ми и накрая се навихме да жертваме 2000 $. Започнахме да купуваме по малко необходимите ампули. Тогава се намеси майката на една моя колежка – бивша акушерка в “Майчин дом”. Направихме консултация с нейни познати лекари- един, двама, трима и след това се отчаяхме безвъзвратно. Процентът на успеваемост при тази процедура ни беше казано, че е около 25,00 но след консултацията се убедихме че просто са сложили запетаята не където трябва. И тримата казаха едно и също нещо - независимо един от друг: процента в най-благоприятната възраст е около 2,5 и 3,0. Обясниха ни, че оплождането почти винаги завършва с успех, но в повечето случай майката изхвърля плода като чуждо тяло.Тогава и една моя много добра приятека ме сварза с едни прекрасни лекари – вече пенсионери за съжаление и те ме поеха в свои ръце. Паралелно с това започнах гладолечение препоръчано от вече починалата Лидия Ковачева. И паралелно двете неща съчетани едно с друго доведоха до моя изключителен успех. Лечението ми продължи почти две години. Мили мои момичета, ако някоя от вас е готова да опита и тръгне по моите стъпки готова съм да й давам кураж и да я съветвам, така както и мен ме съветваха. Но трябва да знаете, че много хора няма да ви разберат. Ще трябва да сте готови на отрицание, пренебрежение, дори насмешка. Защото хората, които не разбират някои неща обикновенно са готови да им се надсмеят. Дори и от най-близките. Още повече, че това което на мен ми помогна е нетрадиционното разбиране и тъпчене с хормонални химикали, рязане, инжектиране и т.н. Мисля, че ме разбирате. Ако някоя от вас е готова да опита, нека ми се обади на посочения e-mail: koprinkov@abv.bg. Ако няколко от вас ми се обадят - също. Това е нещо което не можеш да откажеш и на най-голямия си враг – щастието да има дете.



Тема Re: Бебе без ин-витро Нещо повече?нови [re: Bobolino]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 13:23



Преди са се стигне до "ин-витро" може да се опита изкуственно осеменяване-вкарване на спермата на съпруга директно в матката.За да има успех този метод трябва тръбите Ви да са проходими /хистеросалпингография/,да имате овулация /спонтанна или предизвикана / и спермограмата на съпруга да е в ред.

Лечението с глад наистина помага при някои заболявания.Все пак не прекалявайте с гладуването,защото половите хормони се синтезират от мастната тъкан.А ако сте под 50кг. - не гладувайте а наблегнете на пържолите!

Успех!
http://go.to/doktorX



Тема Blagodaria Wi 4e davate mnenieнови [re: Гинekoлor]  
Авторdoki (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 15:59



nadiavam se 4e to shte pomogne v 90% ot slu4aite!



Тема Извинявай,нови [re: Bobolino]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.10.02 22:54



а ти с наднормено тегло ли беше, та се наложи да прилагаш гладолечение ? Тъй като мене ме посъветваха да кача няколко килограма, защото съм била много слаба и затова не се получавало. Е, качих 5-6 още преди 3 години, но нямаше промяна.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема До Боболинонови [re: nbb]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 11:45



Боболино, къде изчезна. Писах ти и - мейл и на двата посочени адреса, но нямам отговор. Надявам се да се появиш, защото си мисля, че винаги си заслужава да чуем нова идея за решаване на проблемите ни.
Между другото знам, че гладолечението се прилага не само спрямо хора с наднормено тегло. Аз например съм 1.62 и тежа 52-53 кг., но се пробвах. Обаче не ми се отрази добре. По-скоро сега искам да се запозная с тази система, описана в книгата "Зоната", чели ли сте я. Една приятелка ми каза, че идеята на тази система е в едно хранене да се съдържат всички видове съставки, за да се възстанови хормоналния баланс. Тя я прилагала и вече не я боли, когато й идва. На всичко съм готова ако знам, че може да ми мине.



Тема Сигурно е така,нови [re: Beceлa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.10.02 15:09



аз също съм изчела доста литература по въпроса, но не виждам защо да гладувам, когато менюто ми по принцип се състои основно от плодове и зеленчуци и чайове, та не виждам от какво да се пречиствам.
Е, щом не ти е писнало, пробвай и някоя нова идея, но по-добре послушай себе си какво би ти се отразило най-добре. Жалко, че малко късно го проумях, но надеждата, че ще успея, не ме е напуснала.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Е,нови [re: nbb]  
Автор Ema_ (sweet)
Публикувано24.10.02 19:19



при теб може би няма нужда от пречистване, но може би има нужда от лечение.Това, че си слаба и ядеш предимно плодове и зеленчуци, не значи, че всичко ти е наред.Друг е въпросът, ако не вярваш в този метод...
Всъшност, ти имаш ли диагноза, поради която не можеш да забременееш.?
Щото пък, ако нямаш уточнена причина...не знам.
Поздрави





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.