Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема температурен проблем  
Автор Gloria (будала)
Публикувано17.10.02 20:06



ох, момичета, вече ще се побъркам - започнах този месец да си меря базалната темп., ама нещо или аз съм схваната, или трябва да си изхвърля термометъра - откакто започнах преди 7 дни темп. си стои на 36,4 (на мен ми се струва доста ниска)
вече не ми останаха нерви, а като ви чета колко сте препатили - направо откачам като си помисля какво ме чака



Тема Re: температурен проблемнови [re: Gloria]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано17.10.02 20:21



Добре си е температурата, за сега е още много рано да се каже каквото и да е! Пожелавам ти да се вдигне след седмица!
А, и добре дошла в температурния клуб! Аз моята я меря вече 13 месеца, направо съм се "тикосала". Мъжът сутрин ми ме следи с едното око и винаги пита " Как е температурата, има ли УНДОЛАЦИЯ ( овулация)?" Аз му казвам например, че температурата ми е вече 37.1, а той ми казва ; " Сега пък се е вдигнала, какво пък може да значи това?" ....и така всеки месец!
Стискам палци!
Мира



Тема Re: температурен проблемнови [re: Gloria]  
Автор mady (непознат)
Публикувано18.10.02 10:51



Здравей Глория
Не мисля, че при теб има проблем. От всичко, което прочетох за базалната температура, пък и от моя скромен опит, разбрах, че през първите дни от цикъла температурата е ниска, което при различните жени е също различно - 36.2, 36.3, 36.4, 36.5, 36,6 - това е нормално и след това около средата на цикъла трябва да се покачи над 37. Има един руски сайт - www.wantbaby.ru, аз мисля че тук прочетох за него, там има показани различни графики, като ги разгледаш ще добиеш по-ясна представа как трябва да варира температурата.
Дано да съм ти била полезна.
Поздрави



Тема Re: температурен проблемнови [re: Gloria]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 11:44



Съвсем нормално е да ти е такава температурата, особено ако си първите 10-15 дни след мензиса. Тя се покачва след това над 37. Така че спокойно.



Тема Re: температурен проблемнови [re: miroslava]  
Авторina_ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 20:24



Hahaha iskreno me razsmia s tazi sluchak za mujyt ti




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.