Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 26.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови  
Автор miroslava (хм)
Публикувано16.10.02 11:15



Уважаеми д-р Трифонов, приветствам желанието Ви постоянно да рекламирате сайта си, но ми е тъжно, че това е единствената ви цел в нашия клуб. Разликата между вас и другите лекари в тази тема е, че никой от тях не се рекламира сам ( предполагам че този факт не ви е направил впечатление). Може би това се дължи на факта, че славата ви в град Стара Загора не е нещо с което се гордеете! Съжалявам за острия тон, но ако лекарският Ви дълг е да помагате, помагайте, всичко друго е доста ефтино!

Поздрави,
Мира



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: miroslava]  
Автор *Milena ()
Публикувано16.10.02 11:20



И аз си мислих ,че след като Д-р Трифонов отговаря в толкова форуми и клубове, може да отговаря и при нас , а не само да рекламира.



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: *Milena]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано16.10.02 11:26



Влизал е точно 4-ри пъти, пише едно изречение и хлопва отдолу името на сайта си!



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ" [re: miroslava]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 16:07



Уважаеми Дами,
Не споделям вашият гняв по повод рекламата на моята страничка която си правя след всеки отговор на Ваше запитване.Просто държа да се подписвам с трите си имена под всяко изречение което казвам.Аз не съм "Д-р NB" ,"Д-р Х" или "Д-р М."Освен това мисля,че това е една малка компенсация за труда и средствата които влагам да помогна доколкото е възможно със съвет по Интернет.Да не говорим,че много жени не желаят да споделят цялата истина пред целият свят и предпочитат контактите по E-mail.

Но реакцията Ви не ме учудва.Конкуренцията при нас е жестока,особенно в тази тънка и доходоносна дейност-асистираната репродукция.Ударите под кръста са ми известни,а най-старият номер е да те оплюе пациентка която никога не си виждал.Най-добрата реклама също идва от комшийката.По Нет-а дори това е по-лесно.Например-решавам да си направя реклама,кръщавам се ,да речем,Сийка, и започвам да се хваля.След това се кръщавам примерно Марийка и казвам,че на конкурентния лекар репутацията в съответния град явно не е добра.
Или пък още по-черен сценарий-правя си ин-витро център,след което си правя цял форум за проблемното забременяване който изобилствува от бдителни гражданки които веднага изобличават чуждия елемент.

Има обаче една подробност на която не сте обърнали внимание-жените които се ровят в Интернет са над средното равнище интелигентност за страната и изобщо.Те могат да отсеят зърното от плявата.

Фактът,че следите моите изяви по форумите в никакъв случай не идва да покаже ,че точно Вие сте "Сийка" или "Марийка".Вие вероятно сте просто подразнени от това своеволие-да се подписвам под думите си.

Нейсе,лоша реклама няма,да знаете!

http://go.to/doktorX




Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: Гинekoлor]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано16.10.02 16:41



Уважаеми Г-н Трифонов, знаете ли че ми се ГАДИ от това " Няма лоша реклама" ??? Знаете ли че за последните 13 месеца съм похарчила над 3000 лева за лекари и изследвания??? Как не ви е неудобно да влизате в този хуманен клуб и да НИ обяснявате колко жестока е конкуренцията в бранша и колко Ви е трудно да съществувате? Писна ми от лекари търгаши - такива които постоянно ти напомнят, че са най-добрите и парите са основното което ги интересува! Представям си колко време ви е отнело да съчините отговора си и на колко пациентки можехте да обърнете внимание за това време ( било то чрез и-майл или в някой от клубовете)! Не знам дали конкуренцията Ви смазва, но явно имате доста свободно време!
Поздрави,
Мира



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: Гинekoлor]  
АвторCвoбoдka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 18:33



Трифонов,
да ти кажа с думи прости близки до нивото ти : НЕ СЕ ЕБАВАЙ С ЖЕНИТЕ И МОМИЧЕТАТА ОТ ТОЗИ САЙТ. Те са преживели доста тежки и гадни моменти, похарчили са доста солидни за днешно време суми и всичко това благодарение на многобройните лекари ( междувременно дали Хипократова клетва) които считат, че да се прави сериозен бизнес с желанието да бъдеш майка е нещо нормално и даже перверзно печелившо.
Не ме интересува, че вие лекарите получавате недостатъчно пари за труда си - това е проблем който може да решите в профсъюзите си или с работодателите си. Истината е, че таксите ви в голяма степен са непосилни и е срамота да цицате тези жени безспирно. От друга страна не може да убедите никоя от нас, че по-голямата част от труда си и усилията си изразходвате в районните болници, а не в частните си кабинети, т.е. отклонявате болните и ги съветвате да се пренасочат към частната ви практика.
Вярно е, че живеем във вълче време на жестоко и безразборно оцеляване, вярно е че "парица е царица" и това ви обосновава пред съвестта ви за таксите и сумите които прибирате без оглед на това заможна ли е пациентката ви или не. Но поне не се месете с комерсиална цел в този сайт в който ние изливаме душите си и се подкрепяме една друга. Иначе докторе на цинизма ви ще отговорим с подобаваща откровеност от която ще ви засмърди не на пари както очаквате, а на гнилата ви същност като лекар.


Хайде марш оттука, тарикат неден.



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: Гинekoлor]  
Автор *Milena ()
Публикувано16.10.02 18:48



Д-р Трифонов , никой не е казал да не се рекламирате.Мисля,че можете да се рекламирате когато давате компетентно мнение по въпросите. В този клуб обаче не сте изказвал мнение по темите, който са поставяни . Тук е и проблема. Какво сте казал в темата за снимката на тръбите - "аз слагам упойки" - това не помага на никой , нито пък е някакво ценно мнение. Тук са поставяни най-различни теми и не сте се изказвал по тях.



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: miroslava]  
Автор Vache ()
Публикувано16.10.02 19:03



Хей Мирослава, защо не реагира така на рекламата на доктора от св. Влас. Върни се и прегледай темета ако не се сещаш... звучеше не само несериозно, ами смехотворно и още по-лошо от неизчерпателен отговор - подвеждащо...
И не мога да разбера, защо след като тук дали и как да отговориш е лично решение на всеки, трябва да задължавате някой с медицинско образование да отговаря напълно изчерпателно.
Ако желаете идете във форум здраве на top.bg, там д-р Трифонов и д-р Цанев ще ви отговорят достатъчно изчерпателно. А ако не сте удовлетворени просто не питайте тях...
Аз говоря за себе си - колкото въпроси съм задала на толкова ми е било отговорено достатъчно компетентно, дори и на деликатни въпроси, зададени по е-mail.
А в крайна сметка лекарите не са виновни за нашите проблеми и несгоди, за да бъдат оплювани за всеки отговор, който не ни харесва.
За рекламата - та нима, в първата тема няма адреси на лекари, което си е чиста реклама и защо пък най-добрите лекари да са само в София...? (подчертавам, че съм софиянка)
Мирослава, съветвам те да не се изявяваш за пореден път като цензур на клуба, не е полезно за момичетата тук.
Vache



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: Vache]  
Автор *Milena ()
Публикувано16.10.02 19:25



Така е . Съгласна съм с тебе Vache. И аз съм се допитвала до д-р Трифонов . Точно за това много бих се радвала да посещава клуба и да се изказва по темите. И мисля, че ако го прави това ще най-добрата реклама.
А иначе за страничката- аз съм я прочела отдавна , за съжаление не се обновява често.



Тема Re: До г-н Трифонов - "ГИНЕКОЛОГ"нови [re: *Milena]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 19:32



Причината за липса на мое мнение в този форум е прозаична-при отварянето на прозорец към клуба "Медицинска" линкът към "проблемно забременяване" остава под екрана защото мониторът ми е 15 инчов.Едва снощи разбрах за съществуването му,поразгледах го и реших да се включа-нали живеем в свободна държава.

http://... е вие си знаете вече къде!


P.S. Намирам идеята за изследванията за чудесна и нямам какво да добавя,освен,че нормалните стойности на хормоните варират според лабораторията,затова е желателно резултатите да са придружени от съответните референтните граници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.