Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Къде мога да си направя снимка на тръби?нови  
Автор miroslava (хм)
Публикувано08.10.02 16:08



Освен в МА, Тина Киркова и пр. мога ли да си направя цветна снимка на тръби в някоя частна клиника? И колко струва това удоволствие? Решила съм да я направя в началото на ноември......
Мира



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: miroslava]  
Авторslunchice (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 12:36



Здравей Мира,
Аз съм ходила в частния кабинет на д-р Табакова и мислех, че там ще ми правят снимка на тръбите, обаче типично по български оттам ми казаха, че снимката ще ми я направят в Шейново, и аз да бъда така добра да си закупя упойката, контрастното вещество и още не знам какво си, само дето креват не трябваше да си докарам.И въпреки, че е държавно заведение - трябваше да си плащам като поп.На мен ми писна и се отказах.А след два месеца забременях - и аз не знам как стана, т.е. знам де, но как точно тогава - не знам.Както и да е.Не знам дали и в другите частни кабинето няма да постъпят така.Опитай в Торакс и в медицински център Лора.Упсех.Ако се сетя някъде другаде пак ще пиша.



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: miroslava]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 12:40



Здравей Мира,
Аз до сега съм правила 2 снимки, съответно в МА и Шейново. В МА ми я прави д-р Борисов и болките бяха страшни ( особено захващане и изтегляне на шийката), не съм доволна. Втората снимка я правих при д-р Колицова, тя е в кабинета по Стерилитет в Шейново. Сложиха ми мускулно течен аналгин и нищо не усетих по време на процедурата.
За частните клиники в София не съм чувала да правят снимки може би нямат ренгенов апарат.
Ходила съм в клиниката на д-р Табакова тя ме насочи към Шейново. Сега ходя в клиниката на Щерев, там правят хидротубации и инсеменации, но не и снимки (правят ги, но в МА).



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: miroslava]  
АвторNADlA (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 13:11



Eдна моя приятелка ще ходи следващия месец в МА.Тя беше при проф.Налбански и той й предложил МА.



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано09.10.02 22:05



A si ia pravih v Maichin dom.Niakakuv docent ia pravi. 30 lv za snimka i oshte tolkova za kontrastno.Ne boleshe mnogo.Za chasten kabinet ne znam ama mai niamat rentgeni.Ako pitash men nameri niakoi deto da ti predlaga i upika, pone za uspokoenie. Az izpih predi snimkata 2 techni analgina.
A ako ima neshto e popravimo doniakude. Mai mu vikat plastika.
Pozdravi



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: Vlas]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано10.10.02 10:10



Вече реших, в МА ще я правя! И аз си го мислех това за течния аналгин, говорих с Коларов, написа ми направление, каза ми къде да се обадя.....Много ме е страх, не толкова от болката, колкото от резултата....
Иначе от лекартсвата постоянно ми се гади! Чуствам се натровена!



Тема Re: Къде мога да си направя снимка на тръби?нови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано10.10.02 20:41



Radvam se che se reshi da ia napravish? Hste vidish che vsichko shte e nared!!!Az slava bogu niamam nikakvi oplakvania ot lekarstvata.
Za sega uspeh. No simislia da se vijdame tuk i shte te okurajavame. Kazvam ti individualno e i moje da si kato men bez mnogo bolka.(iskrenno ti go jelaia)Ama puk ako boli i vsichko e nared(kakto shte e ) niama da se seshtash voobshte.
Az sum go udarila na chakane i nai 0interesnoto e che ne mi puka.




Тема zabravihнови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано10.10.02 20:44



Moeto mnenie e da si kupish vnosnoto kontrastno veshtestvo . 4 puti e po skupo , no vse pak e nova razrabotka i niama gadni primesi kato BG , koeto e v upotreba edno i sushto ot 30 god. Az go kupih za 30 lv.
Jenata predi men beshe s Gb i mnogo vika. Moje puk da ima znachenie



Тема Re: zabravihнови [re: Vlas]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 22:02



Vlas, kato wi cheta po tazi tema i mi nastryhwa kosata kato se seshtam kakwi bolki prejiwiah s tazi cwetna snimka ne moga da si predstawia kakyw sadist triabwa da si da prawish na chowek podobno neshto bez obezboliawashto! Towa e izrodshtina ...ne moje da niama nachin da se obezboli jenata po niakakyw nachin. Tolkowa sym kreshtiala..imah chuwstwoto che se zalepiam za tawana ot bolki i che mi izmykwat wsichki wytreshnosti a "kadyrnata " i "wnimatelna" Doc. Byrdarova prez cialoto wreme wmesto da me uspokoi myrmoreshe kakwo sym se prewzemala!
Chuete li imeto Doc. Byrdarowa biagaite nastrani! Interesno mi e dali niakoi ot momichetata tuk e chuwala za neia?



Тема Re: zabravihнови [re: ina]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 22:06



Zabrawih da dobawia che togawa biah na 20-21 godini...ujas...kato kazwah na drugi ginekolozi sled towa te ne mojeha da se nachudiat kak moje da me podlaga na podobna procedura na tezi godini i to s neizwestna prichina.. Chudia se i na men kyde mi e bil akyal da se syglasia...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.