Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Malko me e strahнови  
АвторYna (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 12:49



Zdraveite Momicheta,
predstoi mi laparoskopia v Maichin dom pri d-r Novachkov i sam malko pritesnena. V sustoto vreme tirsia info za d-r Lubomir Damianov. Moga li da mu se doveria?



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Yna]  
АвторБpyk (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 15:34



Новачков е изключително добър специалист. Той ми прави лапароскопия през 1999, като моят случай беше сложен - дермоидна киста, много голяма и се е разминало само с лапароскопията единствено по негово настояване. Операцията беше почти 3 часа вместо обичайните 15 минути за махане на киста. Много по-лесно е щяло да бъде да ме срежат изцяло, но той си е играл да вади кистата парченце по парченце за да не ме среже, тъй като съм млада и тепърва ми е предстояло да имам деца. Мога да кажа само добри думи за него и мисля че може напълно да му имаш доверие.
За съжаление за Д-р Дамянов не съм чувала и нямам информация.
Успех ти желая!



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Бpyk]  
АвторYan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 15:58



Благодаря ти Брук,
аз също съм чувала добри отзиви за него, но друго е когато някой ти потвърди мнението.



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Yan]  
Автор Sili (непознат)
Публикувано23.09.02 16:49



Здравей Yan,
Аз не познавам никой от докторите, но ти желая успех. Защо се стигна до това изследване....сори за въпроса но съм малко невежа.....на мен само това не сами правили и се чудя дали да си го направя.



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Yna]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано23.09.02 23:38



Тази инфо я има в ПОЖЕЛАХТЕ ДА ВИДИТЕ, предоставена ни е от mery, може би тя ще ти разкаже подробности:

mery:
Д-р Любомир Дамянов
Акушер-гинеколог
Адрес: бул. "Скобелев" № 4
Тел.: 52-43-46, 5166-798, 76-85-53
Прием: пон., вт., четв. - 15 - 18 ч.
e-mail: damlbr@medfac.acad.bg
Лечение на стерилитет, инфертилитет, ин витро оплождане, проследяване на
бременност и раждане. :


Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Malko me e strahнови [re: Sili]  
АвторYna (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 10:50



За невежеството не се притеснявай. Просто моето досие с документи и изследвания е доста обемисто. Преди няколко години ми отстраниха киста на левия яйчник и казаха, че е ендометриоза. В общи линии съм минала през всички изследвани, за които можеш да се сетиш и всеки лекар започва отначало и резултатът е нула... Няма да ти казвам колко пари и нерви ми е струвало. Преди 10-на дни посетих д-р Дамянов в частният му кабинет, във връзка с тези безплатни консултации, които прави до края на годината. Изслуша ни много внимателно със съпруга ми, и ми предложи да си изхвърля част от документите в кошчето, образно казано. Предложи ми лапароскопия, защото според него, тя ще диагностицира какъв е проблемът. Ако решиш, можеш да намериш адреса и телефона в отговора на Мирослава или аз ще ти го дам.
Просто зависи какъв ти е проблемът.
Желая ти успех!



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Yna]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано24.09.02 23:31



Ako stava vapros za Viktor Novachkov ,as sam xodila pri nego i otkroveno kazano ne biax dovolna.Na 19 godini mi postavi diagnoza polikistoza i mi zaiavi,che ako iskam da imam deza e nujna nezabavna operazia za zitiram"produpchvane na iaichnizite" inache niama deza.As se otkazax i minaxme na priem na DIANE 35 v period na edna godina.As se chustvax ujasno ot lekarstvata,zadarjax voda i kachix 11kg za 5 meseza.Toi do posledno tvardeshe,che tova e normalno i kato gi spra vednaga shte otslabna-da ,ama ne...Posle poluchix vazpalenie na shiikata na matkata,koiato toi lekuvashe sas spezialni"praveni " v edna apteka lekarstva ,i triabvashe da xodia prez den ,za da mi gi postavia i saotvetno v chastnia mu kabinet.Vinagi me lekuvashe ot infekzii,vzimaiki mi samo proba za mikroskopa i nikoga ne mi beshe naznachil nito zitonamazka,nito xormonalni isledvania,za da se ustanovi kakav problem imam vsashnost....Ta taka s mene...No tova ne prechi drugi da sa dovolni......Pozdravi...



Тема Re: Malko me e strahнови [re: KAMELlA]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 00:17



Izviniavaite, che se namesvam, az sym poseshtavala vyprosnia doktor samo za niakakvi mnogo uporiti gybichki plus bakterialna infekcia - kofti kombinacia, kakto vsichki znaem. I ottogava vse go spomenavam - znachi, pravil e operacia ot kista na moia mnogo blizka, ne moje da go nahvali. Obache s infekciite ne se spravq - kakto kazva i KAMELIA, prosto gleda pod mikroskopa i naznachava standartno lechenie. Izprati me na izsledvane chak na tretia opit za lechenie, sled kato mi vze porqdychna suma pari za pregledi, i beshe iskreno uchuden, che se okaza neshto super trivialno, koeto obache, UVI, pod mikroskop ne moje da se vidi! Dade mi, razbira se, veche podhodiashtoto lekarstvo i sled pet dni bqh OK. Mislq. che chovek s negovite titli ne moje da si pozvoli podobno nebrejno otnoshenie, ama neise. Mai trqbva prosto da si gleda operaciite, kadeto iavno e dobar, i da ne se zanimava s konvencionalni infekcii. Ama takiva kato men pyk kolko pari nosqt...



Тема Re: Malko me e strah [re: Yna]  
Автор ssi (непознат )
Публикувано12.10.02 00:40



И на мен ми предписаха диагностична лапароскопия. При прегледа бях притеснена и не питах точно какво представлява. Ако знаете, ще бъда благодарна да науча повече.



Тема Re: Malko me e strahнови [re: Yna]  
Автор ssi (непознат )
Публикувано12.10.02 00:53



И на мен ми предстои лапароскопия в Майчин дом. И мен много ме е страх. Разбрах само, че ще е с пълна упойка. Никога не съм влизала в болница и имам много въпроси. Знаеш ли колко ще струва. Аз съм от Варна и не знам да ли като отида в Майчин дом ще има свободни легла. Ако имаш повече информация и я споделиш, ще бъда благодарна




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.