Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вече съвсем се обърках!нови  
АвторДeдe (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 18:20



Здравейте, момичета,
От няколко месеца ви чета /страхотни сте!/, почти от толкова правим и опити за забременяване :), за момента, уви, без особен успех.
Миналия месец мерих температура, при 32 дневен цикъл, овулация на 22 ден, от което излиза, че лутералния ми период е 10 дни. Този месец овулацията беше на 26-ти ден, 1-ви октомври. След това температурата се задържа на 37, на 8-ми ден след овулация падна на 36.6, 9-ти ден се качи и днес пак падна на 36.6. В същото време от вчера имам леко оцветено течение, даже не бих го нарекла и течение, но мензис не тръгва. Ако имам предвид лутералната фаза от миналия месец трябваше днес да ми дойде...
Мисля, че за тест е рано още, а не мога да разбера какви са тези спадове и скокове на температурата. Мерила съм я и преди - винаги в деня, който падне под 37 ми идва?! Какво мислите?



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано10.10.02 20:50



napravi si test draga. Moje da se zaradvash!!!!!Puk ako ne shte produljite s opitite :)
Az lichno ot temperatura nishtop ne otbiram.
Uspeh i pishi



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
Автор Ema_ (sweet)
Публикувано10.10.02 21:06



Деде, вижда ми се много малка тази л.фаза от 10 дена.Мисля, че е поне 13 - 16.И как так овулация на 26 ден????
нещо не разбирам...
Не ми изглежда нормално, но кой знае....
Нека и другите да кажат
Поздрави



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 21:54



Privet, Dede!
Towa ocweteno techenie naistina navejda na razni misli.. i oshte poweche ne e neshto tipichno za teb. Ostawi T ami prawi testa i otgoworyt sam shte doide! Uspeh!
Bi li mi obiasnila kakwo tochno narichate luteralna faza?

Pozdrawi!



Тема Лутеална фазанови [re: ina]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано10.10.02 23:58



Лутеалната фаза е периодът от овулация до следващия мензис.
При къс цикъл е по-къса лутеалната фаза. Не винаги е с една и съща дължина при много жени. Някой път е 10 дни, друг 13 дни.
Моята най-дълга е била 13 дни.
При жени с фиксиран цикъл от 28 дни, обикновено овулацията е на 14 ден и имат още 14 дни лутеална фаза.
При жени, с по-дълъг цикъл овулацията настъпва по-късно.
Докторите казват, че не е хубаво да е под 10 дни лутеалната фаза. Тогава се изписват лекарства за удължаването й.



Тема Re: Лутеална фаза [re: mery__]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 07:43



Mnogo ti blagodaria za podrobnia otgowor Mery!



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
АвторДeдe (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 11:05



Благодаря ви на всички, но отговорът дойде сам. Оцветеното течение си стана обилно кръвотечение тази сутрин .
Ами, опитите продължават



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 17:48



nepriatno, Dede!
Jelaia ti uspeh drugia mesec!



Тема Re: Вече съвсем се обърках!нови [re: Дeдe]  
Авторina_ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 17:51



nepriatno, Dede!
Nishto, stiskam palci za drugia mesec




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.