Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Само да споделя...нови  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 10:44



че се чувствам странно. До овулация има доста време, но гърдите са ми леко твърди и дори при минимален допир усещам лека болка във външната страна. Сигурно пак нещо ме работят тези хормони. Незнам вече.



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Пeпe]  
АвторPyжa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 16:32



zDRASTI Pepe, koga imashe menzis za posleden pat? Ako si amala skoro kak beshe karveneto? Napravi li si test za bremennost? Imash li drugi simptomi? Kakvo iskash da kajesh sas tova che se chuvstvash stranno? :)



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Pyжa]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 08:27



Дойде ми на 20.09., но по принцип имам късна овулация към 18-19 ден. Кървенето беше слабо, само един ден беше по силно. На третия ден нямаше почти нищо и после тръгна ръждиво до края. Направи ми впечатление, че този път нямах болки в яйчниците, а само леки придърпвания и свивания към матката. Вече съм спряла да меря температурата, но на третия ден след като ми дойде реших да видя как е - 37.1 Но при мен винаги до третия ден е толкова. Преди цикъл не пада. А сега започнаха отвреме на време да ме сърбят зърната и имам чувството, че леко са ми са налели гърдите. Може и да си внушавам. Това ми се е случвало и друг път, питах в един форум и ми казаха, че е хормонално. Затова и казах, че може би ме работят хормоните пак. Установих и друго - вече мразя царевица . Тест не съм правила, защото си мисля, че няма смисъл.



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Пeпe]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 09:20



Поясни ,моля те какво значи ,,мразя царевица,,



Тема Re: Само да споделя...нови [re: aq]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 09:50



Само като ми замирише или се сетя за царевица и ми се повдига.



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Пeпe]  
Автор Vache ()
Публикувано04.10.02 10:42



Я най-добре си направи тест, защото е много важно бременноста да бъде открита на време и да започне наблюдение.
Vache



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Пeпe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 12:15



мислех ,че царевицата е някакъв критерии за тестване .на мен започна да ми се повръща от цигарите



Тема Re: Само да споделя...нови [re: aя]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 13:34



А ти бременна ли си или при предишна бременност е било това ?



Тема Re: Само да споделя...нови [re: Пeпe]  
Авторaq (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 14:24



goworq za sega.ako sum bila bremenna kwo ]e prawq tuka.pred menzis sam



Тема Re: Само да споделя...нови [re: aq]  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано04.10.02 21:38



Аз намразих царевицата откакто забременях.
Я си направи един тест за всеки случай.Въпреки че може да е рано още.На мен 3 дни преди предполагаемата дата за мензис ми показа отрицателен резултат, мензисът ми дойде, вървя един ден и спря...
4 дни след това си направих отново тест и беше силно положителен.
Дано да си бременна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.