Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Билките на д-р Кирчеванови  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 10:33



Момичета, някоя от вас пие ли билките на д-р Кирчева. Аз бях за първи път при нея на 14.09 и от тогава най-стриктно ги пия. Но на 26.09 вместо менструация започна да ми тече тъмно кафяво зацапващо течение което продължи до днес (5дни) и днес вече започна истинския мензис.
Ако на някоя от вас и се е случило същото моля да ми отговори!



Тема Re: Билките на д-р Кирчеванови [re: mimi]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано01.10.02 11:39



Kakvi bilki piesh?



Тема Re: Билките на д-р Кирчева [re: Bezhy]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 14:58



Незная точно какви са. Д-р Кирчева дава концентрат от билкова отвара която тя сама прави, аз само я разреждам с вода 3:1 и пия сутрин и вечер.



Тема а коянови [re: mimi]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано01.10.02 20:50



е доктор Кирчева?
как така не си проверила какво пиеш?
Че то има страшно много опасни билки и дози.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Билките на д-р Кирчеванови [re: mimi]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано03.10.02 22:51



Mai mneniata za Kircheva sa protivorechivi, potursi mnogo nazad v temite imashe mnogo komentari.
Moeto mnenie e da ne se zanimavash g bilki koito ne znaesh kakvi sa daje!!!
Inache niamam prtiv tiah no da se znae NAISTINA IMA MNOGO OPASNI BILKI !!!!!!!



Тема Re: Билките на д-р Кирчеванови [re: mimi]  
АвторEMA (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 02:45



Az sam nova v tozi klub i ne znam kakvo tochno e osazdano za d-r Kircheva, no moga da spodelja neshto ot sobstven opit.Tochno predi 1god. i 7 mesetsa bjah pri neja v Ploviv.Zavede me majka mi sled kato beshe gledala za neja po TV.Momicheta ne go vzimajte kato reklama i az ne vjarvam v babini devetini no chrez irisova diagnostika tja mi kaza za njakoi interventsii koito njamashe otkade da znae.Ta pih ot nejnite bilki ne zashtoto povjarvah a zashtoto trjabvashe da opitam.Sled stotitsi izpiti tabletki i stotitsi zabiti inzektsii reshih da opitam.Pih bilkite za okolo 3 mesetsa.Tova koeto mi se sluchi beshe che mi se regulira menzisa.Otnachalo i na men mi poteche mirizliva kafjava technost i sled tova se izbistri.No sled tova gi sprjah.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.