Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 28.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Da spodelia s niakogoнови  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано28.09.02 10:22



Zdraveite!
Mnogo sum neturpeliva da spodelia s niakoi koito shte me razbere.
Vchera si pravih kontrolni izsledvania na Plolaktin i TSH .( 4 den)
URAAAAAAAAAAAAAAAAA rolaktina mi e 380 ( minalia mesec 1388).Napravo ne mi se viarva. Burzam da go kaja tuk zashtoto n koito i drug poznat da kaja shte me izgleda tupo.Praviha mi folikulometria i imam dosta folikuli do 6 mm na 5 den(bilo normalno da e taka)
I taka zapochnah pak Klostila i chakam da stane 3.10 za da mi biat pregnil. Zaredena sum s novi nadejdi! A inache mnogo se biah pritesniala minalia mesec za toia tup prolaktin.
Uspehi na vsichki! Izvinete za glupavia posting ama mnogo mi se iskashe da se pohvalai s "neshtoto" deto me vulniva




Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: Vlas]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано28.09.02 20:52



Това е много добра новина! Хубавото на пролактина, е че лесно се коригира! Ти какво пиеш - Бромокриптин ли? И по колко?
Хайде и поздрави,и ще имаш доминантен фоликул този месец, ще видиш!
Мира

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Da spodelia s niakogo [re: Vlas]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано29.09.02 11:06



значи какво остава - да работите по въпроса
дано този път да имате успех - желая ти ти да си следващата, която ще се махне оттук - и без това много се задържахме, че чак започнахме да си писваме



Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: miroslava]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано29.09.02 13:13



nai-interesnoto e che n pia nishto s Kolarov se razbrahme che ako sega mi beshe pak visok kato minalia mesec togava shte hodia na snimka na glava i razni drugi.Spadnal si e ot samosebesi.Nadiavam se da produljava da e taka. A za "dobria " folikul mnogo se nadiavam.Vse pak shte mi e purvia.
puk i ako uspeem da go upolzotvorim po prednaznachenieeeeeeeeeeeeeeeNapravo shte e super
Pri teb kak e ? imash li razni priznaci za dobri novini?Strashno se nadiavam da e taka. Napravo ti e red. Ti si po -purva pri Kolarov. Davai che pomnish li basa?Az sum na opashkata sled teb.
haisde za sega ot men chao!



Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: Gloria]  
Автор Vlas (viarvashta)
Публикувано29.09.02 13:14



Za opitite -iasno. samo da uspeem s folikulite .
A da sum sledvashtata mahnala se ot tuk shte e strashno hubavo chak ne smeia da se nadiavam.Kak e pri teb?
Uspehi i da s vidim v drugia klub dano!!!!!
UFFFFFFF che e stuuuuuuuuuuuuud navun



Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: Vlas]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано29.09.02 18:45



При мен нищо - трябва да ми дойде във вторник-сряда! Сутринта си правих тест за бременност - нищо! Бях решила да не си правя тестове по-рано този месец, но ми се наложи да пия болкоуспокояващо заради един зъб, та реших да проверя за всеки случай....Само едни болезнени гърди, но на мен всеки месец ме болят малко или много.....

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: miroslava]  
Автор koko_ (обичлива)
Публикувано29.09.02 20:21



Извинявайте, че се намесвам. Не съм писала отдавна, ала ви чета редовно.
Казаха ми, че възпалителните процеси в зъбите давали голямо отражение върху овулацията и пречели на нея. Посъветваха ме дори веднага да си оправя зъбите. Така че, действайте и вие, ако не сте го знаели до сега. Успех и поздрави на всички в клуба!



Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: koko_]  
Автор miroslava (хм)
Публикувано29.09.02 22:29



Не, бе аз това го знам и нямам кой знае какви проблеми, ама един кариес ми лекуват, ама доста дълбок и станал пулпит, та ме поболя, поболя и накрая се наложи да му резнем главата ( на нерва става въпрос)....

Най-красиви са днес върховете, недокоснати още от нас!


Тема vuprosнови [re: koko_]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 10:41



Това за зъбите дали важи и за венците - защото на мен ми откриха начален стадий на пародонтоза (само това ми липсваше - вкъщи е като аптека)?

Това мога да го сложа и вв графата за притесненията - страх ме е, че когато заременея (дано!) ще ми изпадат всички зъби.



Тема Re: Da spodelia s niakogoнови [re: Vlas]  
Автор Gloria (будала)
Публикувано30.09.02 12:25



ти работи - чак ти завиждам
при мен и този месец е загубен - имам възпаление на яйчниците - първо пиех антибиотик, а сега ме бодат в дупето - така че чакам някоя от вас да ме зарадва




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.